Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
a ja to bym się cieszył nawet jakby ten świat się skończył :) wróciłem dla żartu a nagle jestem na froncie, wszyscy we mnie napierdalają, dzień i noc siedzę, kasa to chyba ponad 2 tysie poszła na PP a ja nawet nie do końca rozróżniam JN od Gitów :D Pogratuluję JN gry i zniknę walcząc do końca :D

Ale wariant że w koalicji antyblachowej pogram jeszcze też jest fajny, także ogarniamy się panowie i nie dajemy się propagandzie sukcesu JN :) Ten świat się jeszcze długo nie skończy. Chyba byłby ewenement na skalę światowych plemion aby w 3 miechy skończyć :) Zbyt dużo jest różnić, zbyt mało miejsc na podium i ustawienia świata nie sprzyjają błyskawicznej wygranej :)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
To jak się dzielicie blachami? Po jednej na każdy człon?
XD ONI JESZCZE NIE WIEDZĄ I MYŚLĄ ŻE BLACHY DOSTANĄ XD

Wszyscy zostaną rozebrani, powolutku, aby nie drażnić :) Aby wciąż mieli nadzieję, aby się nie buntowali :)
Lista graczy do wygranej, imienna, jest już dawno zrobiona. Ktoś tam wypadnie ale nikt nie wejdzie z tych nowych członów bo nikt nie traktuje poważnie kogoś takiego :) Dać blachę ludziom którzy gry nawet nie ogarniają? i przeszli na drugą stronę bo po dupie by dostali? :)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
ale w sumie taka wygrana to też jakieś osiągnięcie, przynajmniej dla organizatorów projektu.
 
Wynik reakcji
1.489
XD ONI JESZCZE NIE WIEDZĄ I MYŚLĄ ŻE BLACHY DOSTANĄ XD

Wszyscy zostaną rozebrani, powolutku, aby nie drażnić :) Aby wciąż mieli nadzieję, aby się nie buntowali :)
Lista graczy do wygranej, imienna, jest już dawno zrobiona. Ktoś tam wypadnie ale nikt nie wejdzie z tych nowych członów bo nikt nie traktuje poważnie kogoś takiego :) Dać blachę ludziom którzy gry nawet nie ogarniają? i przeszli na drugą stronę bo po dupie by dostali? :)
Mówisz że do rozbiórki jestem już wpisany? O nie!
 

Laromaleda

Miecznik
Wynik reakcji
118
To jak się dzielicie blachami? Po jednej na każdy człon?
Nie zwykłem obrażać ludzi bo jestem duspasterzem mam dobre intencje ,ale jednak musze wspomnieć ... wiem ,,ze tutaj urosłeś bo nikt Cię nie widzi ,tak naprawde mam ścieli cerate pod pościel jak sikasz w nocy i na te tłuste króciutkie nózki bambosze zakłada ,wągry wyciska z noska ,byłes u spowiedzi i zdradze jednak a niech tam.kurczaka na obiad przeznaczonego grzmociłeś po cichu to jedyny Twój stosunek seksulany w realu jesteś nikim czerwiu ,nosisz sweterek w krate mama napletek sciąga przy siusiu ,pozdraqwiam
 

KoNeSerLoLo

Chłop
Wynik reakcji
6
Kwik to robiłeś wczoraj całą noc na DC XD (Dzięki KoNeSerLoLo za streama)
Albo udajesz, albo jesteś faktycznie tak głupi. Jesteśmy od początku tego świata krok przed Tobą. I odświeżaj mapę, bo ciężko Ci będzie nadążyć za zmianami ;)
Wariacie spotkałbym cię w realu to rozjebalbym cię jak żabę Aguśa wczoraj napierdalala wam strema wiec skończ pierdolić tempa ruro bez zasad
 
Do góry