Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Spokojnie, tam też Was oklepiemy.
Coś się dzisiaj działo na świecie? Jakieś akcje? Czy tylko rozbiórka Esów?
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
343
@Pajuuś @detonator1234
Otóż nie
Piszę, kiedy chcę. Po prostu zauważyłem, że w dzień akcji milczycie nagle, choć zazwyczaj regularnie sobie wachlujecie na FO. Zwykła ciekawość.
Ale po Waszych odpowiedziach widać, że nie trzeba nawet robić dymów czy podjazdów, żeby Was uruchomić ;)
Wystarczy, że zwykłe szczekanie na forum milknie kiedy wchodzi akcja.
Jak nie potraficie się opanować, czy zreflektować to rzucacie ochłapy w stylu "a oni zrekrutowali! " Jakby to miało w jakiś sposób przesłonić statystyki...
Jako strona przeciwna robicie to samo w Waszej koalicji i jeszcze się tym szczycicie... No i? Mam swoje własne zdanie na temat takich graczy, które już kiedyś wyraziłem . To moje prywatne zdanie. Co nie zmienia faktu, że nie odpowiadam za decyzje ani plemienia, ani Waszej koalicji ani jakiegokolwiek innego plemienia.
Ze swojej perspektywy mogę stwierdzić, że każdy w swojej talii szuka asów i jokerów a znajdowane są zazwyczaj jopki
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Rekrutacja BKŁ czyli standardowa procedura JN
Piecze Cię dupa, że z nimi nie graniczycie?
Gdyby tak było, też byście ich rekrutowali.
Różnica jest taka, że my ich rozbijamy i wyciągamy swoich graczy - którzy są z nami od początku świata.
A wy nikogo nie rozbijacie i wyciągacie sezonowców,.
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Piecze Cię dupa, że z nimi nie graniczycie?
Gdyby tak było, też byście ich rekrutowali.
Różnica jest taka, że my ich rozbijamy i wyciągamy swoich graczy - którzy są z nami od początku świata.
A wy nikogo nie rozbijacie i wyciągacie sezonowców,.
Bocian wariacie poczekaj jak inc zacznie wyciagac swoich ludzi od was :D to dopiero beda transfery w okienku zimowym
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Kaawa wariacie, takich sezonowców jak Ty nie uświadczysz u nas.
Poza tym zanim będziemy graniczyli, już dawno będziesz się zastanawiał jak rozpocząć dobrze start na nowym świecie.
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
Kaawa wariacie, takich sezonowców jak Ty nie uświadczysz u nas.
Poza tym zanim będziemy graniczyli, już dawno będziesz się zastanawiał jak rozpocząć dobrze start na nowym świe
niby nie uswiadczysz a cos tam jednak dogadani :D ja tu tylko zbieram pp wiec czilera, zreszta co bys pozniej pisal? warzywo zabralo mi wioski, zdarza sie? :D
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
A co ma pisać taki śmietnik jak ty, jak nie "normować" takich przejść?
Bez kręgosłupa to przynajmniej możesz sobie sam loda zrobić. Żadnego innego pożytku z tego nie ma.
Wybacz za "język" ale delikatnie rzecz mówiąc nie pochwalam Twojego stylu.
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
skoro ukonczyles z dyplomem plemiona myslalem ze mozna porozmawiac z kulturka ale dzisiaj nie mam weny na gruzowanie wiec zapisz sobie w notesiku ze wygrywasz i życze dobrej nocy :)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Spoko, możemy wrócić do dysputy w wygodniejszym dla obu stron terminie, Najlepiej na PW - może mnie przekonasz do swoich racji. Dzisiaj ich nie kupuję, ale może nie znam wszystkich argumentów i moja ocena jest jednoznaczna. Jeśli ją zmienisz,, przyznam się do błędu.
Dobrej nocki!
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Obrona gitów to zasługa całego plemienia jeżeli chodzi o deff a tez radnych jeżeli chodzi o koordynację, chyba trzeba będzie znowu rozdać darmy dla zarządu xDDDDDDDDD

Jaka zasługa radnych?? XDDD Właśnie o to chodzi, że @Lord Wariot pokazał klasę w przeciwieństwie do Waszych radnych. @Ten=Zly po 5 zagród defa w każdej wiosce i wywalone, nic z tych wioch nie robi, ciągnie defa i tylko wcina darmy na 3 linii xD @Spectrum x Clown po 2 zagrody na 2 linii, ściąga mobile i odpala bonusy na fejki na akcjach i zjadł na tym świecie już 20 darm. @Lord Wariot na 1 linii miał mniej defa niż Spectrum na 2, ale mimo wszystko podnosił murek na 20 pomiędzy każdym atakiem, klinował czym się da - nawet full offem z cofki na 50ms okienko, dzięki czemu ledwo wybronił, ale wybronił, a przez prawie 3h nikt mu nawet mobila nie dosłał... Gość wydał 4k pp i siedział kilkanaście h klinując i manewrując resztkami wojska przez Wasze niekompetencje, a Wy się jeszcze chwalicie jakbyście coś zrobili. Radni zaciągnęli defa i nic nie robią, a reszta frontu dostaje na łeb na szyję, bo dla "plebsu" defa już nie ma xD
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.082
Jaka zasługa radnych?? XDDD Właśnie o to chodzi, że @Lord Wariot pokazał klasę w przeciwieństwie do Waszych radnych. @Ten=Zly po 5 zagród defa w każdej wiosce i wywalone, nic z tych wioch nie robi, ciągnie defa i tylko wcina darmy na 3 linii xD @Spectrum x Clown po 2 zagrody na 2 linii, ściąga mobile i odpala bonusy na fejki na akcjach i zjadł na tym świecie już 20 darm. @Lord Wariot na 1 linii miał mniej defa niż Spectrum na 2, ale mimo wszystko podnosił murek na 20 pomiędzy każdym atakiem, klinował czym się da - nawet full offem z cofki na 50ms okienko, dzięki czemu ledwo wybronił, ale wybronił, a przez prawie 3h nikt mu nawet mobila nie dosłał... Gość wydał 4k pp i siedział kilkanaście h klinując i manewrując resztkami wojska przez Wasze niekompetencje, a Wy się jeszcze chwalicie jakbyście coś zrobili. Radni zaciągnęli defa i nic nie robią, a reszta frontu dostaje na łeb na szyję, bo dla "plebsu" defa już nie ma xD
Stalki i mobil sa dla zarządu. Dla Ciebie @Lord Wariot jest klin i odbitka
 
Do góry