Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
W czasie kiedy Gity wciąż tasują się po akcji, na której nic nie przejęły, trwa wymiana ognia na linii Bakłażany + Esy vs JN
Esy i Bakłażany akcja pod przejęcia JN
JN akcja burząca Bakłażany
Oddaję głos ekspertom w studio.
fe.png

Dodatkowo trwa wymiana uprzejmości z Gitami.

yyu.png
 
Ostatnia edycja:

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Akcja Esów na Dziki+JN
Akcja JN na BKŁ
Akcja szukania kolejnych kosowników przed Dżobiego

Meanwhile 4 offy Optimuma na Gity:
1688031678448.png
XDDDD

P.S. Gity znalazły rywala w postaci warzyw (bakłażanów) jeśli chodzi o miano najsłabszego plemienia na tym świecie
 

DWMC

Chłop
Wynik reakcji
4
JA PIERDOLE XD chłop sam płakał o deffa bo jest rozciagnięty po froncie a teraz wkleja tu jak ktoś inny robi to samo bo jakas pizda wbiła kose. Jak ty pierwsze co to wrzuciłeś zasta nowym dziewczyną bo sam konta bronić nie potrafisz i jeszcze się tu teraz afiszujesz? ojj chyba cie gnębili w dzieciństwie XDD a co do tego pierwszego przygłupiego mema to już wgl sie nie kompromituj , każdy nawet największy przygłup wbijając z partyzanta kose może sobie nabić staty xD zwykłe kurewstwo i samozaoranie :D
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Ok, leci pw do tych graczy, że lecą do rozbiórki :)

Chociaż tak szczerze to i tak wiadomo, że wszystkie gity zostaną poddane rozbiórce po za gronem 10 osób, które jest dogadane z INC xD
 

Spamer roku

Miecznik
Wynik reakcji
134
W czasie kiedy Gity wciąż tasują się po akcji, na której nic nie przejęły, trwa wymiana ognia na linii Bakłażany + Esy vs JN
Esy i Bakłażany akcja pod przejęcia JN
JN akcja burząca Bakłażany
Oddaję głos ekspertom w studio.
View attachment 50237

Dodatkowo trwa wymiana uprzejmości z Gitami.

View attachment 50238
Czyli jak my burzącą wchodzimy to "hehehehehe nic nie przejeliście heheheheheheh", ale u JN to akcja burząca już ok? :D
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Myślę, że bardziej chodzi o stosunek RO:RA. Wczoraj 1,82 gitów był uznawany jako "sukces". Dziś Dziki+JN zrobiły na offach esów ponad 3:1 RO:RA, a BKŁ na offach JN - 0,86 RO:RA. Jak wczorajsza akcja była rzekomą "rzezią defa" to dziś wyczynów Esów + BKŁ nie da się opisać w tej skali żadnymi cenzuralnymi słowami xD
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Czyli jak my burzącą wchodzimy to "hehehehehe nic nie przejeliście heheheheheheh", ale u JN to akcja burząca już ok? :D
A gdzie ja tak napisałem? Napisałem, że czekam na głos ekspertów. Ja się tam chuja znam, ale wy robiliście już 2 akcje burzące, nic nie przejmując. Minie zaraz miesiąc wojny. My wojnę z BakłoEsami mamy od tygodnia.
Aktualizacja Esy + Bakłażany vs JN aza.png
 
Wynik reakcji
143
Ok, leci pw do tych graczy, że lecą do rozbiórki :)

Chociaż tak szczerze to i tak wiadomo, że wszystkie gity zostaną poddane rozbiórce po za gronem 10 osób, które jest dogadane z INC xD

Masz kompleks wielkiego Dżobiego? To, że każdy chce u niego grać, to nie znaczy, że każdy może.

Jak nauczysz się rozwijać, to może na 350 świecie dostaniesz szanse
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Masz kompleks wielkiego Dżobiego? To, że każdy chce u niego grać, to nie znaczy, że każdy może.

Jak nauczysz się rozwijać, to może na 350 świecie dostaniesz szanse
No co Wy, nie dacie szansy tym stulejkom? Chłopy mają powiadomienia na FO ustawione, żeby nie przegapić okazji do polubienia posta żadnego gracza potężnego INC, a Wy ich w konia robicie?
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Tego dowiemy się za około pół roku jak już będzie wiadomo kto kogo zrobił w konia na tym świecie, a kto z kim był od początku dogadany ;)
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dobrze mu idzie rozgrywanie, bo zawsze ma wylizaną dupę przez Ciebie, uposia Xarnoma i resztę.
 
Do góry