Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Widziałem raporty, nie wraca Wam nawet 50 % offów.
Mamy te problem, że macie tak poburzone wioski, że nieraz lepiej barbę wziąć ;)
Szkoda, że się pakujecie już z tego świata i oddajecie wioski INC, bo fajne były z Was somsiady. Człowiek grał niby na froncie, ale na czillku.
 

Optimum830

Łucznik
Wynik reakcji
305
Ale ja się pytam co od tej akcji chcecie?
Prawda jest taka że "rada" gitow poza wyjątkiem KD który znalazł zastępcę pojechała na wczasy jak Dzobi kiedyś na majówkę (1 miesiąc)
Nie biliśmy od ponad miesiąca to wiadomo że cudów nie zdziałamy, więc zbytnio frontowcy nie byli poinfomowani o celach do przejęć. Fakt jest taki że wraca nam 70%offow i można nawracać, a patrząc na wczorajsze wydarzenia morale w gitach mocno wzrosły, nie chce wywyższać Gitow ale to że JN zamiast nas dobijać to wolało Barby brac full deffami, pozostawię bez komentarza.

I tak rozwiązując jedną z zagadek,
To nie dżobi rozpisał akcje

Czyli w skrócie - rada zjadła darmy -> wyjebongo i na wakacje -> event i kolejne darmy -> wyjebongo i wakacje? Aż dziwię się, że ktokolwiek z własnej woli tam u Was gra xD

Akcji nie było miesiąc, więc mieliście jako taki potencjał. Na szczęście wszystko wraca do normy i potencjał po dzisiaj znowu wynosi 0. Mówisz, że morale też Wam wczoraj wzrosły? Na szczęście mamy na to lekarstwo:
1690317381089.png

INC - 4 wioski na minus na własnej akcji i 3,29 RO:RA. Poziom do którego nas przyzwyczaiły GITY na szczęście bez zmian.
 
Ostatnia edycja:

HORNY IS HERE

Pikinier
Wynik reakcji
40
Jak już będziesz się zabierał to weź ze sobą optimuma. Myślę, że całkiem przyjemnie się tu zrobi. Tak jakby zdrowiej, normalniej.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230726_010203.jpg
    Screenshot_20230726_010203.jpg
    252,7 KB · Wyświetlenia: 52

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Słuchajcie, trochę się jeszcze ze mną pomęczycie. Nie jestem żadnym pro-plejerem, ale widzę, że na Was to wystarczy.
A teraz garść statystyk z akcji INC na JN

uuy.png

Propopagandy już dziś jednak wystarczy, więc w formalnej kwestii - atakowały 2/3 człony starych Gitów 2/3 człony starych JN.
Za kilka godzin akcja starych 2/3 członów JN na 2/3 stare człony Gitów. Statystyki powinny być więc miarodajne, na stan przed nowych koalicji, prawda @Dżobi ?
Zapraszam do typowania ile wiosek INC będzie na minusie dnia 26 lipca wobec JN. Nick osoby, która obstawi wartość najbliższą prawdzie do godz. 14:00, znajdzie się w moim profilu z serduszkami na miesiąc.
Zapraszam do zabawy,
 
Do góry