Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Jedyne co wiem o dyplomacji, to to, że powstała giga koalicja na połowę świata. Żeby ten świat miał jakiś sens, trzeba zwalczyć tę masówkę
 

FANBOY Krolik14

Mąż Krolik14
Wynik reakcji
2.958
Jedyne co wiem o dyplomacji, to to, że powstała giga koalicja na połowę świata. Żeby ten świat miał jakiś sens, trzeba zwalczyć tę masówkę
Nie No wiesz jeszcze jak wysłać hejke, na szczescie ja tez znam te sztuczke od gehow i nauczyłem chłopaków.


Efekty wkrótce hehehe
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
@Pan Bocian Ty z tym wpierdolem tak na poważnie czy aż tak lubisz się ośmieszać?
Chłop nie wie gdzie gra XD Koledzy nie pochwalili się rapkami? 1325 poziomów spichlerza to mało? Zobaczymy jutro XD

A co do Dżobiego - już odgwizdywałeś tryumf, cieszyłeś się okienkiem transferowym a załatwiliśmy Cię Twoją bronią :D Pokażemy Ci, żeś zwykłym lamusem jeśli chodzi o transfery :)
 
Wynik reakcji
125
Chłop nie wie gdzie gra XD Koledzy nie pochwalili się rapkami? 1325 poziomów spichlerza to mało? Zobaczymy jutro XD

RO:RA 1.75:1 JN na GITY
RA:RO 1:1 GITY na JN

Te 800-900 poziomów zagród to mało patrząc na różnice potecjału który My wypuściliśmy na Was vs ten który Wy na Nas.?
Czy koledzy się raportami nie pochwalili ? Bo już ostatnio dało się zauważyć że w JN pokazuje się tylko pozytywne raporty.
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Nawet przy proporcji 70% vs 30% was poskładamy xd
Wczoraj tym ludziom mówiłeś, że są mistrzami świata a dziś uważasz, że są słabi? XDDDD
Czuję smród gówna w Waszych spodniach.
Piękny czas. Wstawać giermki, lajkować posty wodza. Bo niedługo będziecie lajkować z arkadii XD
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
No to pogratulować jedynie :) idiotyzmu i debilizmu :)
Oni się cieszą z tego że bez walki chcą wygrywać światy xd
Nie ma to jak skurwić się tylko po to żeby pokazać swoją "wyższość" i to jeszcze w grze przeglądarkowej.

Wystarczyło pogadać o marzycielach ? Jebłem.. a co wam było wiadomo o Marzycielach ? W zasadzie nic nie widzieliście i nie wiecie do tej pory.
Nadinterpetujecie pod nieudolną propagandę to co od wielu już miesięcy nie istnieje i istnieć już nigdy nie będzie, a to już szukanie na siłę argumentów do "obrony" i usprawiedliwienia własnych czynów xd

I ja szczerze się dziwię, bo mając taką masę, gracie totalny ściek xd

I skończcie w końcu wycierać te swoje krzywe pyski graczami, ludźmi którzy nie uczestniczą na tym świecie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry