Dyskusja o sytuacji na świecie 189

OdKlEJoNy Dual

Szlachcic
Wynik reakcji
2.180
No bo ciepło jest to przecież nie będą tyle klikać w ręce piwo a nie myszka wiec tylko 26k
pierwszego dnia po wprowadzeniu dziennych ręcznie wyklikałem 24k nie specjalnie się starając także te wyniki serio są słabe i świadczą o tym że większość świata musi grać deff albo offy bez lk xD

patrząc na dziki gdzie przy 75% świata 30k wioskach + miały 5k offów to się nie dziwię że nie mają czym tutaj farmić ta sama taktyka xD
 
Ostatnia edycja:

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
xDˣᴰ czekam aż inc zacznie coś pisać o botach kiedy oni na początku już na banicji siedzieli
No tak to jest jak są rozdawane bany z koła friza za jakieś wyimaginowane boty do giełdy. To, że każdy aktywny grajek ogarniający mechaniki giełdy skończy z banem, to jest pewne. Pytanie tylko, kiedy
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
uderz w stół a bociarze się odezwą heheheh
Nie wiem jak długo grasz w plemsy i jakie masz doświadczenie z grą, aczkolwiek support mocno obniżył loty (Nie sądziłem, że zatęsknię za Fircykiem). Generalnie mają jakieś błędy i jak korzystasz z telefonu z giełdy, to jakaś aplikacja wspierająca im się podświetla na czerwono. Na razie obstawiam, że to discord im się wyświetla jako apka ingerująca
 

cybran

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
730
A ja całkiem na poważnie się zastanawiam czy jest wgl jakikolwiek taki bot jak bot do giełdy xd przecież nie ma jakby powiadomień o tym że kursy spadły, czy np że giełda jest pełna.. jak by to niby miało działać.
 

Vayenard.

Miecznik
Wynik reakcji
78
A ja całkiem na poważnie się zastanawiam czy jest wgl jakikolwiek taki bot jak bot do giełdy xd przecież nie ma jakby powiadomień o tym że kursy spadły, czy np że giełda jest pełna.. jak by to niby miało działać.
uwaga pułapka, kto napisze, że wie, ten będzie posądzony o art. 60 korzystanie z nielegalnych substancji wspomagających tzw. doping
 

NAZE YOWAI KA??

Zwiadowca
Wynik reakcji
389
A ja całkiem na poważnie się zastanawiam czy jest wgl jakikolwiek taki bot jak bot do giełdy xd przecież nie ma jakby powiadomień o tym że kursy spadły, czy np że giełda jest pełna.. jak by to niby miało działać.
xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰ chlope kolegów na discordzie zapytaj to dostaniesz
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.111
A ja całkiem na poważnie się zastanawiam czy jest wgl jakikolwiek taki bot jak bot do giełdy xd przecież nie ma jakby powiadomień o tym że kursy spadły, czy np że giełda jest pełna.. jak by to niby miało działać.
jest bot co sam wzgledem wartosci PPza surki sprzedaje surke badz kupuje. Kiedyś mi taki proponowano, z racji ze nie kupuje PP nigdy, tylko farmie jak na tym swiecie.

Jednak przyznawanie banów jest losowe, mi na 183 wlepiono bana za ''bota od giełdy'' kiedy w nocy uzupełniałem rynek na kontynentach na obrzeżach ;) do teraz Kmic nie raczył dostarczyć dowodów.
 
Do góry