Dyskusja o sytuacji na świecie 189

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Serio niegrzecznie się odezwałem ? xd W porównaniu z Twoim poprzednim postem, moja wypowiedź to sama kultura :) Ale czego można się spodziewać po kimś kogo dupa piecze po ruchańsku na tym świecie. A najbardziej wyruchany przez samego dziobaka. Skończ już szukać atencji i odejdź w pokoju :)

ale mnie nic nie piecze i rucham tylko żonę ;)

odejdę kiedy JA będę chciał i odchodzę tak jak chciałem JA ;)

ps. "niektórzy nie mogą przez nas zasnąć XD ale megalomania :) śnię o Tobie po nocach XD
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
Dziękuję za wszystkie prezenty w tym szczególnym dla mnie dniu :) @skowron Tobie też! :) Zawsze to weselej na tym już nudnym i skończonym świecie :)

Przy okazji przeglądając ignorowanych zobaczyłem że bocian to rzeczywiście pedał XD
bocian:
""Jak się dławiłeś moimi jajami to Ci to nie przeszkadzało...""
 

Mixon50

Miecznik
Wynik reakcji
69
Widzę, że szukasz atencji więc Ci odpowiem - najmniejsze pieski najgłośniej szczekają. Dla dobra wszystkich na tym świecie, weź się już skasuj i przestań wypisywać głupoty.
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
oj nie będę nawet przypominał kto zaczął zachowywać się jak wsiur, wrzucać wulgaryzmy, teksty poniżej jakiegokolwiek normalnego poziomu itd. bo mam na was wyjebane :D
 

Pan Bocian

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
670
Dzień dobry,
Za 4 dni dokona się oficjalnie to, do czego w gronie fajnych ludzi dążyliśmy od niemal 11 miesięcy - wygrana JN,
Mogłoby się wydawać, że świat bez większej historii, że działo się, ale głównie w dyplomacji i kuluarach. Choć prawdziwej walki faktycznie było niewiele, to świat na swój sposób był wymagający. I w żadnym stopniu nie powinno to umniejszać graczom JN - bo wykonali tu kapitalną robotę.
Byliśmy zbieraniną kilku kilkuosobowych ekip. Różne charaktery, różne metody działania, ale na szczęście wspólne ambicje i w trudnych czasach okazaliśmy się być całkiem fajną drużyną. Tych trudnych momentów w naszej ekipie nie brakowało, ale w kluczowych momentach trzymaliśmy to w gronie rady, potrafiliśmy się dogadywać i wspólnie działać. Za to wielkie dzięki.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim tym, którzy uwierzyli w nasz projekt i dołączyli do nas w trakcie trwania świata - Warzywom, Czortom, Bakłażanom, BDF-om, NE i graczom z wrogiego obozu, którzy wybrali JN.
Wielkie dzięki też dla naszych przeciwników (także tych, którzy początkowo byli naszymi sojusznikami). Pewnie nigdy nie dogadamy się co do tego jak i dlaczego wyglądał ten świat, ale na koniec to tylko gra, która dostarczyła przez kilka miesięcy nam sporo emocji i trochę dobrej zabawy. Dzięki więc wielkie za grę i przepraszam, za wszystko co złe.

Świecie 189, dzięki i fajnie, że przechodzisz już do historii! :)
 

Azmin

Miecznik
Wynik reakcji
69
No cóż.... dziękuję wszystkim za grę. Ponownie gratuluję zwycięzcom, dobra gra. Dobre zarządzanie i organizacja plemion. Zasłużone zwycięstwo!

Gratuluję tym co przetrwali do końca z INC, naprawdę możecie być z siebie dumni.
Nie czas na gorzkie słowa ale projekt podobny do INC rozpoczął grę na 197 z wielkim rozmachem.... i już go nie ma ;) więc problem gdzieś u kogoś jest ;)
Od siebie powiem że to mój już 3 świat przegrany ;) Robiłem co mogłem aby było inaczej ale... no nie wyszło. Wewnętrzne zadowolenie czułem, palce coraz mniej sprawne i nie było ani okazji ani potrzeby je mocno forsować, ale i tak trochę pograłem :) Do końca moja pozycja nie straciła integralności ;)


ps.kosownicy niech się wstydzą, gra nie jest warta utraty twarzy (tak ogólnie to jebać was)
pss.. bocian, ty wiesz co ... ;)
 

Kamil311298

Chłop
Wynik reakcji
9
Przyglądam się waszym dokonaniom od siebie z póki co spokojnego świata 199, powiem że wielki szacun dla JN za ogarnięcie zwycięstwa w takiej skali, ale też jestem pełen podziwu dla INC za walkę do końca. Teraz tylko patrzeć na zmagania na świecie 195 i 197, bo zapowiada się ciekawa rozgrywka.

Jeszcze raz gratuluję zwycięstwa i być może się kiedyś spotkamy na przyszłych światach (może 201? Grałem od 2012 do 2019 roku i niestety konto mi usunęli ale może uda mi się w końcu wygrać świat i na 199 mam fajną ekipę)
 
Do góry