Dyskusja o sytuacji na świecie 187

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Spokojnie, chubi już farmazon po tym swoim śmiesznym plemieniu puścił, że niby wioski kupiliśmy, dlatego tak to wygląda. Jak ja 5 pp na koncie mam i nawet rycka nie mogę skrócić, ale już w/e. Jakoś trzeba się pocieszyć i podtrzymać morale w końcu.
 
Wynik reakcji
1.837
Spokojnie, chubi już farmazon po tym swoim śmiesznym plemieniu puścił, że niby wioski kupiliśmy, dlatego tak to wygląda. Jak ja 5 pp na koncie mam i nawet rycka nie mogę skrócić, ale już w/e. Jakoś trzeba się pocieszyć i podtrzymać morale w końcu.
oddaj mi te 200 co na kp pożyczyłeś!
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
czemu ja na 193 słyszę krzyki z wiosek Psycho, że tam w nocnym już straty wlatują. Aż taki przejazd Vermin?
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
a jak % na mapie to wyglada? bo dawno aktualizacji nie mieliscie :/

@owca. miałeś wygrać
Ogólnie to wywóz, ale LWH jeszcze się łudzi. Będę piał w niebogłos jak 187 skończę szybciej niż 186, który już domykamy z Witam.

Miało być wczoraj podsumowanie akcji u nas na forum, ale patrząc na to jak to idzie, to jeszcze chwilę poczekamy. Na niedziele nawrotka.

1696608434600.png
 
Ostatnia edycja:

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.042
Ogólnie to wywóz, ale LWH jeszcze się łudzi. Będę piał w niebogłos jak 187 skończę szybciej niż 186, który już domykamy z Witam.

Miało być wczoraj podsumowanie akcji u nas na forum, ale patrząc na to jak to idzie, to jeszcze chwilę poczekamy. Na niedziele nawrotka.

View attachment 54034
Ile podbiłeś na tej akcji? XD

Ogólnie to wywóz, ale LWH jeszcze się łudzi. Będę piał w niebogłos jak 187 skończę szybciej niż 186, który już domykamy z Witam.

Miało być wczoraj podsumowanie akcji u nas na forum, ale patrząc na to jak to idzie, to jeszcze chwilę poczekamy. Na niedziele nawrotka.

View attachment 54034
Jeszcze daj mi nick gdzie ta nawrotka i widzimy się na zascie :)
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Ile podbiłeś na tej akcji? XD
Jakby co ma piernik do wiatraka, skoro biliśmy front, do którego mam 70 kratek?

Jeszcze daj mi nick gdzie ta nawrotka i widzimy się na zascie :)
Wbijaj na owce, konto już dobrze znasz, o ile ci psycho pozwoli po tym ryżu co odstawiłeś.

Mówiłem wam, że sobie konia trojańskiego do plemienia sprowadzacie. Ledwo wbił, a już shotasikowi się odechciało grać xD
 
Wynik reakcji
255
Nie chciał oddać, pisał tylko bla bla do duala, by potrolować i nakrecić niektórych na darmy.
Takze prosze nie oskarżać shotasa, ze niby chciał nam cos oddac
 
Wynik reakcji
1.837
intencje były słuszne czyli wyjaśnić choriela aczkolwiek no Shotas nie chciał oddać zasta (to urywek tej rozmowy) a o tym żartował i powiedział że jak pewna osoba dostanie tam zasta to im go zabierze i im nie odda xd o kogo chodzi nie wiem choć się domyślam cho cho cho he he he ha ha ha ha
 
Ostatnia edycja:

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.042
intencje były słuszne czyli wyjaśnić choriela aczkolwiek no Shotas nie chciał oddać zasta (to urywek tej rozmowy) a o tym żartował i powiedział że jak pewna osoba dostanie tam zasta to im go zabierze i im nie odda xd o kogo chodzi nie wiem choć się domyślam cho cho cho he he he ha ha ha ha
Wyjaśnić to sovie możesz nieudaczniku kolegów. Ty się nadajesz do wyjaśniania tak jak shotas do bronienia akcji
 
Do góry