Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.086
Ale LWH jeszcze nie wie, że sobie konia trojańskiego do plemienia biorą. Chłopa jak nie zalejecie, to wam z płaczem i wyzwiskami na dc przyjdzie z roszczeniowym tonem usprawiedliwając to, że po prostu nie potrafi grać bez defa. Na 186 typ pod fejki w 3 linię ciągnął odemnie 6 zagród i to tak bez beki mówię.

Po starej dobrej znajomości - odpuście sobie wpuszczanie tego kiepa do siebie do plemienia, bo pożałujecie.

Hhahahahahahah to nie tak ze na 186 nie ma wiezy noobie i nie wiadomo co leci xd

to nie tak ze zassalem deff na gniazda na 3 linii bo mialem na sobie 700 grubych xDDD

nieudaczniku cofnij tego deffa z frontu bo na akcji na iwana miales wiecej deffa w wioskach niz on xDD
Milo ze to napisales, az poszukam screenow jak cie god wyjasnial, jak sie prosiles zeby cie do plemienia na 186 wzieli i jak wlaziles innym w dupsko xDD

na 186 za szmaty pociagniety zostales i cos szczekasz o tym swiecie xDDD
Gdyby nei to ze cie krotko za mordy trzymali to siedzialbys do tej pory na bunkrach xD
Black cie olewal to grales bez deffa bo Ci kazali nieudaczniku xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
Ale LWH jeszcze nie wie, że sobie konia trojańskiego do plemienia biorą. Chłopa jak nie zalejecie, to wam z płaczem i wyzwiskami na dc przyjdzie z roszczeniowym tonem usprawiedliwając to, że po prostu nie potrafi grać bez defa. Na 186 typ pod fejki w 3 linię ciągnął odemnie 6 zagród i to tak bez beki mówię. Przykładowo kwestia konta iwana leży w 100% po stronie choriela, ale on wam tego nie przyzna, tylko będzie szukał winnego, typowo.

Btw. Porównujesz mój 186, że zostałem wycarrowany, chłopie jak od czasu przejścia nie wiem czy 10 zagród mobila dostałem, już nie mówiąc o tym, że nawet 1 klina grubych nie potrzebowałem od plemienia, ty z kolei z płaczem latałeś o defa, bo krzyżyki zauważyłeś, pal wroty typie.

Po starej dobrej znajomości - odpuście sobie wpuszczanie tego kiepa do siebie do plemienia, bo pożałujecie.
jakiej znajomosci?
jak ty najwieksza kurwa tego swiata jestes zaraz po dupalu XD
jak ty mowisz ze trzeba isc w lewo to zdrowy rozsadek nakazuje zrobić wprost przeciwnie
 
Wynik reakcji
1.870
OdKlEJoNy Dual — 23.09.2023 04:10
Prawa 24 175
Lewa 15 907
LWH 24 034
PsychO 13 978 (nie dodawałem Redrama i wiosek po Daj na Wino ponieważ zostało ich naprawdę niewiele i póki co są one przejmowane przez obie strony)


Północ 38 012
Południe 40 082


OdKlEJoNy Dual — 28.09.2023 :22:40
Prawa 24 446
Lewa 15 936

LWH 24 181
Psycho 13 975

Północ 38156
Południe 40 382




nasza przewaga wzrosła z 2 070 do 2226 wiosek!
 
Ostatnia edycja:
Do góry