Dyskusja o sytuacji na świecie 187

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ty ale Sylwester to za 3 miesiące będzie

No i wróć na konto a Psycho od razu się blokuje na pw...
Taki to oponent
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.661
Że wam się chce cokolwiek pisać na tym FO, ja bym jeszcze zrozumiałbym ten płacz jakby nie pisała to strona do której poszło najwięcej kos na tym świecie z naszego plemienia, chłopaki już nie bądźcie hipokrytami.

I choriel czego ty w ogóle szczekasz do mnie typie, weź ty się zajmij sobą i swoimi emocjami, wiszisz mi i powiewasz, git? Git.
 
Ostatnia edycja:

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.661
Ale LWH jeszcze nie wie, że sobie konia trojańskiego do plemienia biorą. Chłopa jak nie zalejecie, to wam z płaczem i wyzwiskami na dc przyjdzie z roszczeniowym tonem usprawiedliwając to, że po prostu nie potrafi grać bez defa. Na 186 typ pod fejki w 3 linię ciągnął odemnie 6 zagród i to tak bez beki mówię. Przykładowo kwestia konta iwana leży w 100% po stronie choriela, ale on wam tego nie przyzna, tylko będzie szukał winnego, typowo.

Btw. Porównujesz mój 186, że zostałem wycarrowany, chłopie jak od czasu przejścia nie wiem czy 10 zagród mobila dostałem, już nie mówiąc o tym, że nawet 1 klina grubych nie potrzebowałem od plemienia, ty z kolei z płaczem latałeś o defa, bo krzyżyki zauważyłeś, pal wroty typie.

Po starej dobrej znajomości - odpuście sobie wpuszczanie tego kiepa do siebie do plemienia, bo pożałujecie.
 
Do góry