Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Wynik reakcji
485
Ale ja mam tylko takie jedno, zajebiście ważne pytanie XDD

Czy gdybyśmy kupili wioski czy konto, to nie sądzisz, że bronilibyśmy go na zaście a nie latali offami ? XDDDDDDDDDDDD
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Jeśli wy naprawdę sobie wkręciliście tą bajeczkę z kupowaniem wiosek to tylko pogratulować inteligencji. Tak, kupiliśmy wioski, dlatego def został wysłany w cholerę również przy was, dlatego musieliśmy rozbijać stalki zamiast je po prostu cofnąć. Jakbyśmy kupili konto, to byście może z 20 wiosek powąchali poza tymi zapleczowymi, co za kurwa idioci jeeezus, nie mogę tego słuchać już.
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
Jeśli wy naprawdę sobie wkręciliście tą bajeczkę z kupowaniem wiosek to tylko pogratulować inteligencji. Tak, kupiliśmy wioski, dlatego def został wysłany w cholerę również przy was, dlatego musieliśmy rozbijać stalki zamiast je po prostu cofnąć. Jakbyśmy kupili konto, to byście może z 20 wiosek powąchali poza tymi zapleczowymi, co za kurwa idioci jeeezus, nie mogę tego słuchać już.
jak już to czytać, chyba ze z tym też problemy masz i jakaś postronna osoba robi to za ciebie
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Pytasz, a wiesz XD
Biorę jego wieś, a tam leci Wasz deff wysłany 3 dni wcześniej. Bunkier na 300k - ładni specjalsi w zakupie wiosek za pln jesteście. A qwerty zaraz zacznie sypać ;pView attachment 52310
Kasztanie złocisty, siejesz farmazon i zarazem wstawiasz screena który cię wyjaśnia. Pozwól, że wykonam proste obliczenia matematyczne, bo jak widzę w LWH jeszcze pośredniaka nie skończyli.

106 pól x 18 minut [pik/łuk] = 1908 minut

1908/60[Tyle minut ma godzina jak coś] = 31.8h

3 doby o których tak żarliwie wspominasz mają tych godzin 72.

Jak widać opóźnienie mózgowe idzie w parze z opóźnieniem czasowym, jak dla chłopa 32h mijają jak 72.

Ja już nie mogę z nimi rozmawiać bo mnie roznosi powoli, jak można być tak kurwa głupim.

Jedynym z LWH co coś tu prezentuje sobą to jest ten @Przemek9595, nikt więcej.
 

Hooliganek

Pikinier
Wynik reakcji
38
Kasztanie złocisty, siejesz farmazon i zarazem wstawiasz screena który cię wyjaśnia. Pozwól, że wykonam proste obliczenia matematyczne, bo jak widzę w LWH jeszcze pośredniaka nie skończyli.

106 pól x 18 minut [pik/łuk] = 1908 minut

1908/60[Tyle minut ma godzina jak coś] = 31.8h

3 doby o których tak żarliwie wspominasz mają tych godzin 72.

Jak widać opóźnienie mózgowe idzie w parze z opóźnieniem czasowym, jak dla chłopa 32h mijają jak 72.

Ja już nie mogę z nimi rozmawiać bo mnie roznosi powoli, jak można być tak kurwa głupim.

Jedynym z LWH co coś tu prezentuje sobą to jest ten @Przemek9595, nikt więcej.

Pól było nie 106, a ponad 200

Edit : 130* zle spojrzałem na screena wiec biorę na klatę. Co nie zmienia faktu, że info wisiało :))
 

Przemek9595

Łucznik
Wynik reakcji
864
Jeśli wy naprawdę sobie wkręciliście tą bajeczkę z kupowaniem wiosek to tylko pogratulować inteligencji. Tak, kupiliśmy wioski, dlatego def został wysłany w cholerę również przy was, dlatego musieliśmy rozbijać stalki zamiast je po prostu cofnąć. Jakbyśmy kupili konto, to byście może z 20 wiosek powąchali poza tymi zapleczowymi, co za kurwa idioci jeeezus, nie mogę tego słuchać już.

Po pierwsze o oprócz Hooliganka nikt nie mówi o kupowaniu wsi qwertego. Nie wiem gdzie Ty to jeszcze widziałeś. Jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to wiesz zaczyna się nowy rok szkolny na dniach, może pora wrócić do szkoły.

Oprócz tego że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to widzisz jakieś rzeczy których nie ma. Nie wiem gdzie niby Fabiana od warzyw wzywaliśmy... że ten jakiś mem dwukropka co go tam przerobiłem i wrzuciłem?

I jeszcze jedno Fabian sam wrzucił zasta, nikt go o to nie prosił.IMG_20230825_165858.jpgIMG_20230825_165832.jpg
 

Przemek9595

Łucznik
Wynik reakcji
864
A i jeszcze jedno Adrianek, czy ja Cię kiedykolwiek obraziłem albo w ogóle z Tobą słowo zamieniłem, że śmieciem jestem nazywany przez Ciebie? Bo nie bardzo wiem czym sobie zasłużyłem na takie określenie.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
No cyjanek mogłeś tam napisać jeszcze do jego dziewczyny/żony/rodziców
jak taki upos jesteś na punkcie tej gry.

W dodatku nazywać kogoś "śmieciem" na podstawie gry trzeba mieć naprawdę nieźle podziurawiona psychikę
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.835
nie no lwh które wypisywało do 100osób+ ma problem bo ktoś pisał do 1 osoby xD

kali dobry być wy źli uga buga uga gaga

dziwicie się że jak od początku świata wszystko co macie zawdzięczacie temu że robiliście z ludzi debili namawialiście do kos itp to teraz ktoś robi to w stosunku do was? czemu jak wy wyzywacie ludzi i nie traktujecie z szacunkiem my nie możemy ich o tym poinformować a wy mogliście?
 
Wynik reakcji
1.835
usunąłem wiadomość bo widziałem że Cyaa wyjaśnił a Czarny jednorożec nie leciał tam 3 dni
nie widzę sensu pisania postu który się powtarza
 
Wynik reakcji
1.835
no a ja tylko na ten Jednorożców odpowiedziałem gdzie wcześniej Cyaa wyjaśnił że pierdolisz głupoty a deff wysłany w ciemno bierzesz jako kupno wiosek
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Po pierwsze o oprócz Hooliganka nikt nie mówi o kupowaniu wsi qwertego. Nie wiem gdzie Ty to jeszcze widziałeś. Jak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to wiesz zaczyna się nowy rok szkolny na dniach, może pora wrócić do szkoły.

1692986942038.png

Mówisz, że tylko Hooliganek ta? Chubi też coś tam piał o tym, także proszę ponownie - nie siejcie farmazonów, bo to nie ma sensu. Jak masz problemy z akceptowaniem faktu, to pora udać się do psychiatry, jak widać szkołe skończyłem z powodzeniem, raczej dobrze potrafię czytać.

A to, że do fabiana napisałem, to chyba normalne, że próbuje coś ugrać dla plemienia, nie? Czy tylko wy możecie wyciągać sobie graczy jak leci?

Hipokryzja to wasza alternatywna nazwa plemienia, jak LWH robić to dobrze, jak ktoś inny robić to LWH złe.

Miałem o tobie przychylne zdanie - do teraz, pal wroty.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Jak określenie śmieć jest dla ciebie przychylnością to ładnie się tam przy stole musicie wyrażać
 

Przemek9595

Łucznik
Wynik reakcji
864
View attachment 52335

Mówisz, że tylko Hooliganek ta? Chubi też coś tam piał o tym, także proszę ponownie - nie siejcie farmazonów, bo to nie ma sensu. Jak masz problemy z akceptowaniem faktu, to pora udać się do psychiatry, jak widać szkołe skończyłem z powodzeniem, raczej dobrze potrafię czytać.

A to, że do fabiana napisałem, to chyba normalne, że próbuje coś ugrać dla plemienia, nie? Czy tylko wy możecie wyciągać sobie graczy jak leci?

Hipokryzja to wasza alternatywna nazwa plemienia, jak LWH robić to dobrze, jak ktoś inny robić to LWH złe.

Miałem o tobie przychylne zdanie - do teraz, pal wroty.

To co kto do kogo pisze na pw to nie moja sprawa i nie mam dostępu do takich informacji, treść postu dotyczyła informacji dostępnych na FO. To jakie masz zdanie o mnie to w sumie średnio mnie interesuje. Ciekaw byłem po prostu skąd określenie mnie śmieciem. Święty nie jestem, ale żeby od razu śmieć?
 
Do góry