Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.884
gucio co chwile wachajacy nitro, zwirek w drugiej linii ktory zapominal srednio 15 razy na dzien hasla do konta, ja zapominajacy wchodzic na gierke i co chwila splakany ze mi sie grac nie chce, zydek w okopach bez internetu przez 3/4 dnia pewno, tirowiec przez 16 godzin za kolkiem, spleshu (samo za siebie muwi) i grupa innych wylewow a i tak w pompke ta wIXA dostala od poteznego skryt xddd bk
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
gucio co chwile wachajacy nitro, zwirek w drugiej linii ktory zapominal srednio 15 razy na dzien hasla do konta, ja zapominajacy wchodzic na gierke i co chwila splakany ze mi sie grac nie chce, zydek w okopach bez internetu przez 3/4 dnia pewno, tirowiec przez 16 godzin za kolkiem, spleshu (samo za siebie muwi) i grupa innych wylewow a i tak w pompke ta wIXA dostala od poteznego skryt xddd bk
wIXA piekne plemie XDDD
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
gucio co chwile wachajacy nitro, zwirek w drugiej linii ktory zapominal srednio 15 razy na dzien hasla do konta, ja zapominajacy wchodzic na gierke i co chwila splakany ze mi sie grac nie chce, zydek w okopach bez internetu przez 3/4 dnia pewno, tirowiec przez 16 godzin za kolkiem, spleshu (samo za siebie muwi) i grupa innych wylewow a i tak w pompke ta wIXA dostala od poteznego skryt xddd bk
do teraz mi zostalo ze spac nie moge XD
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.884
XDD cale szczescie ze Darniocha mielismy bo nw jakby sie to skonczylo sie wszystko a tak to 1v9 Darnioch zrobil
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.884
Dobrze ze mielismy ten antonima hajka przedstawiciela obronnego gehenny bo darniochowi predzej cyz pozniej by sie sloty na zasty skonczyly to tez cos poratowal hajek no i przemek siedzial w nocy sporo
 

Kreonomaxx

Szlachcic
Wynik reakcji
6.884
hamulcowy odszedl to lwh rozkwita proste
mam nadzieje ze splesh za spore wysilki w pomoc radzie dostanie blache bo zasluzyl?
 
Do góry