Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Wynik reakcji
1.986
to że gdzieś leci deff nie znaczy że jest to członek koalicji wy obstawialiście OHP byliście u nich w plemieniu pomagaliście ogarniać dali wioski na przeskok dali teren do rozwoju a nie liczę ich do waszej strony koalicji
 

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
to że gdzieś leci deff nie znaczy że jest to członek koalicji wy obstawialiście OHP byliście u nich w plemieniu pomagaliście ogarniać dali wioski na przeskok dali teren do rozwoju a nie liczę ich do waszej strony koalicji
A dodacie kiedyś ten 4ty człon do wojny? Połowa lipca, koalicje od 2 miesięcy, a nadal nie ma oficjalnej wojny między wszystkimi plemionami.. xD
 
Wynik reakcji
1.986
ale przecież w podsumowaniu uwzględniłem wszystkie człony a w wojnie rozbiórkowego psycho też nie ma a lwh może w każdej chwili do niej dołączyć to nie dodajecie zgaduje że jak lwh nie dołączy to wtedy pójdzie oddzielne wypowiedzenie od nas w dniu akcji na nich
 
Wynik reakcji
1.986
RZULF!, RZULF. dostawali od was def i się bronili na akcji więc należałoby ich dodać,

przestań na siłę wpychać nam pozostałości po plemieniu które pokonaliście już jakiś czas temu Rzulfi już nie ma a każdy ex Rzulf którego straty mógłbyś liczyć na nasze konto jest u nas albo od nas już dawno skosował do was te pozostałości są dla nas brązowe i nie mamy z nami nic wspólnego

oficjalny wynik waszej akcji w koalicję południa to -211 przez 3 dni dodatkowo - 180 przez kosę arciego oczywiście kosa to nie wynik akcji ale łącznie 391 wiosek pracujących na korzyść Południa przeszło w wasze ręce

1689503473940.png
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
547
Ładnie mnie zrobiliście nie powiem dałem się jak młody zrobić ale czy wy tak bardzo się nas boicie ze do takich zagrywek musicie uciekać xd

Ja też za głupotę dostałem
No i co jakoś nie piszę, że PSYCHO jest słabe. Jakby kto inny o tym decyduje niż PSYCHO np.
 
Do góry