Dyskusja o sytuacji na świecie 187

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
kolego wiem na jakim świecie wystartowałem więc swoje rady to sobie możesz wsadzić w buty tylko widzisz tak się głupio składa że tak jak napisałem to pokazuje że tylko w taki sposób próbujecie coś znaczyć. Pamiętam czasy jak nie było tego całego gówna i o grze decydowały umiejętności a obecnie ta gra zeszła na psy i dlatego gram sobie totalnie na luzie a tacy "gracze" jak u was mogą wywołać we mnie tylko pusty śmiech jak patrze jak spinacie poślady i jeszcze te hasła "
PsychO nie kłania się przed nikim,
dla nas liczą się tylko wyniki."

pokazuje tylko patologie panującą w tym śmiesznym plemionku
Wiesz a stekasz nie podoba się wystartuj na świece bez giełdy premium co za problem masz teraz. Umiejętnościami też psycho was zjada. I co to ma do rzeczy kiedy zaczynałeś ja też zaczynałem przygodę już dawno temu i nijak ma się to do obecnych realiów..
Startujesz by wygrać.

To że umiesz klina wstawic czy dograć ataki to nic nie znaczy będę bliżej ciebie to ciebie przetestuje czy jesteś taki mocny ale znając życie jeden strzał i spadasz jak reszta tego plemionka..tak to jest jak się masy nabierze a gracze jedynie co mogą zjadać to barby
 

dezert8

Chłop
Wynik reakcji
13
Wiesz a stekasz nie podoba się wystartuj na świece bez giełdy premium co za problem masz teraz. Umiejętnościami też psycho was zjada. I co to ma do rzeczy kiedy zaczynałeś ja też zaczynałem przygodę już dawno temu i nijak ma się to do obecnych realiów..
Startujesz by wygrać.

To że umiesz klina wstawic czy dograć ataki to nic nie znaczy będę bliżej ciebie to ciebie przetestuje czy jesteś taki mocny ale znając życie jeden strzał i spadasz jak reszta tego plemionka..tak to jest jak się masy nabierze a gracze jedynie co mogą zjadać to barby
masy nabierze:

N.W.O - 159 czonków
psycho- 167 czonków

hahha faktycznie tak to jest jak sié masy nabierze. Znalaz sié wielki walczak za pp. Odnośnie zjadania barb to zapraszam do Stat waszego top 1 a później się zastanów co mówisz
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
masy nabierze:

N.W.O - 159 czonków
psycho- 167 czonków

hahha faktycznie tak to jest jak sié masy nabierze. Znalaz sié wielki walczak za pp. Odnośnie zjadania barb to zapraszam do Stat waszego top 1 a później się zastanów co mówisz
No elita 7 członów s tego się wywodzi się i nwo też by tyle miało tylko że zostali zjedzeni.
Co do zjadania barb przez naszego gracza top 1 to troszkę jednak pomysl.
Po co ma rozbijać offy na moralach 20-30 % na wioski 3k pkt skoro bardziej korzystniejsze jest zjedzenie barb. Mi się już nawet nie opłaca atakować jak widzę morale 40%
Człowieczku i bez tych PP możemy się sprawdzić
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Ej ale co to za wyzywanie od zjadania barb, barby są po to żeby je zjadać. Chyba że o czymś nie wiem :oops:
Chłopczyk się splakal że wystartował na świecie z PP i ktoś inwestuje w PP.
Na dodatek nie rozumie jak działa morale.
Na to wychodzi że nawet jakby miał te PP to i tak słabo by stał z rozwojem bo by się rozbijał na moralowcach
 

dezert8

Chłop
Wynik reakcji
13
Chłopczyka to sobie w rodzinie poszukaj. Spłakać to się mogę najwyżej że śmiechu patrząc na takich pajacykow jak ty.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Chłopczyka to sobie w rodzinie poszukaj. Spłakać to się mogę najwyżej że śmiechu patrząc na takich pajacykow jak ty.
Ok chłoptasiu nerwy puszczają a od rodziny wara pajacu.

Nawet retorycznie odpowiedzieć nie potrafisz tylko płaczesz retardzie
 

Kiritsu

Pikinier
Wynik reakcji
16
Chłopczyk się splakal że wystartował na świecie z PP i ktoś inwestuje w PP.
Na dodatek nie rozumie jak działa morale.
Na to wychodzi że nawet jakby miał te PP to i tak słabo by stał z rozwojem bo by się rozbijał na moralowcach
No w sumie fair. Płakanie o to że ktoś wsadził giga dużo pp na świecie z giełdą jest słabe, a branie barb to obowiązek i przyjemność, czasem nawet się bronią :oops:
 
Do góry