Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Muszynianka23

Pikinier
Wynik reakcji
34
Ten moment kiedy wjeżdża kawaleria, a ciężki jest tylko ten co pisał XD

te piki i miecze przesuwają wam front :)
 

Hory Ćfir

Łucznik
Wynik reakcji
212
Dlatego dopiero się porobi jak nas nie zdmuchnięcie z planszy swoją potęga. A nie daj Bóg jeszcze obskoczycie szybkie lanie to dopiero byłby wstyd.
Podobnie się odgrażałeś na 183 , poziomu od tego czasu w grze nie podniosłeś. Więc dla własnego dobra utkaj się grzecznie.
 

King Dzong ALTER

Pikinier
Wynik reakcji
16
Podobnie się odgrażałeś na 183 , poziomu od tego czasu w grze nie podniosłeś. Więc dla własnego dobra utkaj się grzecznie.
Hmm. Ani tam ani tu się nie odgrażałem. Tam i tu uważam że mamy swoje szanse. Nie gwarantuje że wygramy ale możemy dużo krwi napsuć a jak ktoś tylko się śmieje że masówka choć z inną się dogadał to mnie zaciekawiło. A ja Ci grzecznie odmawiam i będę pisał to co myślę bo to nie jest Twój prywatny folwark.
 

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
A dodacie to N.W.O do wojny, czy kolejny sojusz podpisany tylko dlatego, że PsychO ich odrzucili? ;)
 

Hory Ćfir

Łucznik
Wynik reakcji
212
Hmm. Ani tam ani tu się nie odgrażałem. Tam i tu uważam że mamy swoje szanse. Nie gwarantuje że wygramy ale możemy dużo krwi napsuć a jak ktoś tylko się śmieje że masówka choć z inną się dogadał to mnie zaciekawiło. A ja Ci grzecznie odmawiam i będę pisał to co myślę bo to nie jest Twój prywatny folwark.

Właśnie o tym psuciu krwi mówię, jest to forma odgrażania się że jednak coś tam Twoje konto znaczy, efektu jak nie bylo tak nie ma. Tu dostajecie oklep , o 183 nie wspomnę... Co do krwi to jedyne co możesz dopowiedzieć że obskakiwanie wpierdolu masz we krwi. Może się na simsy przerzuć ? Tam też można budować ...
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.075
Hmm. Ani tam ani tu się nie odgrażałem. Tam i tu uważam że mamy swoje szanse. Nie gwarantuje że wygramy ale możemy dużo krwi napsuć a jak ktoś tylko się śmieje że masówka choć z inną się dogadał to mnie zaciekawiło. A ja Ci grzecznie odmawiam i będę pisał to co myślę bo to nie jest Twój prywatny folwark.
Jakie mieliście szanse na 183?
 

dezert8

Chłop
Wynik reakcji
13
A to te plemię co wysyłasz offa karetę i wioska twoja ?

Skoro N.W.O jest tak słabe to ciekawe czemu tacy "panowie świata" muszą korzystać z całej masy kretów. To własnie pokazuje waszą klase że bez kretów i PP bylibyście nikim ale dzięki takim jak wy twórcy dobrze zarabiają. Niektórzy grają dla przyjemności a dla was to jak widać recepta na życie
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Skoro N.W.O jest tak słabe to ciekawe czemu tacy "panowie świata" muszą korzystać z całej masy kretów. To własnie pokazuje waszą klase że bez kretów i PP bylibyście nikim ale dzięki takim jak wy twórcy dobrze zarabiają. Niektórzy grają dla przyjemności a dla was to jak widać recepta na życie
Kolego po co ty narzekasz na PP skoro na takich świecie wystartowałeś.
Tak jakbyś wszedł do klubu gejowskiego i liczył że będą Panienki
Czy jest kret czy go nie ma żadnej różnicy nie robi ja nie muszę mieć info od was jak wioski wpadają same
 

dezert8

Chłop
Wynik reakcji
13
Kolego po co ty narzekasz na PP skoro na takich świecie wystartowałeś.
Tak jakbyś wszedł do klubu gejowskiego i liczył że będą Panienki
Czy jest kret czy go nie ma żadnej różnicy nie robi ja nie muszę mieć info od was jak wioski wpadają same
kolego wiem na jakim świecie wystartowałem więc swoje rady to sobie możesz wsadzić w buty tylko widzisz tak się głupio składa że tak jak napisałem to pokazuje że tylko w taki sposób próbujecie coś znaczyć. Pamiętam czasy jak nie było tego całego gówna i o grze decydowały umiejętności a obecnie ta gra zeszła na psy i dlatego gram sobie totalnie na luzie a tacy "gracze" jak u was mogą wywołać we mnie tylko pusty śmiech jak patrze jak spinacie poślady i jeszcze te hasła "
PsychO nie kłania się przed nikim,
dla nas liczą się tylko wyniki."

pokazuje tylko patologie panującą w tym śmiesznym plemionku
 
Wynik reakcji
18
PsychO nie kłania się przed nikim,
dla nas liczą się tylko wyniki."
A Ty, przepraszam po co grasz ? Bo w sumie, żeby w miarę spokojnie za małą ilość pp i na luzie sobie pograć to jest Arkadia. Piszę bez złośliwości. Po co logujesz się na świecie, gdzie, żeby pograć trzeba wydawać pp i jest selekcja słabych graczy ? Czego Ty oczekiwałeś ?
 

dezert8

Chłop
Wynik reakcji
13
na Arkadie to możesz sobie iść ty. Wiesz w tej grze jest coś takiego jak gra dla wspólnej zabawy ze znajomymi. Tak wiem wy tego nie znacie. Widzisz tak się głupio składa że gram w to już wiele lat i jakoś kiedyś nie wydawało się pp i jakos dawało się grać więc twoje teoria że "żeby pograć to trzeba wydawać pp" jest poprostu z dupy
 
Wynik reakcji
18
W tej grze to pp sie i zarabia i wydaje, ale ja Cię tego uczył nie będę. Jak chcesz grać bez pp to są światy parzyste, tylko się tam nie zdziw, że Ci tam nie pozwolą grać dla wspólnej zabawy ze znajomymi, bo tam też liczą się wyniki. A na arkadii kiedyś grałem. To nie wstyd.
 

dezert8

Chłop
Wynik reakcji
13
Widzisz jakoś potrafiłem wygrać światy 20 i 94 jednocześnie dobrze się bawiąc ze znajomymi a pp to ja mogę wydać na KP czy MK ale nie na rozbudowe wioski bo szkoda kasy na takie granie. Uczyć hmmmm cóz chyba raczej przez 14 lat nauczyłem się pewnie nawet więcej niż ty
 
Do góry