Dyskusja o sytuacji na świecie 187

kambej2000

Miecznik
Wynik reakcji
54
Tak ciśniecie Dyktatorów ,że są słabi ,ale to Psycho przegrywa w wojnie z Dyktatorami i jest na - 27 wiosek do tyłu :D
 

King Dzong ALTER

Pikinier
Wynik reakcji
16
Propaganda gorsza niż w TVP i TVN razem wziętych.
Screenshot_2023-04-13-23-21-15-142_com.android.chrome-edit.jpg
Pięć członów dyktatorów było zbyt dużym zagrożeniem i dla wyrównania szans dobraliście pięć członów Sparty/Sofick do wojny czy jak?

#Edit
Nie no sory zajebałem się w akcji. Dodajcie pozostałe dwa człony Sparty do wojny. W końcu brzydzicie się masówkami więc ich też trzeba bić.
 
Ostatnia edycja:

Kamiiiru

Chłop
Wynik reakcji
0
#edit edita jakbyśmy chcieli, a naprawdę chcemy to byśmy z tej wojny usunęli SOFICK i Spartę, a że się nie da to sobie dalej nabijajcie na darmach liczby, a kolega wspomniał, że to PsychO przegrywa, a tak nie jest
 

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
View attachment 47713
Pięć członów dyktatorów było zbyt dużym zagrożeniem i dla wyrównania szans dobraliście pięć członów Sparty/Sofick do wojny czy jak?

#Edit
Nie no sory zajebałem się w akcji. Dodajcie pozostałe dwa człony Sparty do wojny. W końcu brzydzicie się masówkami więc ich też trzeba bić.
Nie wliczajcie nam Sparty w wojnę. Gdyby była opcja, to byśmy się ich pozbyli. Sparta nie jest naszym sojusznikiem, a co za tym idzie, sofick po fuzjach również nie.
Jesteście więc ponad 50 wiosek w plecy od 3-członowego PsychO. Ale co Wy tam możecie wiedzieć, jak u Was średnio co tydzień są roszady w Radzie xD.
No ale jutro (dzisiaj) długo wyczekiwana akcja od potężnej dykty. Mam nadzieję, że na własnej akcji nie wyjdziecie przynajmniej na minus. ;)
 

eTanoX

Pikinier
Wynik reakcji
25
Nie wliczajcie nam Sparty w wojnę. Gdyby była opcja, to byśmy się ich pozbyli. Sparta nie jest naszym sojusznikiem, a co za tym idzie, sofick po fuzjach również nie.
Jesteście więc ponad 50 wiosek w plecy od 3-członowego PsychO. Ale co Wy tam możecie wiedzieć, jak u Was średnio co tydzień są roszady w Radzie xD.
No ale jutro (dzisiaj) długo wyczekiwana akcja od potężnej dykty. Mam nadzieję, że na własnej akcji nie wyjdziecie przynajmniej na minus. ;)
Myślałem że jest kwiecień a tu bożenarodzenie i dykty z akcja lecą no no potrafią zaskoczyć to od jutra pewnie z miesiąc klikną jeszcze jedną akcję i potem spakują się tworzyć nowa masówkę na nowym świecie xd
 

King Dzong ALTER

Pikinier
Wynik reakcji
16
Nie wliczajcie nam Sparty w wojnę. Gdyby była opcja, to byśmy się ich pozbyli. Sparta nie jest naszym sojusznikiem, a co za tym idzie, sofick po fuzjach również nie.
Jesteście więc ponad 50 wiosek w plecy od 3-członowego PsychO. Ale co Wy tam możecie wiedzieć, jak u Was średnio co tydzień są roszady w Radzie xD.
No ale jutro (dzisiaj) długo wyczekiwana akcja od potężnej dykty. Mam nadzieję, że na własnej akcji nie wyjdziecie przynajmniej na minus. ;)
Jesteśmy do tyłu ale układaliście się z Sofickami by bić Dykte a niby tak masówek się brzydzicie.
 

ZolaG

Chłop
Wynik reakcji
18
Panie i panowie kłótnia na poziomie przedszkola ,moim zdaniem a co to kogo obchodzi czy masówka czy nie masówka , czy zgrana ekipa cz zgraja gości którzy mają czubka w głowie i grają ze sobą pierwszy raz? czy nie najważniejsze jest żeby wygrać? A kto jakim sposobem to serio mało ważne ;) Gra polega na tym by wygrać i tyle się liczy ;)
 

Shotasik

Miecznik
Wynik reakcji
64
Jesteśmy do tyłu ale układaliście się z Sofickami by bić Dykte a niby tak masówek się brzydzicie.
Nadal zarówno Sofick i Psycho jako pojedyncze plemiona miały mniej członów, niż dyktatorzy. Nie wiem do czego pijesz. To normalne, że jak się z kimś dołącza do wojny w sojuszu, to może być więcej członów Xd. Jak Cię to boli, to zaproście tych swoich KRJ czy jak oni tam mają, ot przecież ścisły sojusz podpisany. ^^
 

King Dzong ALTER

Pikinier
Wynik reakcji
16
Nadal zarówno Sofick i Psycho jako pojedyncze plemiona miały mniej członów, niż dyktatorzy. Nie wiem do czego pijesz. To normalne, że jak się z kimś dołącza do wojny w sojuszu, to może być więcej członów Xd. Jak Cię to boli, to zaproście tych swoich KRJ czy jak oni tam mają, ot przecież ścisły sojusz podpisany. ^^
Tylko do tego że mówicie że brzydzicie się masówka ale jak soficki stawały się masówka to już cacy. Takie wybiórcze poglądy poprostu.
 
Do góry