Dyskusja o sytuacji na świecie 187

Wynik reakcji
1.988
jasne ze tak, ktos cie wyreczyc w tym musi
nie legion to marcin nie marcin to pit
zawsze miales swojego pana ktory decydowal co mozesz a co nie xD

no tak bo mimo że nie wiesz co się działo i jak się skończyło to będziesz się na ten temat wypowiadał faktycznie to najlepsze rozwiązanie gówno wiem to się wypowiem
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
no tak bo mimo że nie wiesz co się działo i jak się skończyło to będziesz się na ten temat wypowiadał faktycznie to najlepsze rozwiązanie gówno wiem to się wypowiem
Nazwanie kogos kurwa i najgorszym smieciem moze miec jakis inny sens XDD
moze w twojej glowie dupal
 
Wynik reakcji
1.988
Nazwanie kogos kurwa i najgorszym smieciem moze miec jakis inny sens XDD
moze w twojej glowie dupal

tak ma inny sens bo dostawałem na jego temat fałszywe informacje natomiast krasnoludek pierw mu dupię lizał i skosował do niego a potem gadał na niego i go chciał skosować xD?
 

Gucio88

Zwiadowca
Wynik reakcji
365
tak ma inny sens bo dostawałem na jego temat fałszywe informacje natomiast krasnoludek pierw mu dupię lizał i skosował do niego a potem gadał na niego i go chciał skosować xD?
no i tutaj nie trafiles dupal bo ja ngidy nikomu dupy nie liże ;)
nie upadłbym tak nisko jak ty :>
 
Wynik reakcji
1.988
ludzie twojego pokroju maja ego? XDDDD

w sumie masz racje bo to wy wyżej sięgaliście niż dosięgaliście i teraz płaczecie no co zrobisz jak już planowaliście wyruchać albo nas albo psycho to mogliście chociaż pomyśleć jak to zrobić a nie na odpierdol ego wzięło górę
 

RobertoMancini-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
493
w sumie masz racje bo to wy wyżej sięgaliście niż dosięgaliście i teraz płaczecie no co zrobisz jak już planowaliście wyruchać albo nas albo psycho to mogliście chociaż pomyśleć jak to zrobić a nie na odpierdol ego wzięło górę
Zostawmy to jak jest niech będzie 50/50 i nakurwianka - pizdy jedne xD
 
Do góry