Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Wynik reakcji
2.115
A przegrać byle jak (mowa o całej koalicji) to jak to jest? Przegraliście głównie przez brak organizacji oraz frontowców za to z dużą nadwyżka szczekaczy. Wg mnie nie wygraliśmy byle jak

Mnie na tym świecie już nic nie rusza oprócz minusów wywołujących mój nick.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Pizde sklej minusie, bo wierzysz w każde słowo manipulanta dunka który poszedł ratować imp, a rozjebał ich od środka i dokończył dzieło, które rozpoczął ysiek i popin. Przegrywać w twoim towarzystwie to pewnie standard.
Nawet bym na Ciebie nie napluł bo się brzydzę.Od razu miałem o Tobie wyrobione zdanie, od pierwszych twoich wpisów na FO.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Dekuś jakby co to są przekazane screeny tym co trzeba jak chciałeś zasta żeby klinować karety swoich graczy i pisałeś Duńkowi żeby to bronił i tobie oddał wioski. Tylko dlatego dalej z Tobą grają bo przez jednego śmiecia głupio marnować trud kilkumiesięcznej gry.
 
Wynik reakcji
2.115
Dekuś jakby co to są przekazane screeny tym co trzeba jak chciałeś zasta żeby klinować karety swoich graczy i pisałeś Duńkowi żeby to bronił i tobie oddał wioski. Tylko dlatego dalej z Tobą grają bo przez jednego śmiecia głupio marnować trud kilkumiesięcznej gry.
ale ty serio głupi jesteś xD i osoby, który mają wyjaśnioną sytuację się tylko z ciebie śmieją, a śmiecia to przed lusterkiem możesz znaleźć marginesie społeczny. dziwne, ze z toba ludzie grają marnując trud kilkumiesięcznej gry. Wiem jakie screeny są przekazane, wiem co pisałem i wiem co dzięki temu zyskaliśmy. Żaden gracz klina nie dostał dla jasności twojej.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Ładnie obrabiasz dupę swoim i koalicjantom i to jeszcze piszesz do gracza z naszej koalicji, to świadczy o tym, że jesteś i głupim i fałszywym chujkiem.
 
Wynik reakcji
2.115
Zwykły chuj do szczania jesteś i tyle. Z resztą ty o mnie piszesz, a jak to jest grać u boku osoby, która info dawała i doprowadziła do całkowitego rozpadu waszego sojusznika, że teraz całe plemię Fata&Odwet ma darmobranie?
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Taki śmietnik jak ty, mnie nazywa chujem do szczania, teraz już nie wiem czy to obelga czy komplement. Chyba komplement,bo to jakby głupi powiedział,ze jestem głupi.Dzięki deklu :D
 
Ostatnia edycja:

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Pizde sklej minusie, bo wierzysz w każde słowo manipulanta dunka który poszedł ratować imp, a rozjebał ich od środka i dokończył dzieło, które rozpoczął ysiek i popin. Przegrywać w twoim towarzystwie to pewnie standard.
Ty kurwa śmieciu bez zasad współczułeś i pisałes ze mam psyche ze stali ogarniając IMP a teraz narracja o 180 stopni na FO, siedziałeś w norze tydzień ale zapomniałeś ze Duniek z lasu może wyjść i zweryfikować twoje farmazony w 5 minut bo mam całą naszą rozmowe więc wypierdalaj dalej do dziury bo mogę jeszcze większego debila z ciebie zrobic, płakałeś mi na pw że grasz ze zjebami i masz 99% afków na froncie co nic nie robia tylko czekają na rozpiske i jak ci psycha siadała od solo bicia piekielnego a hieny jak to nazywasz swoich ludzi pytali czy juz wioski puste, moze ktoś z rady faty czy odwet wejdzie tu i napisze to samo co mi pisali na pw co o tobie myślą i ze dawno z takim kretynem nie grali,gdyby świat był 50/50 to juz byś dawno rozbiórke dostał za swoją głupote, zmanipulowałeś pare osób z IMP wysyłając 2-3 wycinki wypowiedzi naszej rozmowy a doskonale wiesz że nawet w 1% nie zmieniło to sytuacji świata bo bym nie tracił miesiąca żeby później kretynowi dawać jakieś znaczące info, szczekaj dalej tą zakłamaną mordą to powyciągamy reszte pw i cie ośmieszymy jeszcze bardziej Suchocki.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.115
Ty kurwa śmieciu bez zasad współczułeś i pisałes ze mam psyche ze stali ogarniając IMP a teraz narracja o 180 stopni na FO, siedziałeś w norze tydzień ale zapomniałeś ze Duniek z lasu może wyjść i zweryfikować twoje farmazony w 5 minut bo mam całą naszą rozmowe więc wypierdalaj dalej do dziury bo mogę jeszcze większego debila z ciebie zrobic, płakałeś mi na pw że grasz ze zjebami i masz 99% afków na froncie co nic nie robia tylko czekają na rozpiske i jak ci psycha siadała od solo bicia piekielnego a hieny jak to nazywasz swoich ludzi pytali czy juz wioski puste, moze ktoś z rady faty czy odwet wejdzie tu i napisze to samo co mi pisali na pw co o tobie myślą i ze dawno z takim kretynem nie grali,gdyby świat był 50/50 to juz byś dawno rozbiórke dostał za swoją głupote, zmanipulowałeś pare osób z IMP wysyłając 2-3 wycinki wypowiedzi naszej rozmowy a doskonale wiesz że nawet w 1% nie zmieniło to sytuacji świata bo bym nie tracił miesiąca żeby później kretynowi dawać jakieś znaczące info, szczekaj dalej tą zakłamaną mordą to powyciągamy reszte pw i cie ośmieszymy jeszcze bardziej Suchocki.
Świat był 50/50 i przez twoja głupotę się przewaga wyszła na naszą stronę. Możesz sobie wstawiać co chcesz, fakty są takie, że to ty zjebałeś całe Imperium i wielu graczy ciebie obwinia o zakończenie ich chęci bronienia kont, a nie mnie. Po co używasz mojego nazwiska? Jak użyje twojego to coś się zmieni oprócz tego, że inne osoby będą uważać jakiej kurwy się wystrzegać, bo informacje odnośnie graczy w plemieniu im poda? W 1% nie zmieniło, dużo bardziej. Co lepsze, niektóre osoby z IMP dziwnym trafem od dawna podejrzewały cie o udostępnianie informacji xD wyciągnij jakieś tam pw wyrwane z kontekstu, jak podesłałem kilku osobom całą rozmowę to pogląd na to co rozsylales trochę się zmienił

psycha ci konkretnie od gierki siada, debil zostawił pracę żeby Imperium ratować, a zniszczył je całe XD
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Świat był 50/50 i przez twoja głupotę się przewaga wyszła na naszą stronę. Możesz sobie wstawiać co chcesz, fakty są takie, że to ty zjebałeś całe Imperium i wielu graczy ciebie obwinia o zakończenie ich chęci bronienia kont, a nie mnie. Po co używasz mojego nazwiska? Jak użyje twojego to coś się zmieni oprócz tego, że inne osoby będą uważać jakiej kurwy się wystrzegać, bo informacje odnośnie graczy w plemieniu im poda? W 1% nie zmieniło, dużo bardziej. Co lepsze, niektóre osoby z IMP dziwnym trafem od dawna podejrzewały cie o udostępnianie informacji xD wyciągnij jakieś tam pw wyrwane z kontekstu, jak podesłałem kilku osobom całą rozmowę to pogląd na to co rozsylales trochę się zmienił

psycha ci konkretnie od gierki siada, debil zostawił pracę żeby Imperium ratować, a zniszczył je całe XD
Kto wierzy w te twoje farmazony, chyba tylko pare osób z IMP co zdołałeś je zmanipulować, zresztą pierdolisz jedno w gierce a na forum całkowicie co innego
1694659836124.png
1694659973963.png
1694660028315.png
1694660240048.png




To jak wkońcu bo cały czas sie w zeznaniach gubisz
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.115
Kto wierzy w te twoje farmazony, chyba tylko pare osób z IMP co zdołałeś je zmanipulować, zresztą ssy co do stanu IMP i "siadającej psychy" poniżej xD
View attachment 53062
View attachment 53060
View attachment 53059
View attachment 53061

To jak wkońcu bo już sie gubisz w zeznaniach xd ?
Psycha siada tyczyło się tego co ty odpierdalasz, ludzi szukasz po Facebookach, adresów xD aż mnie zmotywowałeś, żeby twoje wypowiedzi upublicznic, wcześniej nie chciało mi się tego robić, ale niech każdy zobaczy i sam oceni czy to co pisałeś można było wykorzystać. Nawet narrację musiałem utrzymywać, że mi info nie dajesz, żebyś się nie skapnął ze głupi jesteś i mówisz gdzie co jak xd
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.115
@PieniaczPolski idz swój ból dupy gdzie indziej wylewaj, bo robisz z siebie debila jak większość waszych graczy X czasu temu, a teraz magicznie zniknęli:(


Duniek z Histerii rozpierdala Imperium od środka, gracze z IMP wprost to mówią, Histeria udaje że wszystko w porządku, może @PieniaczPolski jakieś porównanie do zsrr zrobisz jak to w zwyczaju masz? Masz większy ból do mnie niż do gracza swojego, który wam sojusznika załatwił xD hipokryci. Szok.
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Psycha siada tyczyło się tego co ty odpierdalasz, ludzi szukasz po Facebookach, adresów xD aż mnie zmotywowałeś, żeby twoje wypowiedzi upublicznic, wcześniej nie chciało mi się tego robić, ale niech każdy zobaczy i sam oceni czy to co pisałeś można było wykorzystać. Nawet narrację musiałem utrzymywać, że mi info nie dajesz, żebyś się nie skapnął ze głupi jesteś i mówisz gdzie co jak xd
Kredusia chciałem adres zeby mu wkońcu panienke zamówic zeby sobie chłopak zaruchał a ty mi ssy z waszej rady mess wysyłałeś, gdyby Damszot mial świat 50/50 to juz by cie dawno rozebrał za twój debilizm
 
Ostatnia edycja:
Do góry