Dyskusja o sytuacji na świecie 185

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Nie było mnie wtedy 30h w grze a nie 3 dni nie moja wina że neta nie miałem zast zawsze u kogoś wisiał od tego jest rada żeby reagować

A poza tym z farmazonem co pisze nie prawdę nie rozmawiam. Pierwszy raz widzę kogoś takiego że pomimo dowodów na SS że jest inaczej nadal tkwi przy swoim xd
Juz starczy tego samozaorania bo mi na nerwy działasz, Paczo cie wyjebał i powiedział ze jak chcesz to weź tego kretyna i sie użeraj z nim, ja do ciebie wyciągnałem dłon mimo ze mi beczałeś dzien w dzień ze kończysz jak małe dziecko to cie dalej trzymałem bo widziałem że jesteś aktywny, dostałeś to o co prosiłes (obstawy) nawet ci limit zdjąłem zebyś mógł sobie odbic pkt a teraz mnie farmazonem nazywasz xd @Vernhes jak ci wszedł na konto to nie wierzył jak ty mozesz miec 3 blachy i nie ogarniac takich podstaw (brak mk (szablonów) brak grup) , szkoda marnować czas na ludzi pokroju @Kross x Smerf @Kreduś @Beman Czy @robinio705 banda zjebów wszyscy ignore i nie pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.102
Na forum pisałem o kliny to nikt nie wysłał ani jednego też to widziałeś więc poniekąd pisałem i do ciebie bo forum jest ogólnodostępne z tego co wiem

Pisałem że robiłem kliny do 3 skoro nikt w plemieniu nie potrafił mi pomóc i zaspałem a potem już nie było po co włączać bonusów.
To trzeba było kliny wcześniej zacząć wstawiać.
Kosa
Hejka, jak zdrówko?
Źle, uzdrowisz mnie?;3
I co chcesz sobie udowodnić tym bo nie rozumiem byłeś 30 m ponad u mnie a piszesz że 30 sekund to samo kłamiesz że szło na mnie mniej grubych niż pisze a szło ponad 700 tak jak mówię więc, po co walisz ścienne ?
Na mnie szlo 600 grubych i się dowiedziałem o tym 20h przed akcją bo wcześniej uwagi nie zwracałem, straciłem 10 wiosek, część sklinowalem i zrobiłem na szybko słupy do odbijania. Ile ty słupów zrobiłeś?
 

Kross x Smerf

Pikinier
Wynik reakcji
22
Juz starczy tego samozaorania bo mi na nerwy działasz, Paczo cie wyjebał i powiedział ze jak chcesz to weź tego kretyna i sie użeraj z nim, ja do ciebie wyciągnałem dłon mimo ze mi beczałeś dzien w dzień ze kończysz jak małe dziecko, dostałeś to o co prosiłes (obstawy) nawet ci limit zdjąłem zebyś mógł sobie odbic pkt a teraz mi piszesz o jakis farmazonach xD @Vernhes jak ci wszedł na konto to nie wierzył jak ty mozesz miec 3 blachy i nie ogarniac takich podstaw, szkoda marnować czas na ludzi pokroju @Kross x Smerf @Kreduś @Beman Czy @robinio705 wszyscy ignore i nie pozdrawiam
Paczo mnie nie wyjebał tylko sam odszedłem z plemienia znów kłamiesz xd tylko tyle potrafisz widzę haha tak samo jak z zastem i 30 sekundami .

Poza tym mam 3 blaszki a ty żadnej i nawet nie miałeś tyle wiosek co ja, więc nie oceniaj mojego konta.
 

Kross x Smerf

Pikinier
Wynik reakcji
22
A co do twojego postu Deckuś to nie mogłem robić wcześniej klinów bo wioski na zapleczu poste klinowalem wioskami z drugiej linii. Wioski podane były na forum 70 h przed kartami nikt mi nie wbił ani jednego klina z zaplecza a na wioski szło po dwie karety czasem. Zrobiłem kliny na większość karet.

A co do twojej obrony pewnie miałeś lepsze plemię i udało ci się zebrać defa. Poza tym ty miałeś wtedy 500 wsi a ja teraz 200 i połowa przejęta niecały tydzień temu.
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
Milo mi sie na to patrzy, jak pisalem o tym duzo, duzo wczesniej, a dzisiaj zjeby na FO sami sie wyjasniaja xd brakuje mi tylko jednej osoby.. @Gainerek panie radny, pan planuje tą wywózke mi zrobic czy nie? bo tak czekam juz któryś miesiąc i coś nie idze, a darm się pan radny nażarł ostatnio :)
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
767
Milo mi sie na to patrzy, jak pisalem o tym duzo, duzo wczesniej, a dzisiaj zjeby na FO sami sie wyjasniaja xd brakuje mi tylko jednej osoby.. @Gainerek panie radny, pan planuje tą wywózke mi zrobic czy nie? bo tak czekam juz któryś miesiąc i coś nie idze, a darm się pan radny nażarł ostatnio :)
Dałbyś sobie już spokój. Wywołujesz wszystkich a w miesiąc czasu przejąłeś 16 wiosek wroga, czyli średnio 2x mniej niż nasz aktywny frontowiec w 1 dniu akcji. W ciągu dwóch miesięcy +23 wsie jesteś zaledwie.

Macie prywatne porachunki to załatwiajcie je prywatnie bo już nie mogę czytać tego FO i tego ile osób to miało Cię wyjaśnić a Ty bohatersko stawiasz każdemu czoła.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.084
Duniek pamiętaj, że ty obiecałeś, że od września pokażecie aktywność na froncie i wszystko się zmieni, trzymam kciuki, że tak będzie, a nie skończy się jak zwykle na szczekaniu ;/
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
View attachment 52453

@DuniekRestless Jeszcze 3 dni i los świata się zmieni, czy poprowadzisz widły do zwycięstwa? A wystarczyło nie zgrywać prosa będąc gównem, gg
Zjadłem darmy na samutkim froncie i to gówno zaczęło na tobie diody wbijać pros w huj xD Chwalisz sie że macie komendy nasze, ze masz 3 osoby na grupie IMP i czytasz co tam piszemy do tego piszesz że masz krety w DCS bo masz znajomości, czytasz nasze FO a na koniec wysyłasz mi takie pw

1693312952712.png
1693309866097.png

Jesteś największym rakiem tego świata, nie pozdrawiam i nie życze nikomu gry z toba, szkoda czasu na ciebie juz dawno osiągnąłeś dno i pukasz od spodu
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.084
Zjadłem darmy na samutkim froncie i to gówno zaczęło na tobie diody wbijać pros w huj xD Chwalisz sie że macie komendy nasze, ze masz 3 osoby na grupie IMP i czytasz co tam piszemy do tego piszesz że masz krety w DCS bo masz znajomości a na koniec wysyłasz mi takie pw
View attachment 52464

View attachment 52463

Jesteś największym rakiem tego świata, nie pozdrawiam i nie życze nikomu gry z toba, ostatni post do ciebie bo juz dawno osiągnąłeś dno i pukasz od spodu

Haha xd, super prosem jesteś wioskę podbiłeś gz to teraz wejdz w statystyki wojny i zobacz moje statystyki pozdrawiam, psycha sitting. Pilnuj plemienia i nim zarządzaj, bo ci cos podupada haha xd
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Haha xd, super prosem jesteś wioskę podbiłeś gz to teraz wejdz w statystyki wojny i zobacz moje statystyki pozdrawiam, psycha sitting. Pilnuj plemienia i nim zarządzaj, bo ci cos podupada haha xd
1693315225541.png
3,17:1 ratio w przejęciach gdy widzisz komendy przy moich 5:1 bez, także poćwicz jeszcze sobie, moze kolejne 10 światów i coś będziesz prezentował ;* teraz poszczekaj że zabetonowany jestem chociaż Quasi mi mur do 0 zbijał ostatnio na akcji i że same odbitki robie, bo ty nic nie odbijasz i bez defa grasz, pozdro "prosie"
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.084
View attachment 52467
3,17:1 ratio w przejęciach gdy widzisz komendy przy moich 5:1 bez także poćwicz jeszcze sobie, moze kolejne 10 światów i coś będziesz prezentował ;* teraz poszczekaj że zabetonowany jestem chociaż Quasi mi mur do 0 zbijał ostatnio na akcji i że same odbitki robie, bo ty nic nie odbijasz i bez defa grasz, pozdro "prosie"

Co tam mówisz na dole? Nie słyszę, bo wioski podbijam twojemu plemieniu. Moje dno to twój szczyt pozdro
 
Do góry