Dyskusja o sytuacji na świecie 185

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419

Przecież tu ci pisze że byłeś ponad 30 minut a 30 montu to nie to samo co 30 sekund

Mk mam nadal odpalone możesz sobie sprawdzić przecież się wyświetla xd
To daj zasta i zrobie transmisje live i zobaczymy ile tam siedziałem, taki fotomontaż to na informatyce w 4 podstawówce robiłem, tak sie składa że mam ss z twojego odpalone MK przed akcją, tu nie chodzi czy masz wykupione tylko czy CI rekrutuje xD
 

Kross x Smerf

Pikinier
Wynik reakcji
22
To daj zasta i zrobie transmisje live i zobaczymy ile tam siedziałem, taki fotomontaż to na informatyce w 4 podstawówce robiłem, tak sie składa że mam ss z twojego odpalone MK przed akcją xD
Przecież mam Mk na miesiąc odpalone xd miesiąc odpalone xd

Jaki fotomontaż haha było nie pisać że byłeś 30 sekund tylko prawdę powiedzieć a nie robisz że mnie debila a jak daje dowód to mówisz że fotomontaż jakiś xd
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Tylko nie mów że nie Twoje wioski xDD Kross tu nie chodzi zebys go kupił tylko żebyś go umiał operować co nie jest jakąś wielką sztuką xDxzc.png
 
Ostatnia edycja:

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Bo przerobiłeś w paincie sam wiesz ze wszedłem i zaraz mnie wywaliłes tylko MK zobaczyłem i ile karet w ciebie leci xD daj zasta zaraz zweryfikujemy nagram krótką transmisje 5 sec :D
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Dobra nie będe sie kłócił bo to bez sensu nie dasz live ani zasta to taki fotomontaż można zrobic w paince xD dobrze wiesz ze tylko wbiłem na sekunde
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Mniejsza o to mnie bardziej denerwuje to że ktoś pisze, że przerabiam SS a wysłałem kilka i nadal to samo. Chyba że dla niektórych 30 minut i 30 sekund to tyle samo
Imo wina burzy tej ostatnio co Cie naszła 3 dniowa wszystko przez to, neta nie miałes to tak losy świata by potoczyły sie inaczej.
 

Kross x Smerf

Pikinier
Wynik reakcji
22
Imo wina burzy tej ostatnio co Cie naszła 3 dniowa wszystko przez, neta nie miałes to tak losy świata by potoczyły sie inaczej.
Nie było mnie wtedy 30h w grze a nie 3 dni nie moja wina że neta nie miałem zast zawsze u kogoś wisiał od tego jest rada żeby reagować

A poza tym z farmazonem co pisze nie prawdę nie rozmawiam. Pierwszy raz widzę kogoś takiego że pomimo dowodów na SS że jest inaczej nadal tkwi przy swoim xd
 
Do góry