Dyskusja o sytuacji na świecie 185

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Tu się fajne rzeczy dzieją, najpierw robinio stwierdził, że to paskudny Karuzela wpadł na pomysł skosowania Imperium i poleciał grać z Deckusiem, a potem kret nie wiadomo czyj wywalił wojsko Imp w kosmos, Fata dobra ,DCS dalej zły ich wina ;)
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Przecież to ich sprawka już w FACIE pet siedzi sam pewnie bez zaproszenia wszedł hahaha Deckuś rąk sobie nie połam xd
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
A gdzie ja jestem dla Cb nie miły, sam mnie pierwszy atakowałeś a teraz wymagasz szacunku mimo że Ci nie ubliżam ;p
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
Tu się fajne rzeczy dzieją, najpierw robinio stwierdził, że to paskudny Karuzela wpadł na pomysł skosowania Imperium i poleciał grać z Deckusiem, a potem kret nie wiadomo czyj wywalił wojsko Imp w kosmos, Fata dobra ,DCS dalej zły ich wina ;)
I właśnie cała twoja wypowiedź pokazuje, jak wy się zachowujecie. Deckus dawał screeny, nawet na Karuzele już coś wyszło, dawał wam dzisiaj kolejne argumenty, a wy tylko napierdalacie posty, jakie to kurewskie zachowanie, nie mając żadnych dowodów, NICZEGO. Tak samo, jeśli chodzi o mnie, jak ktoś Cię opluwa, będziesz w tym samym miejscu? ile razy pisałem o co chodziło, a wy nadal "heheh robinio szpagaciarz" xd i nic więcej, nie potraficie mieć żadnych argumentów, jak wam coś wejdzie do tych głów, to piszecie jedno i to samo, a dowody typu screeny itd tego nie widzicie.
 

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
I właśnie cała twoja wypowiedź pokazuje, jak wy się zachowujecie. Deckus dawał screeny, nawet na Karuzele już coś wyszło, dawał wam dzisiaj kolejne argumenty, a wy tylko napierdalacie posty, jakie to kurewskie zachowanie, nie mając żadnych dowodów, NICZEGO. Tak samo, jeśli chodzi o mnie, jak ktoś Cię opluwa, będziesz w tym samym miejscu? ile razy pisałem o co chodziło, a wy nadal "heheh robinio szpagaciarz" xd i nic więcej, nie potraficie mieć żadnych argumentów, jak wam coś wejdzie do tych głów, to piszecie jedno i to samo, a dowody typu screeny itd tego nie widzicie.

Deckuś dawał screeny wyjęte z kontekstu,tylko to co napisał Karuzela. Zresztą robili gównoburzę przez miesiąc zanim pokazał jakiegokolwiek screena i to wyjętego z kontekstu. Jeżeli uważasz, że układy zawiera się z powietrzem a po drugiej stronie nikt nie stoi, to nie wiem jak ci to wytłumaczyć.Otóż po drugiej stronie tego układu stała Fata,do której poleciałeś w podskokach.
Jedyną pretensje jaką mogę mieć do Karuzeli to taką, że niechcący cię wykreował na FO, bo gdyby się podpisał to by cie na mapce nie było i na FO :).Pozdrawiam
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
Deckuś dawał screeny wyjęte z kontekstu,tylko to co napisał Karuzela. Zresztą robili gównoburzę przez miesiąc zanim pokazał jakiegokolwiek screena i to wyjętego z kontekstu. Jeżeli uważasz, że układy zawiera się z powietrzem a po drugiej stronie nikt nie stoi, to nie wiem jak ci to wytłumaczyć.Otóż po drugiej stronie tego układu stała Fata,do której poleciałeś w podskokach.
Jedyną pretensje jaką mogę mieć do Karuzeli to taką, że niechcący cię wykreował na FO, bo gdyby się podpisał to by cie na mapce nie było i na FO :).Pozdrawiam
Tylko, że Deckuś nie miał sojuszu z Imperium, więc czego by tam nie napisał nie ma znaczenia, bo cały czas była tu bitka Imp vs odwet itd.. Nawet jakby założyli z Karuzelą, że jadą całe Imp razem, to co ma do tego Deckus? Mi chodzi o sojusznika, gdyby nie było tych dowodów, nie przechodziłbym do odwetu, proste, mi nie zależy na jakiś blachach itd, gdyby imp upadło, to upadł bym z nimi, ale krzywe akcje karuzeli + rady imp spowodowały, że nie odpuszczę i tyle. I z mojego doświadczenia, dzisiaj mogę Ci powiedzieć jak wyglądają te dwa plemiona (IMP i FATA) Fata wygląda dzisiaj, tak jak było z początku w IMP, masz normalnych sąsiadów, pomogą mobilem, stalke się załatwi, komendy się załatwi, a w imp we wszystkim był już problem. A i jeszcze jedno, to co bylo tutaj wrzucone, to jest nic, tego jest dużo więcej, ja widziałem wszystkie te screeny, np. fajny jest ten jak Karuzela się z kellera śmieje, że 3 dni się do niego dobija, a ten ma go w dupie xd A i jeszcze co Ci dodam, jak wpadają dcsy i chcą mnie rozbierać, to nie nazywa się kurestwo?


Edit: Jeszcze dodam, mało tego, chciałem być na tyle lojalny, zeby Keller zobaczył sobie Wszystkie te screeny, co ma deckus, pisałem do niego o to, że przecież rozmowa to nie od razu sojusz z fatą, ale ten nie chciał. I jak dzisiaj IMP wychodzi? Banan pierdoli dcsy, lord, ja i wielu innych, tylko nie mają wyjścia, albo grają z imp, albo koniec gry.
 
Ostatnia edycja:

PieniaczPolski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
629
Tyle, że odbiera Ci to argument, że chciałeś pomóc Imp i chciałeś dobrze dla Imp.Finalnie Karuzela nie wsadził kosy Imp, tylko ty ja wsadziłeś, a teraz wyleciały w kosmos wojska nie tylko radnych. Imp skończyło jak skonczyło i dołożyleś do tego ręki razem z Deckusiem,nie oszukujmy się.
 
Wynik reakcji
2.114
to koledzy z s159 wstyd takie akcje odpierdalać zamiast normalnie grać i sie pobic a ta pała deckus jeszcze sie cieszy nieudacznik ze planik mu wyszedl xd
Nie, smutny będę. Przepraszam.

Tu się fajne rzeczy dzieją, najpierw robinio stwierdził, że to paskudny Karuzela wpadł na pomysł skosowania Imperium i poleciał grać z Deckusiem, a potem kret nie wiadomo czyj wywalił wojsko Imp w kosmos, Fata dobra ,DCS dalej zły ich wina ;)
Jakby DCS wspierało Imperium i np brało ich zasty frontowe albo dawało deffa to by było inaczej. Piekielny ma w 150 wioskach po 100k deffa na jedną. Swoją drogą jak do tego doszło, ze 'kret' miał prawa założyciela w członie? Dobra organizacja
Deckuś dawał screeny wyjęte z kontekstu,tylko to co napisał Karuzela. Zresztą robili gównoburzę przez miesiąc zanim pokazał jakiegokolwiek screena i to wyjętego z kontekstu. Jeżeli uważasz, że układy zawiera się z powietrzem a po drugiej stronie nikt nie stoi, to nie wiem jak ci to wytłumaczyć.Otóż po drugiej stronie tego układu stała Fata,do której poleciałeś w podskokach.
Jedyną pretensje jaką mogę mieć do Karuzeli to taką, że niechcący cię wykreował na FO, bo gdyby się podpisał to by cie na mapce nie było i na FO :).Pozdrawiam
Z kontekstu wyjęte? Widzisz, ty mi wierzyć nie musisz, a osoby, które chciały miały wgląd w wszystko wystarczyło zrobić streama na discord. Na waszych ustach jest tylko Deckuś i Damszot, żałosne atrapy frontowców.
 
Do góry