Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Wynik reakcji
2.101
Jebie mnie to zagrywka w twoim stylu SKI na tym świecie też tak robiłeś. Więc i pomysł zapewne był twój.

Nie zwracaj się do mnie po prostu udajmy że się nie widzimy i nie chce mieć nic z tobą wspólnego i na żadnym innym świecie.

Wycierales sobie morde Lichem tak nagadujac na niego ale w życiu on by takich numerów nie wywinął i oddaje mu Szacunek. Bo laliśmy się od początku były zgrzyty ale to jak wszędzie .
Głupi jesteś? jak siedziałem na zastępstwie u Freestylera to ci wioski zabierałem, a nie wywalałem wojska czy oddawałem. poniżasz się dalej frajerze
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
@Deckuś Dowódca Podziemia, takie pytanie, ty żyjesz w jakiejś totalnej Megalomanii? Twój świat kręci się wokół lustra, i mówienia sobie jaki jesteś zajebisty? Podbijasz swoja wartość byciem kurwą? U ciebie to się równoważy, będę kurwą, ale zdobędę parę wiosek HiHi.
Powiedz mi, jeśli potrzebujesz pomocy, bo masz istne jazdy na bani, oklejony jesteś etc. Kiedyś jak gramy do jednej bramki, to rozmowny etc.
Ale dla ciebie, nie jest dziwne wejść na zasta u wroga, i rozbierać sojusznika na banie. Nie jest u ciebie dziwne, rozkaz wywalenia DEFF, wrogom, wasze zagrywki, są poniżej jakiegokolwiek poziomu, wiele się słyszało o SKI, ale z nimi przynajmniej walczymy Toporkami, a wasza mania wielkości i chęć wszelkiej wygranej kosztem wizerunku i jakichkolwiek zasad, świadczy o was jako ludziach.
Nie rozumiem jak można do gierki podchodzić w tak toksyczny sposób. Jeszcze Mamusie posiadasz czy sprzedałeś, by wygrać ten świat?
Bądź co bądź, pisałem różne rzeczy na forum i raczej każdy wie, że to for fun. Ale teraz z pełną powagą, mogę stwierdzić, że wasze zagranie i ci co wam przyklaskują, to powinni mieć klaskane, ale jajami o czoło. Nikomu źle nie życzę, ale niech wam się w plemionach wiedzie, bo w życiu już zostaniecie zapamiętani poprzez: Brak moralności, brak zaufania, brak wszelkiego poziomu, brakiem klasy, brakiem kultury, ale za to nie brak wam pustych wiosek na froncie, więc STONKS.

Miłego grania, możecie być z siebie dumni, jak własną siłą, i wojną na froncie, zniszczyliś.... a nie, jednak nie własną siła, a kurewskimi zagrywkami.
Pozdrawiam cieplutko :)
 
Wynik reakcji
2.101
No ja wami też nie, wy nawet za tępi jesteście, żeby proste fakty zrozumieć. Na samym szczycie rada dcs, a niżej pojedyncze jak jednostki jak wy.
 
Wynik reakcji
132
Tu nie chodzi o kasację gościu, tu chodzi o to, że ludziom się może nie chcieć grać z takimi pomyjami jak ty.

Poziom twojego odklejenia do kosmosu pokazuje to, że w chwili kiedy ludzie po prostu są rozczarowani, że ktoś im konta rozpierdolił jedną zagrywką to dalej masz we łbie tylko wizję ILE MOM WSI, RADA DCS CHUJE XD

Lecz się serio, jest czas jeszcze
 
Wynik reakcji
2.101
Jeszcze Mamusie posiadasz czy sprzedałeś, by wygrać ten świat?
nie patrz na inne mamusie przez pryzmat swojej ok? widzę od wardogsa i innych psów się nie różnisz pod względem wjezdzania na rodzine xD i wy macie czelnosc do nas sie czepiac, szok jak mozna byc tak pierdolonymi hipokrytami xD banda zjebów pod nazwa dcs histeria panika się dobrała idealnie
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
nie patrz na inne mamusie przez pryzmat swojej ok? widzę od wardogsa i innych psów się nie różnisz pod względem wjezdzania na rodzine xD i wy macie czelnosc do nas sie czepiac, szok jak mozna byc tak pierdolonymi hipokrytami xD banda zjebów pod nazwa dcs histeria panika się dobrała idealnie
Hmm, nigdzie nie najechałem na twoją mamę, tylko na ciebie, a to było pytanie. Ty naprawdę masz IQ poniżej poziomu morza.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
nie patrz na inne mamusie przez pryzmat swojej ok? widzę od wardogsa i innych psów się nie różnisz pod względem wjezdzania na rodzine xD i wy macie czelnosc do nas sie czepiac, szok jak mozna byc tak pierdolonymi hipokrytami xD banda zjebów pod nazwa dcs histeria panika się dobrała idealnie
czy ja ci pojebancu wjechalem na rodzine>? Wole byc pojebany niz takie smieciowe zagrywki jak ty robic.
WIdac ze ci psycha siada ale to tak jest jak sie plemionami zyje.

Jak przygladasz sie w lustrze to masz odruchy wymiotne czy wyjebales wszystkie z domu po prostu
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Powiem ci tak, ciśniesz Karuzele, ale to wy macie swoja narracje, która pasuje wam i waszym kłamstwom, a udowadniacie, że to wy jesteście upośledzeni umysłowo. Nie ma co się z zjebem intelektualnym kłócić bo kłótnie sprowadzi do swojego poziomu i tam w tym bagnie będzie się czuł lepiej.
Dawno takiego fikoła nie widziałem, ale może po prostu lubisz gimnastykę. Z fartem :)
 

Tomi707

Pikinier
Wynik reakcji
78
no ale to chyba gracze imp wyszli z taką inicjatywą, więc kto by nie skorzystał mając 5k wiosek w pałę ? puste to przejmują, co mieli zrobić czekać honorowo 2 tyg aż ogarniecie się na nowo z stałkami, 99% ludzi by tak zrobiło
 
Do góry