Dyskusja o sytuacji na świecie 185

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Głównym Beneficjentem i współorganizatorem Tego kurestwa jest fata i odwet.
Dosylajcie karety na puste wioski, teraz i nocy. Wykonawcami był popin, ysiek i hydra ale działali z wami pod wasze dyktando.
Nie ważne co byście mówili to wasz syf i obraz całej waszej gry, was samych.

Lukas mogliście dawno rozpisać silowke,a Wy im zasty daliście:(
Więc po części to też wasza wina że dajecie im zasty!!!


Nie znam sprawy ,więc wsm się nie wypowiadam dalej.
 
Wynik reakcji
132
Ściek moralny. To, co zrobiono pokazuje tylko jak te Deckusie i inne oszołomy są w stanie nie liczyć się zupełnie z innymi, żeby przygarnąć sobie kilka wiosek do zaleczenia kompleksów. I jak zwykle, screeny z dopisaną narracją. Fakt jest taki, że wyczyściliście front w dniu akcji, większego chamstwa nie było w tej grze.

Przypominam, że ktoś spędzał tu czas od stycznia - masa godzin, chęci, znajomości. Ale wspaniałomyślna FATA w postaci tych spoceńców z forum stwierdziła, że tak nie może być - rozkaz czyszczenia wiosek, wjeżdzamy na pusto.

Współczuję i odradzam grę każdemu z tymi osobami tutaj i wszędzie indziej, szkoda czasu.
 
Wynik reakcji
2.101
Ściek moralny. To, co zrobiono pokazuje tylko jak te Deckusie i inne oszołomy są w stanie nie liczyć się zupełnie z innymi, żeby przygarnąć sobie kilka wiosek do zaleczenia kompleksów. I jak zwykle, screeny z dopisaną narracją. Fakt jest taki, że wyczyściliście front w dniu akcji, większego chamstwa nie było w tej grze.

Przypominam, że ktoś spędzał tu czas od stycznia - masa godzin, chęci, znajomości. Ale wspaniałomyślna FATA w postaci tych spoceńców z forum stwierdziła, że tak nie może być - rozkaz czyszczenia wiosek, wjeżdzamy na pusto.

Współczuję i odradzam grę każdemu z tymi osobami tutaj i wszędzie indziej, szkoda czasu.
Sklej się oszołomie. Przypomnij sobie jak wy dwa miesiące żyliście w kłamstwie, zrobiliście lewą grupę rady, na której nam słodziliście, aby osiągnąć swój cel. Wyobraź sobie, że ludzie spędzali czas od stycznia- masa godzin, chęci, znajomości. Ale wspaniałomyślne DCS w postaci tych pojebów z rady stwierdziło, że tak nie może być - rozkaz odmówienia sojuszu i rekrutacja wroga do siebie.

Współczuję i odradzam grę każdemu z tymi osobami z rady tutaj i wszędzie indziej, szkoda czasu.

@JasneŻeSzymek czasami lepiej przemilczeć niż się wybielać na siłę.
 
Wynik reakcji
2.101
@LukasKeller jak rozłam w kosie próbowaliście zrobić, jak ludzi od nich rekrutowaliście to było w porządku zagranie? Jak o passy do naszych graczy pisaliście to było w porządku zagranie? Jak klaudiakotek wypisuje do naszych (ostatni raz wczoraj), żeby jej zasta dali to w porządku zachowanie?

Żałośnie się tutaj prezentujecie. a DCS to w ogóle wydmuszka plemienia, koniec gry zwiastują, bo ich przewaga z ponad 5000 stopnieje o może połowę XD cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk.
 
Wynik reakcji
132
Ja wiem dowódco podziemia, że serduszko bije mocniej od rana i pachy się pocą mocniej z emocji, ale weź znajdź w tym wszystkim logikę bo składasz wypocinki jak dziecko, które wszystkiemu przeczy. Te "pojeby" z rady po prostu nie chciały grać z ludźmi waszego pokroju jak wyszło szydło z worka, a każdy kolejny dzień tylko to utwierdza. Nikt wam nie czyścił kont, jeszcze w dniu akcji :)

Ty jesteś w stanie napisać wszystko, żeby tylko trochę manipulacji tu wrzucić. Nawet mi się nie chce wrzucać screenów jak sami do rekrutacji "wroga" dawaliście porady kogo itp. Nic to nie zmieni, dalej będziesz tylko skrzywdzonym antyfanatykiem tej gierki.

Nie pozdrawiam, nie szanuję.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
nie chce nic mówić, ale LIGA też była wyciągana do DCS jak było źle u nich, pisali do wielu graczy, kilku przeszło, wiele akcji DCS tak samo było robione na konta widmo lub porzucone, pomijając fakt bana masterx i kakaowego gdzie tylko przez to załamał się front, a i jeszcze potem akcja w freestyle i coce w środek ligi gdzie tak samo porzucone 2 konta były, więc każda akcja na LIGE to było coś podobnego i nie macie co teraz się tu żalić, że my jesteśmy źli
PS. ja o niczym dziś nie wiedziałem

mogę tylko dodać że przez 2 ostatnie dni wzięliśmy prawie 150 wioch jednym członem, a 6 kolejnych jest w natarciu na kolejne dni, nie gracie nic mobilem, tylko kto ma u was stałki, to sobie chwilę poradzi, więc organizacyjnie i tak kulejecie, a z taką przewagą 5k wiosek to już w ogóle wstyd, tak jakby w ogóle KD nie było, myślałem, że wywiesicie białą flagę jak będziecie mieć z 2k przewagi, ale że już ? po jednej jakiejś krzywej akcji, gdzie na LIDZE było to non stop
Nie przypominam sobie żebyśmy wbijali na zasty do ligi i wysyłali wojska w kosmos to raz a dwa lichy prowadził rekrutację od Paniki to wtedy nie przeszkadzało bo z plemieniem utworzonym na tym świecie nie można było sobie poradzić.

Tego nie ma co nawet usprawiedliwiac ani trochę bo się zwyczajnie nie da i na miejscu koalicjantów zastanowił bym się dwa razy z kim się gra.

Co do pchania frontu to jako histeria ściągnęliśmy też wam w akcji i 2dni po ponad 100wiosek także o ile strata w walce powtarzam nie boli i idzie nadrobic to po takim czymś rzygać się chce
 
Wynik reakcji
132
@JasneŻeSzymek ale co ty gadasz za głupoty jak cały wasz sojusz z nami był ustawka? Potwierdziły to osoby od was z rady. Ty właśnie robisz wszystko, aby wybielić wasz syf. Nie jest ci wstyd perfidnie kłamać?
Wstydem to jest grać razem z tobą, ale bez echa się nie obędzie to, co zrobiliście. Każdy zapamięta na pewno :)
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Decus ty mówiłeś coś o wygraniu za wszelką cenę o karuzeli ale ty nic lepszy w nawet gorszy od niego jesteś
 
Wynik reakcji
2.101
Wstydem to jest grać razem z tobą, ale bez echa się nie obędzie to, co zrobiliście. Każdy zapamięta na pewno :)
Ale, że co? Już Ci mówiłem, żebyś sobie mną swojej nieudolności nie tłumaczył. Napisałem ci, ze manipulant jesteś, bo wasz sojusz z nami był ulartowany a Imperium o wszystkim informowane i co buzia cicho? Tfu na kosownikòw. Idźcie pisać grupowki, że grę kończycie, bo koalicja będzie miała tylko 3500 wiosek przewagi:(((
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Przepraszam, ze zaatakowałem wroga. Mam nadzieję, że gdyby powiódł się plan Imperium i by grali na passach na koncie które dostali, a do tego dostali mojego zasta to nic by nie zrobili.

Nie gadaj nic na przyszłość o kogoś wygrywaniu za wszelką cenę bo budzi to politowanie i takie słowa nie powinny padać od ciebie. Na tym świecie zaprezentowałeś niezły wachlarz swoich możliwości. Siedzenie na VPN w Ski.
Przejmowanie wiosek swojego koalicjanta (Co już było oczywista kosa.).
Wypisywanie do bliskich i pracodawców no nie powiem kręgosłup to chyba 360° parę razy ci się wykręcił
 

L44ndryn

Chłop
Wynik reakcji
22
Nie gadaj nic na przyszłość o kogoś wygrywaniu za wszelką cenę bo budzi to politowanie i takie słowa nie powinny padać od ciebie. Na tym świecie zaprezentowałeś niezły wachlarz swoich możliwości. Siedzenie na VPN w Ski.
Przejmowanie wiosek swojego koalicjanta (Co już było oczywista kosa.).
Wypisywanie do bliskich i pracodawców no nie powiem kręgosłup to chyba 360° parę razy ci się wykręcił
Takie kurwy nie mają kręgosłupa moralnego.
 

savis

Chłop
Wynik reakcji
5
Jak czytam to co wypisujcie bambiki z kolacji Fatałachow Klozetow Overwatchow i całego tego kurestwa to musiałem aż konto założyć, na wasze szczęście chłopcy, będzie to jednorazowy wpis bo na więcej szkoda mi wirtualnego atramentu. Od samego początku całą wasza koalicja nie grała czysto, bo nie znacie takiego pojęcia jak ,, czystość", brudasy. Wytwór Fata to w ogóle jest zbieranina szamba, ścieków, chemikaliów i radioaktywnych odpadów, z których powstały atomówki, które w grze mają nick Screenshot Cotytutajpierolisz, czy jakoś tak , oczywiście jest ich wiele więcej.

W momencie wstępnego braku porozumienia pomiędzy dcs a Fatalachami od razu dostałem 15 offow na wioskę, gdzie nasz front ustawiony był zupełnie z drugiej strony, mimo to straciłem jedna wioskę a druga zaraz podbiłem, to była jedyna wioska jaka byliście w stanie mi zabrać xDD Potem dostałem bana i to za takie coś że przez te 36 godzin śmiałem się że to w ogóle możliwe xD no i wtedy na banie straciłem trochę wiosek, ale szczerze to i tak wam chujowo poszło bo potrafiliście 25 offow rozjebac na jednej wiosce xD Mniejsza o to. Od początku Cycus, czy tam dickcus, pierdolisz taka propagandę że mógłbyś zostać rzecznikiem kremla, nadajesz się. Wysyłacie w nocy karety na puste wioskę, ale potrafisz napisać ,, to nie nasza wina'' xDD No tak przecież to nie wasze karety!! xDD

Serio przestańcie pierdolić bo wasz jedyny sukces na froncie to przejmowanie warzyw i wbijanie się w graczy którzy mają bana. Reszta waszych akcji bambiki była mierna jak wasze życia 2/10. Teraz zagranie rodem z Hollywood, wyjebać całe wojsko przejąć 100 czy wiecej wsi i jeszcze będziecie dumnie ogłaszać wielki sukcesu, akcja udana xd powiem wam tak, wszyscy odwolajcie wakacje bo trochę się tu pomeczycie.

O swoim plemieniu mogę powiedzieć że są to zajebiste chłopaki, humor dopisuje nam zawsze, atmosfera jest zajebista i będzie taka nie zależnie czy dostaniemy blaszkę czy nie. O waszych plemieniach mogę powiedzieć jedynie tyle, że wstyd mieć w ogóle takiego wroga jak wy, brzydzę się wami totalnie xD Jesteście blaszane łby, nie wybielajcie się bo to i tak wam nie wyjdzie. Na przyszłych światach będziemy pamiętać jakie z was kurewki. Nie udawajcie kogoś kim nie jesteście, napiszcie po prostu na profilu plemienny, że jesteście chujami do szczania ale dla blaszki potraficie skurwic się jak modelki w Dubaju, pozwolicie nawet żeby wam na łeb nasrano. Może dlatego macie nasrane w głowach xD

Pozdrawiam środkowym palcem całą wasza koalicje, ludzi bez honoru i zasad.

I nie napinajcie się za bardzo odpisując mi na tę wiadomość, bo i tak jej nie przeczytam xD

Savis

Edit. Żeby wam się kurwy to łatwiej czytało zrobiłem akapity, nie dziękujcie
Tfuu
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
3
Podsumować Was wszystkich jednym zdaniem?

"Takie jest życie"

Jak i w życiu realnym, tak i tutaj, cały czas nas oszukują, robią przekręty dla własnych korzyści.
Ci co postępują czysto już nie mają czego szukać na świecie.
Kręgosłup moralny, honor, zasady, co to jest? Zatraciliśmy już to wszystko dawno temu.
Wiem, że to boli, no ale co zrobisz, nic nie zrobisz.

"Takie jest życie"
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Nie przypominam sobie żebyśmy wbijali na zasty do ligi i wysyłali wojska w kosmos to raz a dwa lichy prowadził rekrutację od Paniki to wtedy nie przeszkadzało bo z plemieniem utworzonym na tym świecie nie można było sobie poradzić.

Tego nie ma co nawet usprawiedliwiac ani trochę bo się zwyczajnie nie da i na miejscu koalicjantów zastanowił bym się dwa razy z kim się gra.

Co do pchania frontu to jako histeria ściągnęliśmy też wam w akcji i 2dni po ponad 100wiosek także o ile strata w walce powtarzam nie boli i idzie nadrobic to po takim czymś rzygać się chce

War zgadza się też macie zabraliście .
Dlatego bitka jest fajna.
 
Do góry