Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
768
Nie ma tu żadnego radnego od miesiąca na FO czego nie rozumiesz ?
O 17:48 nie ma żadnego radnego na FO

Dam Ci ostatnią szanse jak przejmiesz kredusia wioche to może cie nie rozpisze za te farmazony co tu pisałeś zgoda :D ?
Godzinę póżniej już jest radny na FO (ba nawet piszesz jako KO), niesamowite.

Oczywiście nie mogło zabraknąć dziś również:
Nigdy nie próbowałem nic obalać co było zgodne z prawdą a farmazonów nie będe wysłuchiwał

To w końcu jak to jest?
Zdecydujesz się w końcu co jest prawdą? Przecież farmazonów nie będziemy wysłuchiwać jak to sam ująłeś.
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
O 17:48 nie ma żadnego radnego na FO


Godzinę póżniej już jest radny na FO (ba nawet piszesz jako KO), niesamowite.

Oczywiście nie mogło zabraknąć dziś również:


To w końcu jak to jest?
Zdecydujesz się w końcu co jest prawdą? Przecież farmazonów nie będziemy wysłuchiwać jak to sam ująłeś.
W każdym plemieniu to inaczej działa, nie jestem radnym, ale moge wrzucic kogos do silowej
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Nie martwcie się, wpadłem po prostu w krąg melanżu, przez cały miech ciągle bary domówki etc, ale już żyje i mam się dobrze <3
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Wróciłem, pojebane, cały miesiąc imprezowałem, a i tak jak jakieś ataki szły w nocy to odpisałem komuś XD i wybroniłem, szkoda, że nie każdy jednak tak robi ;c
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Żyje, nie będę się użalać nad sobą ale działam cały czas !

Czytam sobie czasem to FO, nie zmieniło się tu praktycznie nic poza tym ze @DuniekRestless jakoś kiedyś lepsze posty pisał.
Bez kitu, od kiedy nie ma ciebie to i ja nie mam zapału do FO ;d
Nie ma z kim trollować ;c
A za podbijanie postów deckusia przeciw IMP to juz trochę nie pasuje w tej sytuacji ;c
Nuda ;c
@robinio705 w sumie to 1 taką laske, odezwała się potem do mnie to ją spławiłem po prostu XD Bardziej znajomi, alkohol, męskie grono, albo zajęte laski ze znajomymi po prostu. Póki co mam detoks od szprotek, a raczej staram się odwyk mieć, bo się uzależniam od kręcenia z laskami ;c
I potem jak mam okres, że z żadną nie kręce to jestem nie swój
 
Do góry