Dyskusja o sytuacji na świecie 185

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
@GrUbY już Atakuje jedyny człowiek na świecie, który z dobrze prosperującego plemienia zrobił jeden wielki syf i spierdolił w podskokach a teraz coś szczeka na FO bo nic więcej nie może zrobić :/
Jak niby zrobiłem syf z plemienia pochwal się ;3

bo rzucasz miesem jak 13 letnie dziecko i pultasz sie do mnie wszedzie gdzie jestem.

a jak narazie dostales wywoz z nie swojego discorda, i wysmiany zostales jak prosiles o bana dla mnie :? takze elo
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Ale sobie pospałem, aż przespałem powstanie 10 nowych plemion, halo halo, ja też chce, kto tworzy ze mną?
 

Emenems

Pikinier
Wynik reakcji
29
Siemacie.
Ostatni mój post tu, potrafiłem pojechać po DCS czy Panice.

To pojadę sobie po fałszywym SKI.
Jesteście fajni w rozmowie. Natomiast kiedy trzeba pomóc to już niekoniecznie. Dużo gadania, zero konkretów i działań.
Nie polecam umawiać się z nimi na cokolwiek. Fajnie, jak dawaliśmy deffa dla Waszych Graczy? Fajnje, jak dawalismy wioski? Fajnie. Daliście nam w zamian: NIC.

Chcieliśmy uciec w obrzeża, to nie oddaliście nam nawet jednej wioski. Każdy z nas popalił dużo grubych. Olewka totalna

Nie macie żadnych zasad.

Tyle, pozdro.
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
dawaj napisz wkoncu :}
przecież Ciebie odklejeńcu nawet Deckus tu jechał xd o czym ty gadasz ;p

a i dam wam poradę dowódcy podziemii, jak chcecie przejmować wiochy to wysyła się 4 grubych, trzech nie starczy, ułatwię wam to :) a później jak łapiecie ogara, że 3 nie przejęli i każecie jakiemuś warzywniakowi wysłać kolejnego grubego po 2,5h to musicie wiedzieć, że tam już 50k deffa jest ;/ nie ma lekko chłopcy
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Siemacie.
Ostatni mój post tu, potrafiłem pojechać po DCS czy Panice.

To pojadę sobie po fałszywym SKI.
Jesteście fajni w rozmowie. Natomiast kiedy trzeba pomóc to już niekoniecznie. Dużo gadania, zero konkretów i działań.
Nie polecam umawiać się z nimi na cokolwiek. Fajnie, jak dawaliśmy deffa dla Waszych Graczy? Fajnje, jak dawalismy wioski? Fajnie. Daliście nam w zamian: NIC.

Chcieliśmy uciec w obrzeża, to nie oddaliście nam nawet jednej wioski. Każdy z nas popalił dużo grubych. Olewka totalna

Nie macie żadnych zasad.

Tyle, pozdro.
Wkońcu coś mądrego napisałeś, spokojnie pomścimy tą zdrade i zlikwidujemy tych kryminalistów
 
Ostatnia edycja:

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
@Deckuś Dowódca Podziemia co jakiś czas piszesz o tym IQ, ty masz jakiś kompleks? ktoś codziennie Cię dojeżdża, że jesteś głupolem, czy co? ja tam dla Ciebie mogę mieć 30IQ, ale jak ktoś mi próbuje przejąć wiochę 3 grubymi to ile ma tego IQ? ty dobry jesteś w tej wyliczenia, więc pewnie mi odpowiesz :) a i jeszcze jedno akcja KNB + 2 wioski na plusie aktualnie, gratuluje xd
 
Wynik reakcji
2.102
ale co ty się tutaj produkujesz jak my mamy was totalnie w dupie aktualnie xD zajmujemy się układaniem frontu, przerzucaniem graczy, ogarnięciem deff, całego syfu który udało wam się zrobić przez słabe zarządzanie Kosą i na tym się skupiamy, a ty przeżywasz jakieś swoje podboje i konia walisz do tego xD SKI też wygrywało z nami dopóki się nie ustawiliśmy, później połowa zapomniała hasła do forum, a dziś już nikt nie pamięta. Ucisz się na tydzień czy dwa, a później wróć ok?
 
Do góry