Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Wynik reakcji
20
@rErlax Memiarz Podziemia zrob mema jak dave sie chwali w grze przegladarkowej ze pracuje w dwoch firmach IT, jestes taki zalosny, ze siedzisz po nocy i robisz memy zeby sie dowartosciowac lajkami od swoich piesków xD
xfunraiserdnia 27.05. o 17:30
phone-white.png

"Bo spie o 4 rano w przeciwienstwie do ciebie, 15 lat czy 35 i bez perspektyw na zycie?"
Zaprzeczyłem Twoją wypowiedź odnośnie tego, że jestem bez perspektyw, co w tym dziwnego? Nie chwalę się, mam to gdzieś xD
Funraiser? No debil, zwykły debil, pajacuje i oberwie za to, będę tak długo Cie fejkowal w nocy aż rzucisz telefonem.
Tyle w temacie.

PS. I MEMY RERLAXA TO TY SZANUJ SZONIE JEDEN!
 

LordKetchup69

Pikinier
Wynik reakcji
19
@LordKetchup69 ty, ale ty się tu tak odważnie wypowiadasz patrząc na to, że dziś o 6:40 wraz z innym uciekłeś z SKI XD
Rzeczywiście xD to bardzo odważne posunięcie napisać na forum po tym kiedy zmieniasz plemię bo stalka wchodzi do kumpla ;). Napisałem co myślałem i to nawet nie do Ciebie No ale Ty lubisz kontakt z graczami ski czy to prywatnie czy to jeśli chodzi o zajebanie kosy wiec nie ma co się dziwić ze musiałem skomentować ;)
 

Butcher*

Pikinier
Wynik reakcji
28
Cisnac beke??

Rozumiem bronic kogoś ale kosiarzy.
Varadial chwali się wygrana na kosach chyba 2 światy z rzędu.

Jest pewna granica żarty ,żartami .
Ale u pewnej części społeczności to już norma.

Ale do od was kosy zaczęły lecieć . Czemu to wymazujesz z pamieci . Nie chcę się kłóci o coś takiego, bo to bez sensu ... Koło się zamyka
 

Tohsaka Rin

Zwiadowca
Wynik reakcji
341
Knb i kosy nie są brane pod uwagę o zwycięstwo świata, to tak z góry mówię ich trzeba po prostu dojebać żeby 3 mocne ekipy mogły się wyklarować
Gdyby nie front SKI z DCS to podejrzewam ze knb juz by nie było, gdyby kosy nie zasłanialy tego ścierwa to druga sprawa z naszej strony
dalej sie tu produkujcie i wkurwiajcie co banan pisze xDDDDD żegnam na ten moment
Wie co pisze.
Gdyby nie lizanie się po tyłkach od samego początku to pewnie Just by już nie było a I Imperium tym bardziej xD a Gdyby banan nie był sobą to by nawet mądrze pisał. Ale ze jest sobą.. To się zapomniał, że z Kosami się podpisali na początku Hipokryta? Debil?
Kij tam wie.. Ale jak narazie JEDYNA wojna ugrana przez Imperium to ta z wchlonięciem części TM.. A to było dobrych parę miesięcy temu.
Najbardziej śmieszy mnie ten tekst o mocnych ekipach.. Gdyby nie to że Sycylia spadła z rowerka, dyplomacja z kolegiami dcsami mogła się Wam inaczej potoczyć bananku..a just by im pomogło ;)
Ale sam Lukas I Karuzela na spotkaniu na szczycie w okolicach polowy marca stwierdził że cała prawa strona mapy musi trzymać się za siurki bo inaczej Ski dotrze do Ligi I można robić rzut kontami ;)
Imperium było mało wiosek to wzieli post Tmy jednocześnie wmawiając Kosie że będą z, nimi walczyć.. No i walczyli.. Na swój sposób.. Stawiając linię graniczną na kontynencie mówiąc sojusznikowi.. O tu warujcie. Dalej poradzimy sobie sami xD
Gdzie gdyby nie Kosa I LH wątpię czy Imperium by tak szybko położyło TM.
Może zmyślam zły daunanie?
 

LuckyAlan

Chłop
Wynik reakcji
10
xfunraiserdnia 27.05. o 17:30
phone-white.png

"Bo spie o 4 rano w przeciwienstwie do ciebie, 15 lat czy 35 i bez perspektyw na zycie?"
Zaprzeczyłem Twoją wypowiedź odnośnie tego, że jestem bez perspektyw, co w tym dziwnego? Nie chwalę się, mam to gdzieś xD
Funraiser? No debil, zwykły debil, pajacuje i oberwie za to, będę tak długo Cie fejkowal w nocy aż rzucisz telefonem.
Tyle w temacie.

PS. I MEMY RERLAXA TO TY SZANUJ SZONIE JEDEN!
Nie no co by nie mówić, można się pośmiać z tych memow albo opluć monitor xd
 

LuckyAlan

Chłop
Wynik reakcji
10
A gdzie lich ? Nie na nic już do powiedzenia ? Czy kasacja już poszła?

Trzeba było się słuchać mnie od początku, a nie kurczowo się trzymać swojej zajebistosci ;)
Lich jak lich ale ja się pytam gdzie są Ci co najwięcej gadali i obiecywali wywozy a sami spakowali walizki :( smutne ale prawdziwe :) pokora to jednak ważna cecha u ludzi :>
 
Do góry