Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Wynik reakcji
2.081
Dawno nie słyszałem takiego pierdolenia, wyjaśnijmy coś sobie, nic specjalnego nie pokazaliście jak do tej pory więc nie rób z was jakichś koksów, z ktorymi kazdy chce sie dogadac, bo najsmieszniejsze jest to w tym wszystkim, ze to wy latacie za tymi plemionami, a nie my i nawijacie makaron jakie to ski jest złe, macie tutaj najwięcej za uszami i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, ale desperacko próbujesz zrobić z nas tych złych i manipulować opinią publiczną ;)

Ale te słowa lichu się starzeją...
 
Wynik reakcji
2.101
Czytam sobie forum od początku, im mniejszy udział w grze mają punkty Premium tym mniejsza aktywność ski na forum. Dlaczego?

Jestem na 30 stronie i przypomniało mi się skąd ta cała niechęć xD
 
Wynik reakcji
266
@Paweł Katalończyk co dałeś za te wszystkie blachy? Bo ludzie zaczynają gadać.
jakbyś pograł na światach gdzie ja organizowałem plemiona to byś wiedział,grając na światach premium gdzie świat załatwia sie dyplo a nie organizacją to nie zrozumiesz tego:D 183,teraz 185 to samo,wieksi bija mniejszych i z tyle gry,ale coż na nofarm trzeba mieć czas aby ogarniać a ja po rocznej przerwie nie bardzo go mam...swoją drogą 2 akcje na mnie i tylko 3 wioski w plecy bez mobila plemiennego najbardziej podsumowują ten świat
 
Wynik reakcji
2.101
Dobra zwierzaku daje ci ostatnią szansę

Zamknij szczekaczkę i na kolana przed Wielkim SKI

Opierdol ładnie berło mojego wodza Licha i błagaj ,że źle zrobiłeś
Przeproś ładnie całe plemię i wtedy dam ci garstkę karmy

Jak będziesz szczekał dalej to wezmę cię na łańcuch i kopa dam w ten głupi zakuty łeb może coś zrozumiesz,że do SKI nie masz podjazdu
Ale co możesz zrobić taki zwykły uliczny burek...............

PS Kazałem ci na pw lizać berło Licha nie swoje ale jak wolisz mi to chodź opierdol mi Mongoła z kefiru zakłamana kurewko


I jak tam ci gra leci?

IMG_1853.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.101
jakbyś pograł na światach gdzie ja organizowałem plemiona to byś wiedział,grając na światach premium gdzie świat załatwia sie dyplo a nie organizacją to nie zrozumiesz tego:D 183,teraz 185 to samo,wieksi bija mniejszych i z tyle gry,ale coż na nofarm trzeba mieć czas aby ogarniać a ja po rocznej przerwie nie bardzo go mam...swoją drogą 2 akcje na mnie i tylko 3 wioski w plecy bez mobila plemiennego najbardziej podsumowują ten świat

Czekaj czekaj. Kto na 183 większy bil mniejszych?
I na 185 kogo masz na myśli? Że Fata jest większa niż Ski?
Co do utraconych wiosek od wczoraj widzę ich 5 także z matematyką też źle żyjesz.
 

japacz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.470
Smiesznie sie czyta ten placz o przewagę wiosek, gdy ski jedyny wygrany świat ma na wioskach runicznych z przewagą 70/30 nad przeciwnikiem

@Paweł Katalończyk jedni grają ppkami, a inni dyplo. Na końcu i tak decyduje to kto lepiej jest zorganizowany. A patrząc na wasza organizacje to nie wiem czy bez plnow dalibyście rade pokonać wow adriana albo niszczycieli
 
Wynik reakcji
6.958
jakbyś pograł na światach gdzie ja organizowałem plemiona to byś wiedział,grając na światach premium gdzie świat załatwia sie dyplo a nie organizacją to nie zrozumiesz tego:D 183,teraz 185 to samo,wieksi bija mniejszych i z tyle gry,ale coż na nofarm trzeba mieć czas aby ogarniać a ja po rocznej przerwie nie bardzo go mam...swoją drogą 2 akcje na mnie i tylko 3 wioski w plecy bez mobila plemiennego najbardziej podsumowują ten świat
Ale co ty Katalon pierdolisz xd Każdy twój świat tak sam wyglądał na tych światach non premium i nigdzie nic nie organizowałeś, owszem pierdoliłeś dużo ale władze tych plemion miały Cie w czterech literach. Każdy świat grałeś zaplecze, a jak front upadał przychodziłeś i wbijałeś dominację na dużym limicie wyhodowanym na zapleczu^^ Twoje mądrości z tych światów gdzie masz blachy lądowały na każdym discordzie i pw. grałeś każdy możliwy świat, stąd ilość blach bo przecież na 50 granych światów na 10 w końcu się uda.
 
Wynik reakcji
266

Czekaj czekaj. Kto na 183 większy bil mniejszych?
I na 185 kogo masz na myśli? Że Fata jest większa niż Ski?
Co do utraconych wiosek od wczoraj widzę ich 5 także z matematyką też źle żyjesz.
kasta,cyrk i raczki to 60% świata po podziale,to że rączki po tym jak zrobiły robote z interesu wykopaliście dla blach to już inna sprawa

dcs/histieria bije sie tylko z nami i są wieksi sami od nas jeszcze dochodzicie wy,więc potencjał macie znacznie wiekszy więc logiczne że będziemy w plecy zwłaszcza przy organizacji która kuleje i cieżko ją zmienić kiedy dostaje sie akcje mając znacznie mniejszy potencjal,jeśli chcecie udowdnić swoją wyższosc to ugadajcie się jak speedy czy P! na sojusz a po pokonaniu wroga podzielcie mapke na pół i pokażcie kto jest lepszy bo obecna narracja i szczekanie na FO bijać w przewadze jest próbą dowartosciowania ego a nie pokazanie kto jest lepszy

o organizacji pisałem o wszystkich plemionach plemion premium tutaj,nie uderzam w żadną osobe czy ekipe,omijam FO a to, że szukacie zaczepek na tutaj to odpowiadam jak jest bez żadnych złosliwosci i zgodnie z prawdą,z waszymi graczmi np z watch gadam i 0 uszczypliwosci,więc trochę pokory bo można się zachować jak trzeba

a co do akcji pisałem o 2 akcjach i -3,ty piszesz o 1 akcji i atakujesz ze mam problemy z matmą a nie mam,za to ktoś nie czyta ze zrozumieniem a próbuje narzucić swoją narracje która jest oczywiście błędna i tu jest problem

Smiesznie sie czyta ten placz o przewagę wiosek, gdy ski jedyny wygrany świat ma na wioskach runicznych z przewagą 70/30 nad przeciwnikiem

@Paweł Katalończyk jedni grają ppkami, a inni dyplo. Na końcu i tak decyduje to kto lepiej jest zorganizowany. A patrząc na wasza organizacje to nie wiem czy bez plnow dalibyście rade pokonać wow adriana albo niszczycieli
Zgadza się kilka wsi odbitych po Festherze który nie ustawił obrony,co do ski,faty i ekip nie wypowiadam sie co grali wcześniej tylko to co widze na mape i w dyplomacji,gram tu i obecne ekipy widzę pierwszy raz i żaden płacz z mojej strony bo wypowiadam się tu prawdopodobnie na tym forum 1 raz wywołany do tablicy i stwierdzam fakt,gdyby gracz od was nie napisał,że o mnie gadacie pewnie przeczytałbym to za kilka dni patrząc na kartografie światów,także wyluzuj...tak samo to że grasz pepekami twoja sprawa...ja pp nie marnuje i jeśli dzięki temu uważasz ze jestem słabszy,trudno,twoje zdanie ja zrobiłem to na co pozwala mi czas i możliwości,to że mój sąsiad z watch rozwija się za pp ma znaczyć że mam go cisnąć?nie,gram swoje a odpowiadam tylko na bezsensowne zaczepki które są prawdopodobnie próbą dowartościowania się ze ktoś stracił 5 czy 50 wiosek dostając akcje od 2 plemion majacych na oko 2 razy więcej wiosek,chcecie zawalczyć i pokazać umiejętności przeciwko nam, dcs czy imperium to dogadajcie się z daną ekipa a potem walczcie 1 vs 1,50% na 50% na mapie,ja osobiście na starcie gadałem z butcherem z watch i liczyłem na układ ski oraz watch/knb na reszte ,wiem że są spiny ale ego zawsze można schować do kieszeni i udowodnić coś w równej grze a nie tworzać koalicje na 1 plemie czy znacznie mniejszą koalicje a potem 7-8 miesiecy czekać na zamknięcie swiata jak np na 183 w miedzy czasie jeszcze wbijając szpile w sojusznika bo nie ma co robić przez te 8 miesięcy zamiast powalczyc jak równy z równym...to że z 1,2 osobami macie spine nie znaczy że nie idzie sie dogadać bo kolejne 80 osob pewnie jest w porządku




Proszę nie wzywajcie mnie tu więcej na FO bo to nie moja bajka aby sie spinać kto ma większe cojones ,być może wbije za tydzień i odpowiedz nie będzie miała sensu a suche fakty o grze w przewadze i to jak to widzi osoba która nie bawi sie w wasze gierki przedstawiłem powyżej.

Miłego weekendu i powodzenia
 
Wynik reakcji
266
Ale co ty Katalon pierdolisz xd Każdy twój świat tak sam wyglądał na tych światach non premium i nigdzie nic nie organizowałeś, owszem pierdoliłeś dużo ale władze tych plemion miały Cie w czterech literach. Każdy świat grałeś zaplecze, a jak front upadał przychodziłeś i wbijałeś dominację na dużym limicie wyhodowanym na zapleczu^^ Twoje mądrości z tych światów gdzie masz blachy lądowały na każdym discordzie i pw. grałeś każdy możliwy świat, stąd ilość blach bo przecież na 50 granych światów na 10 w końcu się uda.
nie pchałem się na front i tu tez się nie pcham ale info że grałem zaplecze zawsze?haha 99 front piska brawo,potem piska HEG,109 front Mucia,113 Front....dalej wymieniać,bo jest tego masa i nie na koniec świata a cały świat,to że dobijam to kazdy to powinien zrobić aby nie przedłużac swiatów które można zamknać dawno?więc tonuj emocje bo pisanie nieprawdy nic ci nie da tak jak nabijanie sztucznych blach za ro,ra czy rw wydając przy okazji miliony pepeków to już w ogóle hipokryzja
2 sprawa to nie się chwale blachami,nie ja je nabijam sztucznie aby potem szczekać i szukać atencji np jak ty teraz wpierdzielając się w temat który ciebie nie dotyczy, to że te blachy ciągle wspominacie pokazuje jak bardzo was to boli zamiast skupić się na grze próbujecie zakłamać rzeczywistość że gram tylko na zapleczu co sam wiesz że jest nieprawdą a że mądrości jak to nazwałeś sie sprawdzają to już w ogóle musi boleć,dołączyłeś do jakiejś grupki adoracji którą tępiłem która grała pod siebie nie dbając czy to tylko dla atencji?
 
Wynik reakcji
6.958
nie pchałem się na front i tu tez się nie pcham ale info że grałem zaplecze zawsze?haha 99 front piska brawo,potem piska HEG,109 front Mucia,113 Front....dalej wymieniać,bo jest tego masa i nie na koniec świata a cały świat,to że dobijam to kazdy to powinien zrobić aby nie przedłużac swiatów które można zamknać dawno?więc tonuj emocje bo pisanie nieprawdy nic ci nie da tak jak nabijanie sztucznych blach za ro,ra czy rw wydając przy okazji miliony pepeków to już w ogóle hipokryzja
2 sprawa to nie się chwale blachami,nie ja je nabijam sztucznie aby potem szczekać i szukać atencji np jak ty teraz wpierdzielając się w temat który ciebie nie dotyczy, to że te blachy ciągle wspominacie pokazuje jak bardzo was to boli zamiast skupić się na grze próbujecie zakłamać rzeczywistość że gram tylko na zapleczu co sam wiesz że jest nieprawdą a że mądrości jak to nazwałeś sie sprawdzają to już w ogóle musi boleć,dołączyłeś do jakiejś grupki adoracji którą tępiłem która grała pod siebie nie dbając czy to tylko dla atencji?
Chryste, interpunkcja chłopie i składnia zdań w tym wieku naprawdę nie wypada, abyś był aż tak zacofany. Zaraz będzie trzeba zwołać ludzi z tych twoich światów non premium, którzy Cię podsumują, a ty będziesz dalej pisał bzdety. Wypowiadasz się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia, a do tego powielasz kłamstwa, w które tylko ty wierzysz, gdzie dostałeś lotę z każdej stałej ekipy, ostatnia bodajże speedy, a teraz skaczesz z ekipy na ekipę, byle do farmić te twoje upragnione blaszki. Nikogo nie boli, ile masz tych blach w profilu, czy jak je zdobyłeś, ale powołujesz się na ekipy, które Cię widzieć nie chcą, a do tego rzucasz jakieś wyzwania innym ekipom w narracji jako to ty byś mógł kogokolwiek pouczać. Jeszcze na koniec powołujesz się na argumenty o jakiś sztucznie nabijanych blaszkach lub wydawaniu miliona pp, znasz pojęcie w ogóle słów, które używasz? Hipokryzja kopnęła, by cię w cztery litery to byś nie zauważył.
 
Do góry