Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Ogółem to, jebać laski, też macie tak, że poznajecie, miłą sympatyczną, do pogadania dziewczynę, zabawna i wgl, ale to nie jest Taka charakterna sucz, która jest wredotą, ale w głębi słodką zwariowaną laską. Też kręcą was takie? (Nie pytam Kredusia w tym temacie jak coś)
I co myśleć, jak laska stara się znowu ci zaufać powoli, ale ma FWB póki co, ale chce ci zaufać i spróbować (tylko czasu trzeba, a w sumie chuja wiesz czy wgl będzie chciała), a w międzyczasie jej kumpela pisze ci, że chce się starać o ciebie jednak. XD Olać obie? (Tamta mi przestała ufać, bo raz mnie zlała, to zacząłem kręcić z jej koleżanką, potem z 2 i na koniec z jej siorką, i taki 5kąt był w sumie z tego)

 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Jezu jacy wy niemili, rozjebcie juzto SKI, potem się każdy usmiechnie i siemanko <3
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
Ale ujednolicenie nazw =/= fuzja. Miało być to na celu zapobiec waszej obrzydliwej propagandzie.
to dlaczego w większości tych członów byłeś wodzem? nie mówiąc już o graczach? jak pytałem Cię z tydzień temu czy tam rządzisz, to się uchylałeś i zero tematu, deckuś, czasami warto przyznać się do błędu ;) jak mówię o dwóch frontach ( jakie dwa fronty, co ty pierdolisz, jeszcze Kirea mi to niby wyjaśniał) jak teraz Ski piszę, że ma kilka frontów, a wy jeden to się budzisz i nagle widzisz kolejny xD
 
Wynik reakcji
2.115
Nie byłem. Nie powiedziałem Ci wtedy przecież że jestem. Mamy władze tam od kiedy zaszła zmiana nazwy na odwet. Nie szukaj na siłę dojebania się. Mógłbym Ci wszystko wytłumaczyć co jak dlaczego, ale zaraz między wierszami znajdziecie coś do wypisywania grupowek.
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
pisałeś, że dajesz tam najlepszych frontowców i dopiero zobaczymy i blabla, a dzisiaj, twierdzisz dopiero, że ty tam rządzisz tylko i wyłącznie bo napisałeś ski, że masz dwa fronty xd z 6 członów przeszedłeś na 5, cóż za zmiany, jak wszyscy mieliście tylko nazwę to rozumiem, że to nie są tylko człony, ale jak dzisiaj masz oddzielnie dwa plemiona to są łączone? dobra logika, może ktoś się na to nie złapie xd
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
uu argumentów brak ;) co chwile piszesz o propagandzie, nie rozumiem dlaczego, przecież pisales, że Imperium jest słabe ;) o tym uporaniu się z problemami to czytam od miesiąca więc słabo Ci to idzie ;)
 

Miyabi

Miecznik
Wynik reakcji
179
Dlaczego ostatnia większą akcja SKI była na DCS ponad miesiąc temu?

Te dwie następne mini akcje to run na zbanowanego i lokalna akcja prezesa i Alonzo.

Nudy, bo nie ma gdzie defa już wysyłac. ;/
 

Załączniki

  • IMG_20230526_105542.jpg
    IMG_20230526_105542.jpg
    81 KB · Wyświetlenia: 39
Do góry