Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Wynik reakcji
2.101
to kurde 65% vs 35 az tyle potrzebowaliście.

Kurde i na koniec jeszcze kosa rączka,to nazywam patologia,ta pycha wasza o blaszki..


Reszte zostawie bez komentarza, bo szkoda mi czasu na pisanie z wami tu.
Ty masz zakuty łeb, że głowa mala. Bodajże koalicje mieliście na 30 członów vs 6. Po drugie Kasta żadnej kosy nir wbiła. Jak ci czasu szkoda to pal wrotki
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Można też palić marzanne, ale ją się topi podpalając, t o trochę straszne
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Kto miał??

Po podziałe kasta ,cyrk I Rączki 65vs35.

I na koniec kosa rączka, to w sumie bedxie po 25 blach
Nie jak powstała ta wasza śmieszna koalicja mieslicie przewagę.
Grałem jeszcze na tym etapie gdzie mieliście pon z Kasta w czasie wypowiedzenia i przewaga była po waszej stronie. Po prostu nie potrafisz przyjąć porażki na klate
 

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
664
Nie jak powstała ta wasza śmieszna koalicja mieslicie przewagę.
Grałem jeszcze na tym etapie gdzie mieliście pon z Kasta w czasie wypowiedzenia i przewaga była po waszej stronie. Po prostu nie potrafisz przyjąć porażki na klate

Ja pon z kasta ??
To chłopie odklejka niezła.
Widzisz i właśnie to są , farmazony,, plemion.
 
Wynik reakcji
29
Ja wam powiem tak, robicie wielkie halo o ski, ale każdy z was ma coś za uszami a nawet bym powiedział że bardziej jak my(wysyłanie w świat woja a później rozbiórki czy po dołączeniu sprawdzenie stań wojska i rozbiórka). Cóż to tylko gra i pewnie gdybym był innym deckusiem kredusiem czy szambusiem też bym psioczyl na ski.
 
Wynik reakcji
2.101
Glupi decus to był kurwa Twój ojciec że Cie urodził.

Panuj nad słowami i sie nie wpierniczaj gdzie nie trzeba
Po pierwsze zjebie genetyczny to ty tu przyszedłeś na FO i wyskoczyłeś do mnie.
Po drugie jak żyjesz w świecie gdzie to ojciec rodzi, a nie matka to już wiemy przynajmniej skąd te upośledzenie się u ciebie bierze. A teraz odpowiedz na pytanie czy wstawić statystyki czy nie, bo się z rzeczywistością zderzyłes i ciężko ci przyznać się do palnięcia głupoty? Idealny przykład odklejeńca xD
 
Do góry