Dyskusja o sytuacji na świecie 185

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
403
Najpierw postało porozumienie Panika-PATO-258-DCS-Watch-KnB, więc SKI rekrutuje bo zdają sobie sprawę, że jesteście gigantem na glinianych nogach, wystarczy spojrzeć na PATO czy 258, gdyby nie sojusznicy to by już upadli xD
No pewnie, u nas też tak było, ale nikt nie wymaga cudów od graczy z rekrutacji. W plemieniu panuje dobra atmosfera, więc ja mogę dla moich ziomali nawet rozwijać barby na obrzeżach bo gierka dla mnie to tylko dodatek do znajomości, discorda i innych gier.
Jest taki obraz gry na ski bo lich sam sobie na to zapracował.
Jego gracze nawet mówią że dyplomacja nie jest mocną stroną licha.

Ja nawet bym w tym nie uczestniczył tak jak miało to miejsce na początku gry gdy powstawała koalicja z smerfów WD i innych na SKI to też nie patrzelismy na to tylko biliśmy smerfy..
Nie jest to w moim stylu ale jak sytuacja wymaga to musielismy
 

FAST ROTHMANS

Pikinier
Wynik reakcji
42
Kosownik pozostanie kosownikiem, ale barwy Blush wciąż dumnie nosi xD.
Nigdy nie przemknęło mi nawet przez myśl żeby z wami grać, to było czysto przyjacielskie posunięcie z zachowaniem interesów TLOU.
Kosa polegała na niezdecydowaniu waszego gracza, który postanowił wyjść z plemienia, zabrać sobie wioskę i wrócić do was, ale również akcji na Lorda Monterę i resztę chłopaków z byłego RW w tym samym czasie bez żadnego uzasadnienia. Nie chcieliśmy wam przeszkadzać ze względu na interesy TLOU. Lord Montera po tej akcji jest silniejszy niż był także też świetna akcja z waszej strony.
Powinniście podziękować również Lidze za defa.
Ostatnia akcja od CIBZGA na was to tylko rozgrzewka.
O tym co planowaliście za plecami sojuszników nie będę pisał na forum plemion, ale dla mnie jesteście wykluczeni z jakiejkolwiek dyplomacji na przyszłość.
 
Wynik reakcji
59.447
Nie jestem osobą decyzyjną w plemieniu
My mieliśmy wojnę od zawsze, więc kosy nie było. Jedynie mogliście obiecać sobie coś z Choinką (jak tak wrzuć skriny)
Nie no napisz, bądź słowny proszę :)

No wy to już nie macie nic do gadania bo oddaliście władzę KnB, nie potraficie ogarnąć frontu ze SKI, z Ligą tak samo, jedzie was tam jeden prezes jak chce na nas wyszliście na zero, więc pewnie skończy się zapkami dla większych kont a reszta pod topór
 
Wynik reakcji
59.447
Ja tu wbiłem 4fun bez coopa, nie lubię światów z farmą
poza tym tyle światów już przegrałem, że naprawdę nie robi mi to już różnicy
 
Wynik reakcji
59.447
Jedynie proszę żebyś dał jakieś dowody bo z mojej perspektywy to wygląda tak, że starasz się stworzyć propagandę przeciwko nam, ale brak jakichkolwiek dowodów ciebie dyskredytuje i tak w zasadzie to bardziej szkodzisz swojemu plemieniu niż nam
 

FAST ROTHMANS

Pikinier
Wynik reakcji
42
Jak sobie zaszkodzę to trudno, zbieram ekipę na inne światy.
Propaganda przeciwko propagandzie to uczciwa cena, nie sądzisz? Nie pozwolę wam się świetnie bawić samym, wszyscy się pośmiejemy.
Napisałem odnośnie dowodów wyżej, nie nagrywam rozmów na dyktafon, skoro znasz się z Choinką to powinieneś świetnie wiedzieć co jest 5. :)
 
Wynik reakcji
59.447
Ja moje wypowiedzi opieram na faktach, skłamałem odnośnie Pato? Twierdzisz, że wygrywacie na Ski albo Ligę? A może, że nie wyszliście na zero na nas?
 

FAST ROTHMANS

Pikinier
Wynik reakcji
42
PATO wciąż istnieje, zreorganizowaliśmy się pod różnymi sztandarami. W pewnym momencie zostałem sam do ogarniania 3 członów. Życie prywatne jest ważniejsze. Więc masz ostateczną odpowiedź, dlaczego środek mapy ma różne kolory.
Nie wygrywamy i na tą chwilę nie mamy szans biorąc pod uwagę event, który dopiero co się skończył (2gi najtańszy event na plemionach - zwiększa przewagę liderów), ale walczyć będę do końca po stronie koalicji.

Podaj mi dowód, że wyszliśmy z wami na 0.
 

Choinka x Shiro

Miecznik
Wynik reakcji
468
Kosownik pozostanie kosownikiem, ale barwy Blush wciąż dumnie nosi xD.
Nigdy nie przemknęło mi nawet przez myśl żeby z wami grać, to było czysto przyjacielskie posunięcie z zachowaniem interesów TLOU.
Kosa polegała na niezdecydowaniu waszego gracza, który postanowił wyjść z plemienia, zabrać sobie wioskę i wrócić do was, ale również akcji na Lorda Monterę i resztę chłopaków z byłego RW w tym samym czasie bez żadnego uzasadnienia. Nie chcieliśmy wam przeszkadzać ze względu na interesy TLOU. Lord Montera po tej akcji jest silniejszy niż był także też świetna akcja z waszej strony.
Powinniście podziękować również Lidze za defa.
Ostatnia akcja od CIBZGA na was to tylko rozgrzewka.
O tym co planowaliście za plecami sojuszników nie będę pisał na forum plemion, ale dla mnie jesteście wykluczeni z jakiejkolwiek dyplomacji na przyszłość.
Boli Cię to że skosował Cię gość, którego wcześniej zrekrutowaliście od nas, czyli namówiliście go do kosy, tak jak paru innych gości, gratuluję hipokryzji. Biorąc ludzi jak popadnie do plemienia, sam prosisz się o kreta. To taka nauczka na przyszłość.

Na DC na niejawnego pona z Wami się nie zgodziłem, po prostu byłem ciekaw jakim jesteś człowiekiem i co mi powiesz będąc w sytuacji w jakiej byłeś. Powiedziałem że możemy porozmawiać o nim w przyszłości (spławienie), po czym ty zapierałeś się że nie będziesz nas atakować, co mi w sumie było wszystko jedno, bo jak pokazała poprzednia akcja nie jesteście w stanie mi podbić nawet jednej wioski, jednak ja nic w zamian wtedy nie oferowałem, na koniec rozmowy powiedziałem Ci, że możemy popisać następnego dnia na pw, a następnego dnia na pw napisałem Ci, że rozmowa nie ma sensu ze względu na moje ustalenia z ligą.

Nie rozumiem problemu o ataki na Lorda Montere i RW z którymi mieliśmy wojnę praktycznie od samego początku. Zwykła wojna terytorialna, to wszystko.

Podziękowałem lidze za deffa, ale wystarczy sprawdzić RW z tamtego dnia wojny, żeby zauważyć, że nie został on wykorzystany, całe RW należy do graczy BLUSH, nie radzę się o to spierać, bo wystarczy wstawić screena, z wojny, statystyki nie kłamią, nie są one również żadną tajemnicą,. obstawiłem tak dużo wiosek, że część deffa nawet nie miała co bronić.

O tym co planowaliśmy za plecach sojusznika nie wspominaj, ponieważ byłoby to zwykłym pomówieniem, pomijam już fakt, że gdybym cokolwiek takiego zrobił, to również bez dowodów byłoby to pomówieniem, a samo sugerowanie takiego czegoś już jest niesmaczne i pokazuje jedynie Twój brak kultury. Wykluczenie mnie z dyplomacji z Tobą na przyszłość zupełnie mnie nie boli, ponieważ Ty dla mnie wykluczony z jakiejkolwiek dyplomacji byłeś już na długo zanim spróbowałeś ze mną jakąkolwiek dyplomację "na gębę" zrobić, za prymitywny sposób prowadzenia plemienia(rekrutowanie co się rusza i innych gorszych rzeczach o których nie będę mówił, bo nie mam ochoty wygrzebywać screenów, a pomawiał nie będę w przeciwieństwie do niektórych). Dlatego teraz macie ekipę która mając 60 osób na akcji nie była w stanie podbić 1 wioski plemieniu składającego się z 20 aktywnych osób. (mówię o 1 członie PATO(), bo jeden nas zaatakował), a lokalnie gości którzy rozbijają co 2 dni karety na naszym mobilu robiąc bezsensowne ataki godne warzyw z etapu początkowego.


Przeciwnej koalicji życzę powodzenia w walce, za dużo tutaj nie będę pisał więc osoby zainteresowane tym co mam do powiedzenia niech sobie to wbiją do głowy, że będę tutaj walczył do ostatniej wiochy po jednej stronie od początku do końca tak jak zawsze zwykłem robić.

Spokojnej nocy.
Choinka
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
59.447
"A ty Lich możesz się śmiać, ale zapamiętasz mój nick po tym świecie, masz moją gwarancję, mam całe 24h, 7 dni w tygodniu.
Czekam aż w końcu zaatakujecie aktywnych graczy, a nie warzywa i co gorsze jeszcze będziecie nazywać to swoim sukcesem, żenada."

No skoro macie aktywnych graczy to niech ci pomogą. Poza tym jeszcze kilka godzin temu miałeś 24h, 7 dni w tygodniu :p Zgadzam się, że życie prywatne > gra, ale nie widzę sensu w pisaniu raz tego raz tego.

Muszę przeprosić wszystkich forumowiczy za pisanie nieprawdy.
1679265111307.png

Straciliśmy 16.03 na akcji PATO jedną wioskę, co prawda została odbita, ale już dzień później, więc w dniu akcji byliście 1+, musiałem w statystyki zajrzeć 17.03 rano, przepraszam jeszcze raz
 

FAST ROTHMANS

Pikinier
Wynik reakcji
42
A ty dalej o akcji, podaj historię naszego konfliktu od samego początku, ale wyodrębnij PATO() i Blush. Wypominasz propagandę i perswazję z mojej strony, a sam nie pokażesz historii konfliktu tylko wygodną dla was ostatnią akcję, czy to nie jest perfidna manipulacja?

Odnośnie naszej umowy "na gębę", takowe są prawomocne przynajmniej tak jest w prawie polskim.
Jak ci mówiłem na discordzie, nie mogliśmy podpisać PON-a ze względu na koalicje, w których się nasze plemiona znajdują. Później miałem bana i nie byłem w stanie się z tobą skontaktować. Wszystko było tylko i wyłącznie przyjacielską decyzją z zachowaniem interesów TLOU. My wtedy mogliśmy się skupić na innym terenie.

Nie wiem czy widziałeś, ale Lord Montera jest w naszym plemieniu od kilku tygodni więc nie rozumiem roszczeń z czasów waszej wojny z RW. To przeszłość, a każdy atak na naszego gracza będzie ciągnął za sobą konsekwencje.

Hipokryzja? Davidsinio sam zapytał czy może do nas dołączyć, nikt go nie pytał ani nie prosił o to. Teraz już się dowiedziałem na swoim błędzie, że graczom plemienia SPEED się nie ufa. :)

No nie wiem czy takie pomówienie, mieliście być częścią koalicji z relacji pewnych osób. Ale nikt was nie chce. :) Odnośnie twojej nieskazitelnej reputacji to też bym polemizował.

Świetnie, że wiesz o różnych akcjach i ich planach, dlatego już wskazałem palcem kto jest problemem do zutylizowania, nauczony na swoich błędach.

Życzę powodzenia przeciwnej koalicji. Grajcie uczciwie i podchodźcie do przeciwnika z szacunkiem na jaki sami zasługujecie :).
Tobie Choinka x Shiro x Kage życzę powodzenia na 184 z plemieniem SPEED.

Miłej nocy.
 

FAST ROTHMANS

Pikinier
Wynik reakcji
42
"A ty Lich możesz się śmiać, ale zapamiętasz mój nick po tym świecie, masz moją gwarancję, mam całe 24h, 7 dni w tygodniu.
Czekam aż w końcu zaatakujecie aktywnych graczy, a nie warzywa i co gorsze jeszcze będziecie nazywać to swoim sukcesem, żenada."

No skoro macie aktywnych graczy to niech ci pomogą. Poza tym jeszcze kilka godzin temu miałeś 24h, 7 dni w tygodniu :p Zgadzam się, że życie prywatne > gra, ale nie widzę sensu w pisaniu raz tego raz tego.

Muszę przeprosić wszystkich forumowiczy za pisanie nieprawdy.
View attachment 46673

Straciliśmy 16.03 na akcji PATO jedną wioskę, co prawda została odbita, ale już dzień później, więc w dniu akcji byliście 1+, musiałem w statystyki zajrzeć 17.03 rano, przepraszam jeszcze raz

Jeżeli już łapiemy za słówka i cię to interesuje. Nie posiadam życia prywatnego dlatego mam mnóstwo czasu, życie prywatne miała reszta PATO rady, 25h w dobie nie miałem niestety żeby wszystko ogarnąć.

Pokaż statystyki wojny od początku, a nie wygodną dla was tabelkę z dnia, w którym zorganizowałem ostatnią akcję.

Gratuluję wylądowania w środku Ligi boh :). Jak Blush padnie dostaniesz nowe życie.
 
Wynik reakcji
59.447
1679268924902.png

Jak na nasze zasoby i położenie jest ok :) większość straconych wiosek to osoby z rekrutacji które nie dawały info.

To była moja wioska startowa :p zobaczyłem Choinkę to napisałem i zorganizowaliśmy przeskok
 
Wynik reakcji
23
Nazywanie akcji na nas SUKCESEM kiedy zajęliście bodajże 6 wiosek, zainwestowaliście ze 400 offów i ponad 40 karet jest nie na miejscu biorąc pod uwagę waszą siłę ; ).

Żyjecie w propagandzie owieczki, która przewodzi stadem lwów.
Słyszałem też od znajomego :D, że 70% osób u was jest bardzo podatna na manipulację i pała nienawiścią do wszystkich plemion w okolicy.

PS. Przesunęliście front wykorzystując błędy organizacyjne PATO 3 oraz dogadując się z warzywami.
Przypomnę tylko, że robiliście nam diody, a my dowiadywaliśmy się dopiero po fakcie dokonanym.
Jedno warzywo, które wykorzystaliście do zrobienia diody nawet dosłało Gernotowi surowce żeby sobie sfarmił przed przejęciem xD.
Już nawet nie wspominam o różnych innych przypadkach wbijania się w nasz teren wykorzystując zdrajców. (wypłosz, gangstar, jacuśplacuś)

No i jeszcze gracze unikalni, którzy psują wasz wizerunek tj. Shaq. Wchodzi na discorda, napina się jak plandeka na żuku i każe lizać berło potężnego frontowca SKI, no prośba...
Dobra zwierzaku daje ci ostatnią szansę

Zamknij szczekaczkę i na kolana przed Wielkim SKI

Opierdol ładnie berło mojego wodza Licha i błagaj ,że źle zrobiłeś
Przeproś ładnie całe plemię i wtedy dam ci garstkę karmy

Jak będziesz szczekał dalej to wezmę cię na łańcuch i kopa dam w ten głupi zakuty łeb może coś zrozumiesz,że do SKI nie masz podjazdu
Ale co możesz zrobić taki zwykły uliczny burek...............

PS Kazałem ci na pw lizać berło Licha nie swoje ale jak wolisz mi to chodź opierdol mi Mongoła z kefiru zakłamana kurewko
 
Do góry