Dyskusja o sytuacji na świecie 185

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Możemy iść, jak już ktoś wygra świat, to się zbije browcem ;)), Jakby chuj mnie obchodzą raporty i statystyki, ja gram dla zabawy w to, nie napinam się jakoś na to, że jeden front dostaje inny wygrywa. Za to mogę powiedzieć, że dostajemy od potężnego SKI a ty możesz powiedzieć, że dostajecie od jakiś lamusów, przynajmniej tak z twojej retoryki wynika

No to jesteś upośledzony jakiś konkretnie, spierdolenie z powikłaniami chyba jak sądzisz ze przegrywamy z lamusami typu kosa
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
U
Te ale nie zapomnij hasła do forum jak znowu obskoczycie ok?ok.
Nie zapomniałem wszedłem później
A poza tym widze ze nawet nie zdążyłeś się rozbudować na tym 181, powiem ci grajków masz dobrych którzy graja i dziś u mnie przeciwko kosom a gruby wypisuje ze są lamusami a normalnie chłop tu opierdala kazdemu z wrażenia jak tylko coś ktoś napisze . A ty sam miernie miernie, na Classic nie wchodź bo tam nie ma bob budowniczy pół roku
Na 134 ładnie zes poleciał ale banik wleciał za bota autowysylki nie? Tu już bota nie ma było i po jednej akcji od nas uciekłeś na plecy
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Utkaj puzon bambiku,
Geneza twojego powstania, wyglądała, że twój stary spuścił się na buta i zajebał kopa twojej mamie w pizde... ;)) TOTALNA ESSA NA CIEBIE.
Teraz +50
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Utkaj puzon bambiku,
Geneza twojego powstania, wyglądała, że twój stary spuścił się na buta i zajebał kopa twojej mamie w pizde... ;)) TOTALNA ESSA NA CIEBIE.
Teraz +50

Akurat tego tekstu na żywo byś nie powiedział, w przeciwnym wypadku wylądowałby tu filmik jak onanizuje twoją twarz, są pewne granice między grą szmatławcu bez zasad, obyś zdechł panienko do towarzystwa
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
XD No nie powiedziałbym ;) Ale, żeby pytać o mojego FB ludzi z plemienia xD
 
Do góry