Dyskusja o sytuacji na świecie 185

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Skończ idioto wkoncu liczyć barby I brązowe przejęcia, chyba że masz autyzm i jesteś chory na niedojebanie mózgowe bo ludzie juz sił nie mają.
Nikt nie wlicza żadnych brązowych kropek ani barb bo nie są w plemieniu to nie ma możliwości tego zsumować ty tępa strzało a ty wkolko o tym samym, jedyne co brązowe to masz majtki jak widzisz krzyżyk od Alonzo
 
Ostatnia edycja:

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Nikt nie wlicza żadnych brązowych kropek ani barb bo nie są w plemieniu to nie ma możliwości tego zsumować ty tępa strzało, jedyne co brązowe to masz majtki jak widzisz krzyżyk od Alonzo
Proszę nie wyzywać deckusia a kulturkę zachować, @Deckuś Dowódca Podziemia nie widziałem by obrażał cię, tylko wyśmiewał, z majtkami ok ale ty tępa strzało to juz nie miłe ;c
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
Wszystko będzie podsumowane tak jak w ksążce pisze w kolejnej edycje MAPKIE już w przyszły weekend, nie musicie sie o to bać
 

DuniekRestless

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
419
to se w podpis wklej te swoje staty z wojny co ty mi bedziesz mówil co mam robic, nie ma wojny globalnej to nie ma statów, MAPKIE działa jak należy,jest wszystko prawidłowo podliczone i zostanie kontynuowana ta piękna seria
 
Ostatnia edycja:

Sherrierei

Miecznik
Wynik reakcji
84
to se w podpis wklej te swoje staty z wojny co ty mi bedziesz mówil co mam robic, nie ma wojny globalnej to nie ma statów, MAPKIE działa jak należy,jest wszystko prawidłowo podliczone i zostanie kontynuowana ta piękna seria
To dodajcie wszystkie człony tak jak prosimy od dwóch tygodni.

Aaa wtedy nie będzie argumentu o braku wojny globalnej.

Spoko kiedyś skończą się barby i brązowe kropki na obrzeżach. Do tego czasu może wymyślisz inną formę manipulacji
 
Do góry