Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Mikon

Chłop
Wynik reakcji
0
Każdy z naszych radnych ma swoje zdanie i często różne.
A damszot do ski hejek nie pisał ?
Zesraliscie się z tym a nic lepsi nie byliście tylko że z wami grać nie chcieli.

Dlatego jak miałeś dobry kontakt latasz jak śmieć z ssami


Tak tak może robili bo NP zajmowali się właśnie Baqacz i Pieniacz.

Jak nie masz pojęcia co robiłem to się nie wypowiadaj ;)
Gdy ty uciekales do knb to P i NP trzymaliśmy w pare osób na zastach przerzucając się między sobą dopiero od 2msc mi się sloty zwolniły jak i reszcie chłopaka.
Mówiłem już nie raz że tacy z was wojownicy pro grajki a gdy tylko jest ciężej zwijacie się szybko bo nie ma czasu bo to i tamto.
Ale gdy wskoczyliscie do knb to nagle czasu od chuja.
Zapytaj się zresztą ludzi którzy zostali czy faktycznie nic nie robiłem i czy jestem jakiś zły. Ale tak to jest jak się gra pod siebie i nie patrzy dalej.

Nie wiem o co masz pretensje skoro w mojej okolicy broniłem swoich wiosek do samego końca. Mało tego załatwiłem wam na nie gracza i do dzisiaj są u was.
Co według ciebie miałem tam sam zrobić?

Napisaliście mi, że rejon jest na straty i nie dostanę deffa więcej deffa to mogłem tylko czekać aż mnie przejmą. Miałem jeszcze ochotę coś powalczyć a u was nie było na to żadnych perspektyw, więc przeskoczyłem do KnB.
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
768
A damszot do ski hejek nie pisał ?
Zesraliscie się z tym a nic lepsi nie byliście tylko że z wami grać nie chcieli.
Klaunie, mogliśmy ze ski się dogadać kilka razy jednak odmówiliśmy o czym każdy wiedział, wy również. Traktowaliśmy wroga jako wroga, co wy wykorzystaliście. Udowodnij, że jakakolwiek hejka poszła z naszej strony. Do dziś nikt nie dostał zaproszenia, a wy w międzyczasie zrekrutowaliście największe konta a rekrutacja do dziś ma miejsce. Serio liczyliście, że zrekrutujecie cały świat a my będziemy patrzeć?

Dno.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
407
Nie wiem o co masz pretensje skoro w mojej okolicy broniłem swoich wiosek do samego końca. Mało tego załatwiłem wam na nie gracza i do dzisiaj są u was.
Co według ciebie miałem tam sam zrobić?

Napisaliście mi, że rejon jest na straty i nie dostanę deffa więcej deffa to mogłem tylko czekać aż mnie przejmą. Miałem jeszcze ochotę coś powalczyć a u was nie było na to żadnych perspektyw, więc przeskoczyłem do KnB.
No tak jak było mowione żeby łapać teren głębiej na barbach zageszczac to już nie chciałeś i powalczył byś jak reszta która została do końca mimo sytuacji beznadziejnej w jednym momencie.
Nie było perspektyw a teraz bijemy się o blaszkę wystarczyło się trochę pomęczyc.
Bo potem już założenie było ze trzymamy front i czekamy aż przejdą ligę wypaliło
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
407
Klaunie, mogliśmy ze ski się dogadać kilka razy jednak odmówiliśmy o czym każdy wiedział, wy również. Traktowaliśmy wroga jako wroga, co wy wykorzystaliście. Udowodnij, że jakakolwiek hejka poszła z naszej strony. Do dziś nikt nie dostał zaproszenia, a wy w międzyczasie zrekrutowaliście największe konta a rekrutacja do dziś ma miejsce. Serio liczyliście, że zrekrutujecie cały świat a my będziemy patrzeć?

Dno.
No tak to znowu inny damszot pisał do reco itp.
No nie dostał bo nikt nie chciał ?

Odpuść sobie wycieczki personalne w domu kultury nie nauczyli ?
Poziom rynsztoka ze sobą reprezentujesz tylko to nie dziwię się że z tobą nie chcą grac
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
768
No tak to znowu inny damszot pisał do reco itp.
No nie dostał bo nikt nie chciał ?

Odpuść sobie wycieczki personalne w domu kultury nie nauczyli ?
Poziom rynsztoka ze sobą reprezentujesz tylko to nie dziwię się że z tobą nie chcą grac
Nigdy nie pisałem do żadnego Reco, daj mi dowód a zniknę z FO na zawsze. W innym wypadku znikniesz Ty na zawsze farmazonie żałosny.
 

War.Dogs

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
407
Nigdy nie pisałem do żadnego Reco, daj mi dowód a zniknę z FO na zawsze. W innym wypadku znikniesz Ty na zawsze farmazonie żałosny.
Nie mam w zwyczaju scrennowac czyichś rozmów jak w to robicie ale zaraz się podpytam bo padł temat jak nie pisałeś to akurat cię za to przeproszę.
I ochlon bo ci żyłka peknie
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
wy nie byliście w stanie kosy pokonać, to im mówiłem, zę skoro nie daliście rady im to musicie być totalną żenadą xD
dobra zaczynamy lekcje od początku, po pierwsze twoje spojrzenie na Sojusznika PODPISANEGO, fajnie, że mieliście o nich takie zdanie, dalej jak przejąłeś tą kosę to zaczęli dostawać większy wpierdol, ty to jesteś zawodowiec. Spokojnie lecimy dalej ;)
Dobra sory, może przez banana już tak mam.

Nie, nie gardzę i są to słowa powtarzane przez ludzi, którzy chcą nas skłócić. O ile do niektórych graczy u nas ludzie z Kosy mogą mieć jakieś 'ale' tak do mnie nie powinni mieć żadnego
ale deckus nie gardzi kosą, no gdzie tam.
zwróć tylko uwagę na jedną rzecz, że to nie ode mnie się ludzie odwracają. Ty nie umiesz przyznać się do własnych błędów, a jak ci nie wyjdzie to będziesz gadał, że ja manipulator kłamca kombinator itp itd.
Coś chyba poszło nie tak aktualnie co? Imp wyjebać, sojusz z DCS, nie no jaki tam z Ciebie kombinator no przecież, a Kreduś brzydzi się chłopcami :)

I właśnie dlatego bardzo mnie to dziwi. Myślisz, że ja bym robił z siebie debila nie mając na to żadnych dowodów? Od dawna mówię, że pewne osoby u was mają za długi język. Ja mogę tym wiele ugrać, ale przecież nikt mi nie uwierzy po samych słowach. Jakby do mnie ktoś na kim mi zależy napisał czy mu przedstawię dowody to co miałbym powiedzieć, że sorry ale nie? To by było bez sensu. Po prostu tu ich wstawić nie mogę, bo stracę grajka u was xd
kolejne pomawianie.

nie musisz wstawiać dowodów, wystarczy, że powiesz mi kiedy był moment w którym razem ze ski w tym samym czasie 5 razy robilismy akcje, przecież to żadna tajemnica skoro tak było.
no i teraz złoto, odpowiedź deckusia
A to przepraszam! Mi chodzilo tylko o dziś
no to co? jedziemy dalej ;)

Tak gramy z dcs jak ski gra z Imperium.
właśnie tak graliśmy.

Jak będzie trzeba to mogę więcej tu wstawić rzeczy ;)
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
i tak w przerwie na szybko dla mojego.. Kred.. nie no tego w sumie nie napiszę, bo jeszcze się zakocha, dla Kredusia o dyplomacji ;)
Nie dziwię się, że nie wstawia nikt, bo nie mają już czym się chwalić, a wytykanie jakieś ilość frontów to zerowy argument, bo sami swoją dyplomacją, narracją i egoizmem doprowadziliście do sytuacji jaką macie, więc jak sraliście we własne gniazdo to srajcie dalej, ale nie zrzucajcie winy na kogoś. Zrobiliście nieudolną dyplomacje i teraz pora nauczyć się pokory na następny świat.
Weź ten cytat i napisz do damszota, idealnie się nadaje :) sranie we własne gniazdo..hmm coś mi tak się o kosie przypomina xd
 
Ostatnia edycja:

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
a przestań, ja tu wróciłem sobie po latach popykać, zobaczyć jak to dzisiaj wygląda, co się pozmieniało, wbijam tu na fo, piszę sobie jakiś post bez spiny, a tu taka patologia, to zacząłem jechać z tym kurestwem, tutaj jest dosyć prosto, jak kogo wyjaśnisz = przecież nie wyczuwasz sarkazmu, albo jesz komuś sperme, a kłócenie się o tą blaszkę to wgl xd a jak dasz dowody, że ktoś piszę głupoty, to odpowiedź jest w stylu hehehe , a ty jakie masz ra/ro ty nie jesteś na froncie (Nie sprawdzając terenu) dzisiaj to nawet Kirei głupio się odezwać xd
 
Wynik reakcji
2.088
a przestań, ja tu wróciłem sobie po latach popykać, zobaczyć jak to dzisiaj wygląda, co się pozmieniało, wbijam tu na fo, piszę sobie jakiś post bez spiny, a tu taka patologia, to zacząłem jechać z tym kurestwem, tutaj jest dosyć prosto, jak kogo wyjaśnisz = przecież nie wyczuwasz sarkazmu, albo jesz komuś sperme, a kłócenie się o tą blaszkę to wgl xd a jak dasz dowody, że ktoś piszę głupoty, to odpowiedź jest w stylu hehehe , a ty jakie masz ra/ro ty nie jesteś na froncie (Nie sprawdzając terenu) dzisiaj to nawet Kirei głupio się odezwać xd
Ale zjeb XD
 
Wynik reakcji
2.113
Japierdole co tu się odjebało XD
ski jednak nieskazitelne @Trfała Ondulacja teraz byś się tu odnalazł na forum jak złoto
@Kirea kumplu napiszesz coś ciekawego ?
Gdzie ski nieskazitelne? Ja śmiało mogę mówić, że mają sporo za uszami, oni mogą mówić o mnie. Jakby Trfała był dalej na FO to zapewne byśmy się dalej cisnęli, bo fajnie było. Różnica jest taka, że wy macie śmietnik na samej górze, który za blachę by nóż każdemu wjebał. Wspólny wróg łączy, a mam nadzieję, że u waszych graczy taka sama mobilizacja do wojny jak u naszych, bo inaczej nudno będzie
 
Do góry