Dyskusja o sytuacji na świecie 185

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
@

MoniaxSlawek a ten typ pisał mi, o RA/RO, już wiem dlaczego, bo wszystko co przejmuje to darmy od faty xd ostatni raz do Ciebie nawiązuje, bo jesteś dzbanem gorszym od Grubego, jak będziesz się tłumaczył to wstawię tu ss z twstats.​

 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
Typie masz 6 miesiąc świata i nie masz nawet 30 wiosek, zamknij pizdę proszę Cię. Zdążyłbym 4 razy zagrać ten świat i osiągnąć tyle co ty
fakt, popełniłem jeden błąd, że nie mogłem w szybkim czasie przejąć dużo więcej wiosek, ale to raczej przez dłuższy rozbrat z plemionami nic więcej ;) różnica między mną, a Wami jest taka, że ja potrafię przyznać się do błędu, a wy pajace nigdy tego na FO nie zrobicie, Deckus czekam na blokadę ;)

tylko jedna rzecz, skoro jestem taki chujowy, to dlaczego nie macie żadnej mojej wioski? boli dupsko? :(
 
Ostatnia edycja:

LuckyAlan

Chłop
Wynik reakcji
10
fakt, popełniłem jeden błąd, że nie mogłem w szybkim czasie przejąć dużo więcej wiosek, ale to raczej przez dłuższy rozbrat z plemionami nic więcej ;) różnica między mną, a Wami jest taka, że ja potrafię przyznać się do błędu, a wy pajace nigdy tego na FO nie zrobicie, Deckus czekam na blokadę ;)

tylko jedna rzecz, skoro jestem taki chujowy, to dlaczego nie macie żadnej mojej wioski? boli dupsko? :(
Narazie ziomuś nie masz co krzyczeć, poczekaj aż fronty się ustawia i wtedy zweryfikuje się kto lepiej klika w koniki :)
Na ten moment takiego syfu jaki się tu odwalił to nie widziałem odkąd gram w tą grę :>
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
widzisz potrafisz normalnie odpowiedzieć, gdybym był gejusem, znaczy kredusiem to wypomniał bym Ci, że nie umiesz w ortografie, a tak to masz rację, poczekamy zobaczymy ;) nie lubię ludzi, którzy będą mi robić podsumowanie ile mam wiosek, jakie ma RA czy RO, bo inaczej nie potrafią mi odpowiedzieć, dla mnie to śmieszne, o deckusiu słyszłalem, ze jest ogarnięty, ale ludzi którzy znam z plemion po czytaniu tego na FO, sami mówią, że bawi się w SKI, ale to dobrze, bo tak samo skończy jak oni ;) Kreduś i Deck, przenieście się w moje rejony, zapraszam, tylko wy dzbany macie za dużo do stracenia jak was Robinio zjedzie co nie?
 

LuckyAlan

Chłop
Wynik reakcji
10
Co by nie mówić, całkiem dobrze ułożyli front z nami i opłaciło im się to , bardzo podobnie damszot zrobił na 173 i również na dobre im to wyszło, więc nie można powiedzieć że są słabymi grajkami. Więc też nie możesz być taki fifa rafa bo sądzę że jeśli fata rzuciła by tych frontowcow co pod nas moglibyście mieć problemy :) ale wszystko przyjdzie z czasem
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
nigdy nie napisałem, że są słabi, tylko jak ja rzucam tu argumentami to jeden dzban wywala mi RO/ RA albo ile mam wiosek, to sam przyznaj, do czego im ta ucieczka potrzebna? ;) i co najlepsze z 2 miechy temu nie jaki WAZ czyli gruby, który siedział u Skalpela na koncie proponował mi wejście do nich xd
 

LuckyAlan

Chłop
Wynik reakcji
10
Ja czytałem to forum od początku i zauważyłem że nie ma się co tu spinać bo można tylko zrobić wrogów i spiny na kolejne światy. Najgorsze jest to że najwięksi krzykacze i cwaniaki niestety już są na wakacjach i czekają na nowe światy, można było prowadzić dyskusje fajnie się pośmiać a nie robić z siebie niewiadomo kogo. Prawie każdy z tych co mieli robić wywózki wywiozło się z serwera , mimo że to byli ludzie też ode mnie to potrafię obiektywnie stwierdzić że w pewnym stopniu gdyby nie to forum to możliwe że mapka wyglądałaby inaczej :)
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
Ja czytałem to forum od początku i zauważyłem że nie ma się co tu spinać bo można tylko zrobić wrogów i spiny na kolejne światy. Najgorsze jest to że najwięksi krzykacze i cwaniaki niestety już są na wakacjach i czekają na nowe światy, można było prowadzić dyskusje fajnie się pośmiać a nie robić z siebie niewiadomo kogo. Prawie każdy z tych co mieli robić wywózki wywiozło się z serwera , mimo że to byli ludzie też ode mnie to potrafię obiektywnie stwierdzić że w pewnym stopniu gdyby nie to forum to możliwe że mapka wyglądałaby inaczej :)
Ja tam nikomu nie mówiłem, że dostanie wywóz, no może jakieś podplemie NEW, i się sprawdziło, warto wierzyć w moje słowa ewidentnie, znam się na rzeczy, umiem też wróżyć z lini papilarnych i kart, oraz czuje czakrę ze zdjęć. Zapraszam <3


PS. Podawać swoje znaki zodiaku

Trzeba rozruszać forum, bo ostatnio się nudno robi powoli tu ;c
 
Do góry