Dyskusja o sytuacji na świecie 185

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
kiedyś walka grubas vs banan, dzisiaj banan vs reszta świata, nawet ski chyba nie jest tak hejtowane.
 

robinio705

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
134
oni to cała rodzinka, obcy ludzie do mnie wypisują jaką robią błazenadę i że zniżam się do ich poziomu xD
na moje to jednak obawa, że kosa czy knb, czy ktoś tam jeszcze, boją się, że jak wypierdolimy kosę, to tyły mamy takie bezpieczne, że próbują wejść na łeb ;)
banan nie przejmuj się, ja tu na forum zadałem dwa razy te same pytania do deckusia, co uważam go, jeszcze za kumatą osobę i nie potrafił odpowiedzieć, a dzisiaj próbuje robić to samo z Tobą, troszkę słabo, deckuś
 
Wynik reakcji
2.114
na moje to jednak obawa, że kosa czy knb, czy ktoś tam jeszcze, boją się, że jak wypierdolimy kosę, to tyły mamy takie bezpieczne, że próbują wejść na łeb ;)
banan nie przejmuj się, ja tu na forum zadałem dwa razy te same pytania do deckusia, co uważam go, jeszcze za kumatą osobę i nie potrafił odpowiedzieć, a dzisiaj próbuje robić to samo z Tobą, troszkę słabo, deckuś
Dogadujesz się z bananem?
 

Kirea

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
568
@Trfała Ondulacja no wiem, żyje, i ta bete chyba u mnie na wiosce nawet XDDDD co ciekawe h3h3, znacyz wieś obok :D ale blisko :d Ale może napisze, fele bym przygarnął ;d
 
Do góry