Dyskusja o sytuacji na świecie 185

Wynik reakcji
2.114
@złyy banan. z ciekawości wszedłem na forum 183 i poczytałem co tam wypisujesz. Nie chciałem ruszać tutaj prywatnych rzeczy ciągle się powstrzymywałem, ale widzę dla ciebie to norma skoro na kogoś tam wjeżdżasz przy okazji wrzucę, żeby inni widzieli i coś ci powiem. Jeżeli ty serio jesteś tym ratownikiem medycznym czy chuj wie kim to mocno współczuję wszystkim, którzy mają z tobą do czynienia. Powinieneś mieć żółte papiery i zakaz zbliżania się do ludzi, bo jesteś nieobliczalny i chyba za daleko nie pójdę mówiąc, że masz mocne problemy z głową. Powinni takie życiowe śmietniki utylizować. IMG_1414.jpeg
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
@złyy banan. z ciekawości wszedłem na forum 183 i poczytałem co tam wypisujesz. Nie chciałem ruszać tutaj prywatnych rzeczy ciągle się powstrzymywałem, ale widzę dla ciebie to norma skoro na kogoś tam wjeżdżasz przy okazji wrzucę, żeby inni widzieli i coś ci powiem. Jeżeli ty serio jesteś tym ratownikiem medycznym czy chuj wie kim to mocno współczuję wszystkim, którzy mają z tobą do czynienia. Powinieneś mieć żółte papiery i zakaz zbliżania się do ludzi, bo jesteś nieobliczalny i chyba za daleko nie pójdę mówiąc, że masz mocne problemy z głową. Powinni takie życiowe śmietniki utylizować. View attachment 48851

Ty chyba na psychologa powinieneś startować, albo być jakimś rzecznikiem, statysta. W grze ci nie idzie, wszędzie przegrywasz non stop szukasz sensacji. Ja o was prawdę pisze, tylko i wyłącznie prawdę. To nie ze mną cały świat chce się bic tylko z całym zbiegowiskiem które nazywasz swoje „plemię”.
Nie zaczepiaj mnie bo limit moich odpowiedzi się zakończył, od dziś jesteś traktowany jak ściana.
Oceniasz kogoś, a sam do tej pory nic nie pokazałeś.. Jeżeli przegrasz wojnę a ja wygram na czole sobie w cieniach robisz tatuaż, banan mym królem i wrzucasz tu na FO. A teraz kończę ci odpisywać farmazonie, awanturniku i skupiam się na grze, bo muszę zniszczyć ciebie tak samo jak zniszczyłem grubasa. To co on sobie gada, to jak do dupy bo za każdym razem jest osrywany info grubo. Jego nie ma i ty tez znikniesz i będzie wieczna beka. Są dwa typy przegrywow. Jeden - przykład grubasa, dalej pierdoli farmazony choć już go nie ma. Drugi - zapomina hasło do FO i na następnym świecie przy następnej okazji wypisuje tłumaczenia. Ciekaw jestem który jesteś ty
 
Wynik reakcji
6.959
@złyy banan. z ciekawości wszedłem na forum 183 i poczytałem co tam wypisujesz. Nie chciałem ruszać tutaj prywatnych rzeczy ciągle się powstrzymywałem, ale widzę dla ciebie to norma skoro na kogoś tam wjeżdżasz przy okazji wrzucę, żeby inni widzieli i coś ci powiem. Jeżeli ty serio jesteś tym ratownikiem medycznym czy chuj wie kim to mocno współczuję wszystkim, którzy mają z tobą do czynienia. Powinieneś mieć żółte papiery i zakaz zbliżania się do ludzi, bo jesteś nieobliczalny i chyba za daleko nie pójdę mówiąc, że masz mocne problemy z głową. Powinni takie życiowe śmietniki utylizować. View attachment 48851
Nie widziałeś Banana na 181^^ Głośno krzyczał, obiecywał, a potem jak się posypało i poszła weryfikacja zapomniał hasła do forum na parę miesięcy. Tutaj będzie podobnie^^

@złyy banan. Są dwa typy przegrywow. Jeden - przykład grubasa, dalej pierdoli farmazony choć już go nie ma. Drugi - zapomina hasło do FO i na następnym świecie przy następnej okazji wypisuje tłumaczenia. Ciekaw jestem który jesteś ty

Ale, że opisałeś właśnie siebie na podstawie własnych dokonań? Idealnie opisałeś swoje dokonania z poprzedniego świata i forum, a teraz zarzucasz komuś 1:1, hipokryto.
 
Wynik reakcji
2.114
Ty chyba na psychologa powinieneś startować, albo być jakimś rzecznikiem, statysta. W grze ci nie idzie, wszędzie przegrywasz non stop szukasz sensacji. Ja o was prawdę pisze, tylko i wyłącznie prawdę. To nie ze mną cały świat chce się bic tylko z całym zbiegowiskiem które nazywasz swoje „plemię”.
Nie zaczepiaj mnie bo limit moich odpowiedzi się zakończył, od dziś jesteś traktowany jak ściana.
Oceniasz kogoś, a sam do tej pory nic nie pokazałeś.. Jeżeli przegrasz wojnę a ja wygram na czole sobie w cieniach robisz tatuaż, banan mym królem i wrzucasz tu na FO. A teraz kończę ci odpisywać farmazonie, awanturniku i skupiam się na grze, bo muszę zniszczyć ciebie tak samo jak zniszczyłem grubasa. To co on sobie gada, to jak do dupy bo za każdym razem jest osrywany info grubo. Jego nie ma i ty tez znikniesz i będzie wieczna beka. Są dwa typy przegrywow. Jeden - przykład grubasa, dalej pierdoli farmazony choć już go nie ma. Drugi - zapomina hasło do FO i na następnym świecie przy następnej okazji wypisuje tłumaczenia. Ciekaw jestem który jesteś ty
Ale gdzie ja przegrywam? W którym miejscu na mapie wskaż mi tłuku xD oceniam kogoś, bo ty oceniasz innych. Patrząc po wypowiedzi Dorka to ty jesteś typem przegrywa numer dwa. Smutne to, że tak wszędzie szczekasz.
 

GrUbY już Atakuje

Zwiadowca
Wynik reakcji
210
Ty chyba na psychologa powinieneś startować, albo być jakimś rzecznikiem, statysta. W grze ci nie idzie, wszędzie przegrywasz non stop szukasz sensacji. Ja o was prawdę pisze, tylko i wyłącznie prawdę. To nie ze mną cały świat chce się bic tylko z całym zbiegowiskiem które nazywasz swoje „plemię”.
Nie zaczepiaj mnie bo limit moich odpowiedzi się zakończył, od dziś jesteś traktowany jak ściana.
Oceniasz kogoś, a sam do tej pory nic nie pokazałeś.. Jeżeli przegrasz wojnę a ja wygram na czole sobie w cieniach robisz tatuaż, banan mym królem i wrzucasz tu na FO. A teraz kończę ci odpisywać farmazonie, awanturniku i skupiam się na grze, bo muszę zniszczyć ciebie tak samo jak zniszczyłem grubasa. To co on sobie gada, to jak do dupy bo za każdym razem jest osrywany info grubo. Jego nie ma i ty tez znikniesz i będzie wieczna beka. Są dwa typy przegrywow. Jeden - przykład grubasa, dalej pierdoli farmazony choć już go nie ma. Drugi - zapomina hasło do FO i na następnym świecie przy następnej okazji wypisuje tłumaczenia. Ciekaw jestem który jesteś ty
Pokaz mi choc cien tego jak mnie rozjebales, jak mnie pokonales? Nie wziales mi ani jednej wioski, gdy bylem na koncie. Walisz freda bo poszla fama ze konto ma miec globala i oddane zostalo do rozbiorki, to nazywasz pokonaniem mnie? Wciskasz grozby, ze mnie dojedziesz, ze jaki to ty nie jestes chojrak i chuj wie kto jeszcze. Prawde mowiac? Jak ty jestes ratownikiem medycznym, to chyba tylko na NFZ bo patrzac na twoj caloksztalt jestes pacjentem nr1 do zoltych papierow.

Nie szczekaj do mnie ze mnie pokonales, czy ze ja zapomnialem hasla do fo bo jestes pozerem.


Juz zapomniales 181? a moze przypomniec ci 175 czy moze jeszcze glebiej siegnac i 151?

Zupełnie wszędzie szczekasz, za kazdym razem gdy ci nie idzie haslo do fo robi reset, nawet tu tak bylo w momencie jak was łomotalismy przed banami frontowcow :)


A teraz zjedz snickersa gwiazdeczko i zachowaj resztki godnosci
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Nie widziałeś Banana na 181^^ Głośno krzyczał, obiecywał, a potem jak się posypało i poszła weryfikacja zapomniał hasła do forum na parę miesięcy. Tutaj będzie podobnie^^

@złyy banan. Są dwa typy przegrywow. Jeden - przykład grubasa, dalej pierdoli farmazony choć już go nie ma. Drugi - zapomina hasło do FO i na następnym świecie przy następnej okazji wypisuje tłumaczenia. Ciekaw jestem który jesteś ty

Ale, że opisałeś właśnie siebie na podstawie własnych dokonań? Idealnie opisałeś swoje dokonania z poprzedniego świata i forum, a teraz zarzucasz komuś 1:1, hipokryto.

Kolejna ciote wezwali która jechałem i uciekał na tyły. Przypomnę ci coś, zaczęliśmy 2 miesiące po starcie serwera mając 5 mln pkt gdzie wy mieliście 3 plemiona albo 4 po 40-50mln i nie mogliście sobie dać rady xD dobry jesteś xD
Skilla zero, banik już byl za boty, a na światach bez giełdy cię nie ma xD
Żegnam FO, gruby pocisniety, tera deckus <szampan>
 
Wynik reakcji
1.139
A teraz kończę ci odpisywać farmazonie, awanturniku i skupiam się na grze, bo muszę zniszczyć ciebie tak samo jak zniszczyłem grubasa.

To skup się kolego, bo łączne 13 przejęć na wrogu (nie wspominając o tym że tylko 5 przejęć należy do graczy, którzy dalej grają) to taka średniawka, zwłaszcza że 4 w plecy nie wyglądają dobrze :/
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
To skup się kolego, bo łączne 13 przejęć na wrogu (nie wspominając o tym że tylko 5 przejęć należy do graczy, którzy dalej grają) to taka średniawka, zwłaszcza że 4 w plecy nie wyglądają dobrze :/
Chłopaku, trzymam front daje offy gdzie indziej, oni od początku gry nic nie mogą zrobić złamać mojej linii, przyjdzie czas ze i w moim rejonie będę ich bił teraz są inne priorytety tam jest ściana, gowno mogą, 4 plemionami juz próbowali front zablokowany <szampan>
 
Wynik reakcji
6.959
Kolejna ciote wezwali która jechałem i uciekał na tyły. Przypomnę ci coś, zaczęliśmy 2 miesiące po starcie serwera mając 5 mln pkt gdzie wy mieliście 3 plemiona albo 4 po 40-50mln i nie mogliście sobie dać rady xD dobry jesteś xD
Skilla zero, banik już byl za boty, a na światach bez giełdy cię nie ma xD
Żegnam FO, gruby pocisniety, tera deckus <szampan>
Dziecko drogie, które z logiką ma tyle wspólnego ile z wygrywaniem światów czyli nic, mówienie o czymś 50x nie skutkuje tym, że nagle stanie się to prawdą.
Nie ważne jak zaczynasz czy jak toczy się dany konflikt, ważne jaki jest finał, a u ciebie finał był taki:
1684753059649.png
1684753099121.png
Raczej nie tobie oceniać kto jakim skillem dysponuje i do tego wymyślać jakieś bany za boty bez potwierdzenia^^ Super, że dodałeś do tego jakieś światy non premium gdzie na obydwóch światach gra się tak samo na froncie, a wygrywa to plemię, które zarządza lepiej zasobami DEFF/OFF czy ludźmi.

Nie wiem w sumie po co się z tobą szarpią i tak znikniesz tak samo jak przyszedłeś czyli szybko, a nikt o ludziach twojego pokroju potem nie pamięta.
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Dziecko drogie, które z logiką ma tyle wspólnego ile z wygrywaniem światów czyli nic, mówienie o czymś 50x nie skutkuje tym, że nagle stanie się to prawdą.
Nie ważne jak zaczynasz czy jak toczy się dany konflikt, ważne jaki jest finał, a u ciebie finał był taki:
View attachment 48852
View attachment 48853
Raczej nie tobie oceniać kto jakim skillem dysponuje i do tego wymyślać jakieś bany za boty bez potwierdzenia^^ Super, że dodałeś do tego jakieś światy non premium gdzie na obydwóch światach gra się tak samo na froncie, a wygrywa to plemię, które zarządza lepiej zasobami DEFF/OFF czy ludźmi.

Nie wiem w sumie po co się z tobą szarpią i tak znikniesz tak samo jak przyszedłeś czyli szybko, a nikt o ludziach twojego pokroju potem nie pamięta.
Tak tak, przegrana to przegrana ale jak chce się mówić o sukcesach to przede wszystkim mówi się wszystko ;) różnica była taka a nie inna, dlatego było jak było
Co do zniknięć, póki co znika kosa a za nią za chwile knb, o zniknięciu imperium nikt na świecie nie przewiduje prócz tych pozerow xD grubasa juz nie ma a dalej pierdoli nawet mu nie odpisuje już xd pozdro
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
768
Tak tak, przegrana to przegrana ale jak chce się mówić o sukcesach to przede wszystkim mówi się wszystko ;) różnica była taka a nie inna, dlatego było jak było
Co do zniknięć, póki co znika kosa a za nią za chwile knb, o zniknięciu imperium nikt na świecie nie przewiduje prócz tych pozerow xD grubasa juz nie ma a dalej pierdoli nawet mu nie odpisuje już xd pozdro
IMG_3728.jpeg
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Wypisujcie dalej sovie co tu chcecie, jedyne co wam wychodzi… ja wracam do gry i niestety już tych wypocin nie odczytam. Pieski z bólem dupy się zebrały grupowo :(
Gruby śmianie się to jedyne co ci zostało, ciebie już nie ma ja gram dalej także ja już wygrałem z tobą i wszyscy to wiedza tu :)
 

Damszot x Szeri

Zwiadowca
Wynik reakcji
768
Ani jednej wioski mi nie zabraliście a wstawiasz bulshit. Póki co wyjeb dostajecie od ski, kosy od nas i płaczecie tu najwiecej, zaraz was nie będzie, frontu nie macie rozumiem ból dupki :)
Nie muszę Ci zabrać wioski aby stwierdzić, że jesteś tępy jak mój but z lewej nogi.

Czytam te wasze wysrywy na linii Ty vs Gruby i nie jestem w stanie sobie wyobrazić was w realnym świecie. Pewnie siedzisz cały spocony przed komputerem i zaraz zawału dostaniesz. Przenieście wasze personalne potyczki na pv i dajcie innym poczytać coś bardziej merytorycznego niż wasze wysrywy, które nie mają końca. Oddychaj.

Przez takie zachowanie jednostki później całe plemiona są postrzegane i kojarzone tylko z Wami, co nie zawsze jest dobre dla ogółu. Zdrówka.
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Nie muszę Ci zabrać wioski aby stwierdzić, że jesteś tępy jak mój but z lewej nogi.

Czytam te wasze wysrywy na linii Ty vs Gruby i nie jestem w stanie sobie wyobrazić was w realnym świecie. Pewnie siedzisz cały spocony przed komputerem i zaraz zawału dostaniesz. Przenieście wasze personalne potyczki na pv i dajcie innym poczytać coś bardziej merytorycznego niż wasze wysrywy, które nie mają końca. Oddychaj. Przez takie zachowanie i jednostki później całe plemiona są postrzegane i kojarzone tylko z Wami, co nie zawsze jest dobre dla ogółu.
Znów jakieś głupie teksty walisz, a co do twojej nogi to współczuje
zakończmy temat i nie zaczepiaj mnie
 
Do góry