Dymisja wojsk

  • Rozpoczynający wątek Krzycho217
  • Data rozpoczęcia

Co myślę o dymisji wojsk?

  • To dobry pomysł!

    Głosy: 15 51,7%
  • Dobry pomysł, lecz wymaga dopracowania!

    Głosy: 6 20,7%
  • Zły pomysł!

    Głosy: 8 27,6%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przydało by się coś takiego jak dymisja wojsk, aby wyczyścić zagrodę... Denerwujące jest to, że masz zapełnioną zagrodę i w tej wiosce spichlerz jest tylko do rozbudowania i wybijanie monet... Aby stracić wojska musisz wysłać je na kogoś, u kogo na pewno wszyscy pójdą w piach! Ale to może skończyć się odwetem... I z tąd pojawił się mój pomysł... Głosujcie!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dymisja wojsk

Mi ten pomysl nie odpowiada, gdy masz pelna zagrode to praktycznie nic ci sie nie moze stac kiedy pojdzie atak, a pomysl jakiego stracha bedzie mial niedoswiadczony obronca kiedy pojdzie na niego atak:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dymisja wojsk

A jeżeli w danej wiosce masz w kratkę, trochę ofa, trochę defa... To co zrobisz? Zapełnisz zagrodę i ani atakować ani się bronić z taką ilością wojsk!
 

DeletedUser13571

Guest
Odp: Dymisja wojsk

mi ten pomysł odpowiada:) często jak dzielę wioski na ofensywne i defensywne to w off robie na poczatku wojska obronne i później nie ma co z nimi zrobić. Jestem na TAK
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dymisja wojsk

Jestem za , moim zdaniem to dobry pomył. Ułatwi to grę.

mi ten pomysł odpowiada często jak dzielę wioski na ofensywne i defensywne to w off robie na poczatku wojska obronne i później nie ma co z nimi zrobić. Jestem na TAK

Też tak czasami mam.
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Dymisja wojsk

to dobry pomysł bo jak chciałem wyczyścić zagrodę to dawałem minimalne ilości wojsk do ataku na moją 2-gą wioskę:mad: i zawsze traciłem trochę woja jako obrońca :mad:
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Dymisja wojsk

Dobry pomysł zagłosowałem na TAK. To jest czasami denerwujące gdy masz full zagrodę i nie możesz nic zrobić a najgorzej jak masz trochę ofa trochę defa i nie wiesz co robić
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Dymisja wojsk

Ale trzeba jeszcze pomyśleć, czy odzyskuję się materiały, w przypadku budynków tak nie jest, bo podczas burzenia nic nie ratujemy, a podczas dymisji wojsk mamy z powrotem konie i broń, więc według mnie powinno się zwracać przynajmniej część surowców. Co wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dymisja wojsk

Pomysł jest może i dobry,ale ja zawsze dziele wioski na defensywne,ofensywne zwiadocze.Mi się to nie przyda:p
 

DeletedUser1839

Guest
Odp: Dymisja wojsk

Po to są wojska żeby je tracić, więc jak masz full zagrode to coś przejmujesz, i masz nową wiochę do budowy, potem ją bronisz wojem z innej wioski i tracisz wojo, nie musisz ich dymisjonować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry