Duży Świat z pokaźną ilością graczy - Czy to jeszcze osiągalne?

Wynik reakcji
356
Cześć,

Mimo dużej chęci gry, nie sposób nie zauważyć tego, że liczba osób grających na światach w ostatnich latach mocno zmalała, a co za tym idzie mapy osiągają dość śmieszne rozmiary, ostatnio nie przebijając nawet 4 kontynentów. To w moim osobistym przypadku negatywnie wpływa na ogólne odczucia co do gry.
Czy istnieją światy na zagranicznych plemionach, które są większe niż te u nas?
Czy istnieje "wersja" plemion, w której ekipy ze wszystkich krajów mogą uczestniczyć na raz?
Fajnie byłoby pograć jeszcze na takim świecie, którego dyplomacja sięga dalej, niż kontynent obok, a rozstrzygnięcie trwa dłużej niż rok...
 

CFANIAKxD

Chłop
Wynik reakcji
29
jasne.. mogą być większe światy ale to trzeba ogarnąć przy tworzeniu świata..
Wystarczy zrobić tak aby było więcej wiosek barbarzyńskich a plemiona rozrzucić bardziej od siebie.
Jeszcze świat dobrze nie wystartuje a ludzie walczą na "ćwiartki" offów o "teren"..

Czyli np przy tworzeniu świata na jedną wioskę gracza stworzyć 5 - 10 wiosek barbarzyńskich a plemiona rozrzucić bo całym świecie.
(kiedyś to była gra jak na świat przypadało 600k wiosek)
 

DeletedUser206595

Guest
Nie XD
To nierealne. Spójrz na ustawienia takiego s172. Dodali tam zdaje sie wieże strażniczą, bo ewidentnie testują elementy gry serwerów z nowym stylem na starych stylach, żeby zobaczyć jak działają i powoli dążą do tego, żeby połączyć graczy obydwu stylów. Niewykluczone, że zanim będzie jubileuszowy s200 Supek całkowicie połączy obydwa style, żeby nadrobić to, co partaczeniem traca z każdym kolejnym wydanym serwerem. W sumie to myślę, że sam s200 będzie światem scalonym z funkcjami premium i jakimiś ostatkami "starego" stylu, żeby przyciągnąć też tamtych graczy.

A większe światy, jak i cala ta gra, to już powoli historia i tylko mega-ultra-wielkie radykalne zmiany mogą to odkręcić. Jak masz czas i lubisz grac, to polecam inne gry np. Diablo 3 RoS (Sezony sa ostatnio super mocne, opłaca sie grac).
 
Do góry