Drobna poprawka w zaproszeniach.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14998
  • Data rozpoczęcia

Sonda

  • Wspaniale zrobic cos takiego

    Głosy: 9 29,0%
  • Spoko

    Głosy: 9 29,0%
  • Dobra ale z poprawkami

    Głosy: 4 12,9%
  • Nigdy w zyciu!

    Głosy: 9 29,0%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser14998

Guest
Jak zapewne wiecie plemienia robia fuzje (dla niekumatych jest to polaczenie dwoch plemion w jedno). Jednak jest trudne i żmudne takie rozsylanie pokolei zaproszen do kazdego gracza. wiec jesli masz specjalne prawo kto w czlonkach w plemieniu masz taki guzik jak "zapros plemie". klikasz i juz.
o to jak to by mniej wiecej wygladalo:

zaproszenieuk4.png


co o tym sadicie? prosze o komentarze i udzial w sondzie

EDIT: ja glosuje na nigdy w zyciu gdyz chce miec latwy dostep do wynikow ankiety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

sondy nie ma wiec udzial jest powaznie utrudniony. a sam pomysl niezly, jak na moj zdrowy chlopski rozum powinien byc nie dla wszystkich z prawem zapraszania a tylko dla adminow, ew. zalozycieli. ale rzeczywiscie pomocne, ze rzadko to rzadko, fuzji sie nie robi co tydzien, ale jak sie dwie masowki chca polaczyc to na pewno by im ulatwilo.

EDIT: jak pisalem post to sondy nie bylo...
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

Zdecydowanie NIE!:mad: Ułatwiłoby to robienie większych masówek. Za jednym kliknięciem zapraszasz mnustwo osób:confused: co jest nie dopuszczalne, a pozatym czy jest jakieś dobre plemię co zaprasza 40 graczy na raz i na chybił trafił? Chyba NIE


NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

Pomysł z deczka przydatny... Szczególnie na początku światów, przyda się szczególnie masówką...
Yyy... To chyba zagłosuje na "spoko"

Ps: Ech... Jak ja nie lubię jak ktoś zrobi taki system ocen w ankiecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

Beznadzieja!:mad:

Wiesz jak to by ułatwiało zapraszanie...np. plemię TOP1 50 członków i codziennie dostają tysiące zaproszeń przez tą opcję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

Zgadzam się ale co by było jakby 2 najlepsze się ze sobą połączyły??
Trzeba temu jakoś zaradzić...Może napisać że to połączone plemia i liczyć jako jedno itp.
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

no to niech te zaproszenia beda tylko rozsylane jesli zalozyciel plemienia se zgodzi. inaczej nic z tego
 

DeletedUser15641

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

Kiepski pomysł przydało by się to tylko do robienia masówek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

Jestem zdecydowanie na NIE!!!
Tym sposobem można by łatwo podkradać graczy innym plemionom
 

DeletedUser15623

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

osobiscie nie mam zdania :/:/ zgadzam sie z przedmowca ,ale w trakcie fuzji naprawde meczace jest to zapraszanie ;/;/
 

DeletedUser17226

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

pomysł wspaniały, ja przeżyłem na s6 już 2 fuzje... byłoby to wspaniałe rozwiązanie. BRAWO!!! :)
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Drobna poprawka w zaproszeniach.

no to zrobic cos takiego ze ja klimak na to i w przeciagu np 2h zalozyciel plemienia musi sie zgodzic bo inaczej raport jest usuwany. a raport wygladal by mniej wiecej tak:

gracz xxxx zaproponowal fuzje z twoim plemieniem, na zasadzie "wy do nas" lub "my do was". czy zgadzasz sie na to?

i sa dwie opcje do wyboru tak lub nie
 
Status
Zamknięty.
Do góry