Dodawanie do grup z przeglądu mapy.

Dodanie wioski z przeglądu mapy.

  • Tak, to dobry pomysł,

    Głosy: 195 91,1%
  • Nie, to zły pomysł,

    Głosy: 4 1,9%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 15 7,0%

  • W sumie głosujących
    214
Status
Zamknięty.

DeletedUser166288

Guest
Witam serdecznie.

Moja propozycja dotyczy możliwości dodawania do zdefiniowanych grup wiosek kolejnych osad w ramach przeglądu mapy.

Obecnie np w przypadku asystenta farmera istnieje możliwość stworzenia dwóch szablonów ataku na wioski barbarzyńskie.

ikona mk.jpg

Propozycja polega na dodaniu/ zastąpieniu nieużywanego przycisku pozwalającego na dodanie wioski do wcześniej zdefiniowanej grupy.

Mogłoby to wyglądać np tak jak w najniższym przycisku załączonego obrazka.
dodawanie do grup.jpg

Wcześniej należałoby ustawić, że kliknięcie przycisku pozwala na dodanie wioski do konkretnej grupy:

np FRONT, DEFF, OFF.


Uzasadnienie:
Czasem po prostu w ramach konta trzeba dokonać restrukturyzacji np przy zmieniającym się froncie. Nie ma problemu jeżeli proces jest powolny, ale pojawia się np gdy dawny kompan przechodzi nagle do wrogiego plemienia - chce wtedy zdefiniować grupę wiosek z której np nie powinienem ściągać wsparcia do innych (bo to może ją odsłonić).
Pozdrawiam i liczę na komentarze oceniające udogodnienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser164880

Guest
jak dla mnei pomysł rewelacja nie raz zdaża sie sytuacja ze ma sie zastępstwo na koncie gdzie nie ma grup i nawet szybkie ogarnięcie offów na mapie stwarza problem
 

DeletedUser165130

Guest
Rewelacja. Jestem za. Po prostu mi się podoba :} Jeden pomysł z niewielu, które na FO mi się podobają.
 

DeletedUser166235

Guest
bardzo dobry pomysł.

Rozbudował bym nawet ten przycisk na zasadzie drzewka: klikamy na tę ikonkę i pojawiają się możliwości przyporządkowania do każdej posiadanej grupy, czy w formie listy, kwadracików lub drzewka.
 

DeletedUser166288

Guest
Myślałem nad tym przy składaniu propozycji - ale nie chciałem zbyt komplikować sprawy.

Samo dodanie jednej, dwóch grup czy nawet pięciu w ten sposób byłoby dużym ułatwieniem, ale nie więcej. Niektórzy mają bardzo rozbudowane systemy grup - nawet i 20-30 różnych rodzajów.


Myślałem też nad przyciskiem. Dla mnie "ulubione" jest zupełnie pozbawione znaczenia. Może nie umiem z tego korzystać ale... Nic nie daje oznaczenie w ten sposób wioski. Nie można (ja nie umiem) wygenerować listy ulubionych, ani oznaczyć na mapie tak aby nie trzeba było najechać na mapie by zobaczyć, że wieś jest ulubiona. Zupełnie bez sensu.
 

DeletedUser137131

Guest
Pomysł godny uwagi i zainteresowania ze strony 'góry'.
Jak najbardziej za.

Chosie napisał:
Myślałem też nad przyciskiem. Dla mnie "ulubione" jest zupełnie pozbawione znaczenia. Może nie umiem z tego korzystać ale... Nic nie daje oznaczenie w ten sposób wioski. Nie można (ja nie umiem) wygenerować listy ulubionych, ani oznaczyć na mapie tak aby nie trzeba było najechać na mapie by zobaczyć, że wieś jest ulubiona. Zupełnie bez sensu.

Zgadzam się w 100%.
 

DeletedUser166288

Guest
Podbiję, sam nie wiem po co ale może jeszcze ktoś przeczyta i zagłosuje ;)

Idę dodać sobie na zastowym koncie grupę zaplecze, aby wiedzieć skąd zgarniać deffa... :)

Coś czuje, że troche to zajmie ;p
 

DeletedUser137131

Guest
Oby wprowadzili to jak najszybciej, pomoże grze na dalszym etapie gry.
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Zagłosowałem na tak i aż dziwię się, że wcześniej nikt na to nie wpadł :)

To na pewno udogodniłoby zarządzanie kontem.
 

DeletedUser

Guest
dobre i mniej roboty zostałiłbym samo dobre ale znakow 15 musi byc;]
 

DeletedUser160438

Guest
Chciałbym tylko zobaczyć to drzewko na ekranie 3,5 cala.
 

DeletedUser157137

Guest
paranoja , uzupelniasz to na biezaco po jednej wiosce po jej przejeciu...
 

DeletedUser166288

Guest
@OutLawHunter:

To pewnie nie byłoby przyjemne ;) Ale można zablokować wyskakiwanie treści kontekstowych na przeglądzie mapy z tego co wiem?
Ja osobiście jestem zwolennikiem opcji 1 przycisku definiowalnego przez gracza. Więcej nie ma potrzeby, to i tak ułatwi.

@Polakumie

Nie rozumiesz istoty problemu.
Pozwól, że zadam pytanie dodatkowe -> czy nigdy nie byłeś zmuszony zmienić ze względu na jakiekolwiek czynniki przydziału do grupy jakiejkolwiek wioski?

Nie wiem jak Ty, ale ja osobiście czasami robię przebudowę konta. Już nie wspominając, że na zastach czasami pomagam graczom wyprostować konta, troche im pomóc.
 

DeletedUser166288

Guest
No akurat ja gram z premium ale rozumiem ból ;)

już sporo osób zagłosowało, ja raczej pilnuje tematu, żeby z pierwszej strony nie zniknął ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry