Dawny mój profil w grze przy, bądź normalny sposób na zobaczenie profilu?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser163855
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser163855

Guest
Witam,

"Jakiś czas temu" w plemionach, gdy weszło się na swój profil nie z zakładki "Profil", lecz ze strony statystyk lub członków plemienia (nie pamiętam czy z obydwu, czy z jednej z nich), to widzieliśmy swój profil tak, jak widzą go inni.
Można było np. szybko sprawdzić jakie i ile ma się osiągnięcia, a przede wszystkim jak to na prawdę wygląda. W końcu po to jest profil, aby widzieli go inni, a nie ja z edycji bądź jej podglądu, prawda? Wystarczyły do tego 2 kliknięcia.

Obecnie, aby sprawdzić jak wygląda mój profil dla innych, muszę znaleźć gdzieś stronę z dostępem gościnny do plemion, wejść w wyszukiwanie graczy, wpisać swoją nazwę gracza w wyszukiwarce, kliknąć ją, po czym w końcu mogę zobaczyć swój profil. Niby można by dodać tą stronę do zakładek, bądź mieć otworzoną stronę w innej zakładce, ale to tylko obejście problemu i udawanie, że go nie ma - jeśli mielibyśmy każdą niefunkcjonalność tłumaczyć tym, że można sobie dodatkowe strony w przeglądarce otworzyć, to chyba musiał bym mieć otwarte setki...:eek:

Stąd moje pytanie:

Czy grając w plemiona możliwym jest zobaczyć, jak wygląda mój profil?

Jak wspomniałem powyżej, kiedyś wystarczyły dwa kliknięcia (najechanie kursorem na samo-rozsuwany panel plemienia nie liczy się za kliknięcie).
Obecnie, jakkolwiek nie spróbuję wejść na mój profil, nie pokazuje mi go tak, jak widzą inni. Przynajmniej ja nie potrafię tego zrobić. Jeśli chcemy sprawdzić odznaczenia, które zdobyliśmy, możemy wejść w [Profil]-->[Odznaczenia], ale tam są wszystkie odznaczenia wymieszane, zarówno zdobyte i nie zdobyte: nie ma sortowania, ani nic... kiedyś, mając np. 5-6 odznaczeń, wchodziłem w swój profil i je od razu widziałem, mogłem porównać wzrokowo ile poziomów czego zdobyłem, teraz zaś graficznie wygląda to fatalnie - muszę przejrzeć wszystkie możliwe odznaczenia, by wyłapać te poszczególne, które zdobyłem. Myślę, że zakładka odznaczenia właśnie do tego powinna być, aby zobaczyć postęp w danych odznaczeniach, ale
po pierwsze: jest ona niefunkcjonalna,
po drugie: dlaczego zabraniać graczowi zobaczyć jego własny profil?
Czy może jednak da się to jakoś zrobić? Albo włączyć w opcjach dawny wygląd?

Pomóżcie, proszę :(
 

DeletedUser132895

Guest
Popieram
Mam ten sam problem. Brakuje prostego sposobu na przeglądniecie swojego profilu tak jak to widzą inni.
 

DeletedUser159480

Guest
Ranking --> Gracze --> klikamy w swój nick --> i w tym momencie widzę profil, tak jak widzą go inni.

To jest tak proste, czy nie zrozumiałem rozwazań twórcy wątku?
 

DeletedUser163855

Guest
Ranking --> Gracze --> klikamy w swój nick --> i w tym momencie widzę profil, tak jak widzą go inni.

To jest tak proste, czy nie zrozumiałem rozwazań twórcy wątku?

Zobacz tutaj:

http://pl86.plemiona.pl/guest.php?screen=info_player&id=8367744#279;694

Jeśli teraz wejdę tak jak mówisz, tj. " Ranking --> Gracze --> klikamy w swój nick ", to raz: nie widzę swoich odznaczeń; dwa: całość ma inne rozmiary: większy rozmiar mini-mapy, mniejsza szerokość pola z danymi profilowymi, itp.

A Ty widzisz swoje odznaczenia po wejściu przez ranking? Może da się to jakoś ustawić/zmienić? (Żeby nie było niedomówień: odznaczenia mam ustawione na widoczne, co można sprawdzić w linku powyżej).
 

DeletedUser159480

Guest
Zobacz tutaj:

http://pl86.plemiona.pl/guest.php?screen=info_player&id=8367744#279;694

Jeśli teraz wejdę tak jak mówisz, tj. " Ranking --> Gracze --> klikamy w swój nick ", to raz: nie widzę swoich odznaczeń; dwa: całość ma inne rozmiary: większy rozmiar mini-mapy, mniejsza szerokość pola z danymi profilowymi, itp.

A Ty widzisz swoje odznaczenia po wejściu przez ranking? Może da się to jakoś ustawić/zmienić? (Żeby nie było niedomówień: odznaczenia mam ustawione na widoczne, co można sprawdzić w linku powyżej).

Minimapę można wyłączyć bezproblemowo, a co do samych odznaczeń - nie gram na takich światach, stąd nie mam z tym kontaktu w profilu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry