Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

SzybkieOszustwo

Pikinier
Wynik reakcji
309
Powstała kolejna akademia BR którze zrzesza wybrańców z dwóch poprzednich akademii.
Tym razem nawet się nie kryją i wrzucają tam swoje multi darmy i sPEED znowu kieruje całym cyrkiem.

View attachment 61645

View attachment 61646

View attachment 61647

Nie nazywaj mojego przyjaciela darmą.
Myślisz że byłbym na tyle głupi by wstawiać w profil znajomego, który jest moja darmą lub multi kontem XD?

Znajomy jest wpisany w profil by nikt inny go nie atakował, ponieważ w SPEED znajdują się osoby tylko ze wstępnego. Poco miałbym go dawać do profilu że go chronię, skoro byłby w naszym niby 3 członie?

Czyli kolega nie dołączy do SPEED, więc jeśli mogę zapytać co się z nim stanie?

Kolega nawet nie musiał do sPEED dołączyć bo jego człon stał się sPEED o_O
BR --> SPEED? z kontem na adminie Love or Hate KingIsBack (multi @Keymil LoveOrHate)

Więc tak podsumowując ostatnie kilka dni:
1. Zrobili pseudo plemię BR rozpisując grupowe jak źle jest w plemieniu i rekrutując co się da
2. Rozwiązali plemię aby nikt nie mógł się bronić
3. Zaatakowali swoich sąsiadów z zaskoczenia podczas trwania 5 dniowej blokady
4. Zmienili nazwę na sPEED? i dorzucili tam resztę oszustów z innej akademii GU
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.419
Kolega nawet nie musiał do sPEED dołączyć bo jego człon stał się sPEED o_O
BR --> SPEED? z kontem na adminie Love or Hate KingIsBack (multi @Keymil LoveOrHate)

Więc tak podsumowując ostatnie kilka dni:
1. Zrobili pseudo plemię BR rozpisując grupowe jak źle jest w plemieniu i rekrutując co się da
2. Rozwiązali plemię aby nikt nie mógł się bronić
3. Zaatakowali swoich sąsiadów z zaskoczenia podczas trwania 5 dniowej blokady
4. Zmienili nazwę na sPEED? i dorzucili tam resztę oszustów z innej akademii GU
Nie bronię speed, ale wiesz, że LOH i (Heyka)mil to dwie rózne osoby? xD
 

Szum Lasu

Miecznik
Wynik reakcji
328
Wstyd mi, że są takie plemiona naprawdę. Odkąd pamiętam to były zdrady, kłamstwa ale to i część rozgrywki, więc nic dziwnego. Jednakże to co Speed odpierdala to głowa mała. Początek świata był dla mnie zaskoczeniem, że tak renomowane plemię takie cyrki robi ale im dalej w las w tym gorzej i to przypadek nie był.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Wstyd mi, że są takie plemiona naprawdę. Odkąd pamiętam to były zdrady, kłamstwa ale to i część rozgrywki, więc nic dziwnego. Jednakże to co Speed odpierdala to głowa mała. Początek świata był dla mnie zaskoczeniem, że tak renomowane plemię takie cyrki robi ale im dalej w las w tym gorzej i to przypadek nie był.

A mnie tam wstyd nie jest
Gdyby nie oni, nie miałbym co robić. A tak, mam kolejny twór do zniszczenia
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Przecież wrzuciłem screena z opisem jak to ma działać, więc aktualnie jest zepsute.
Ale czego się spodziewać po kimś kto nigdy karety nie wysyłał? Na pewno nie wiedzy na temat gry xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Niestety, nie pije takich sików jak żubr, nie mam tak przepitego gardła jak ty że byle gówno przejdzie xD
 
Do góry