Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

SzybkieOszustwo

Pikinier
Wynik reakcji
309
Powstała kolejna akademia BR którze zrzesza wybrańców z dwóch poprzednich akademii.
Tym razem nawet się nie kryją i wrzucają tam swoje multi darmy i sPEED znowu kieruje całym cyrkiem.

1711064281314.png

1711064296047.png

1711064319117.png
 
Ostatnia edycja:

SzybkieOszustwo

Pikinier
Wynik reakcji
309
Dziwnym trafem wszyscy gracze z tej akademii wcześniej byli w innej akademii którą opisałem kilka dni temu.
Teraz kolejny zbieg okoliczności, akurat pole obok wiosek graczy akademii lądują oszuści z sPEED po skoku przez cały kontynent na kraniec,


1711064468512.png


1711064590599.png

1711064633530.png
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
Bardzo mi przykro, że zakład z forumowymi tchórzem nie doszedł do skutku. Może jak wymieni pampersa.
Z tchórzami ciężko się zakładać.

A tymczasem wyszły nowe ciekawe fakty, zapraszam na freestyle żeby już nie robić niepotrzebnego zamieszania
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
319
Powstała kolejna akademia BR którze zrzesza wybrańców z dwóch poprzednich akademii.
Tym razem nawet się nie kryją i wrzucają tam swoje multi darmy i sPEED znowu kieruje całym cyrkiem.

View attachment 61645

View attachment 61646

View attachment 61647

Nie nazywaj mojego przyjaciela darmą.
Myślisz że byłbym na tyle głupi by wstawiać w profil znajomego, który jest moja darmą lub multi kontem XD?

Znajomy jest wpisany w profil by nikt inny go nie atakował, ponieważ w SPEED znajdują się osoby tylko ze wstępnego. Poco miałbym go dawać do profilu że go chronię, skoro byłby w naszym niby 3 członie?
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Nie nazywaj mojego przyjaciela darmą.
Myślisz że byłbym na tyle głupi by wstawiać w profil znajomego, który jest moja darmą lub multi kontem XD?

Znajomy jest wpisany w profil by nikt inny go nie atakował, ponieważ w SPEED znajdują się osoby tylko ze wstępnego. Poco miałbym go dawać do profilu że go chronię, skoro byłby w naszym niby 3 członie?

Czyli kolega nie dołączy do SPEED, więc jeśli mogę zapytać co się z nim stanie?
 

WhatsGoingOn???

Pikinier
Wynik reakcji
26
Ogólnie to byłem w 3D, tutaj wystartowałem losowo, sam i dołączyłem do nich z przypadku.

Początkowo 3D nie było powiązane ze SPEED. Jakąś część plemienia stanowili gracze zza granicy, którzy mieli układać grę, jednak plemię nie miało jako takiej kadry polskojęzycznej. Zuzii szukała polskich radnych, sam dostałem propozycję objęcia praw założyciela w głównym członie, ale odmówiłem, jednak wiele rozmawialiśmy, przed drugą falą banów jeszcze próbowałem jakoś wspomóc merytorycznie i było widać faktyczne zaangażowanie w to co się dzieje w plemieniu, nic nie wskazywało na granie pod SPEED.
Niestety, do rady dostali się gracze sprzyjający SPEED i działy się rzeczy za rzeczami aż doszło do sytuacji takiej jaka jest.

Wielu graczy faktycznie chciało grać, niestety wszędzie panowała propaganda, w plemieniu zrobił się straszny chaos, kosa za kosami i się posypało. Szkoda, bo pierwsze dni to był naprawdę fajny projekt.
 

Adominos

Chłop
Wynik reakcji
70
A znacie plemię *GU*? Dziwnym trafem ich założyciel najpierw rekrutował na terenie sojusznika, WYGI, potem przerzucił kilku speedów zbijając poparcie w wioskach koło siebie, a teraz już siedzi w speedach XD WhySoSerious? x Tosiek
To nie legendarne plemię, tylko Le'dej darme plemię.... Po świecie w Playerboy! Zawsze chciałem zagrać z lub przeciwko speedom, teraz już chciałbym zagrać tylko przeciwko nim.
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
284
A znacie plemię *GU*? Dziwnym trafem ich założyciel najpierw rekrutował na terenie sojusznika, WYGI, potem przerzucił kilku speedów zbijając poparcie w wioskach koło siebie, a teraz już siedzi w speedach XD WhySoSerious? x Tosiek
To nie legendarne plemię, tylko Le'dej darme plemię.... Po świecie w Playerboy! Zawsze chciałem zagrać z lub przeciwko speedom, teraz już chciałbym zagrać tylko przeciwko nim.
Ave
 

fzhut44

Miecznik
Wynik reakcji
115
Ej ale z tymi skokami na daleko to nie rozumiem o co wam chodzi. Przecież można karetę wysłać. Tutaj limit odległości grubaska to chyba 120 co nie?
Ja tak daleko wysyłałem karetę i mi popa szmata nie zbiła :D
 

WhatsGoingOn???

Pikinier
Wynik reakcji
26
To był pierwszy radny kosownik, zlozono mu taką samą propozycję jak mnie. Niby chcieli tylko wyploszyc kreta, no ale w skutkach jakos to za dobrze sie nie skonczylo
 
Do góry