Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Ahahahahahahahaha
OMG, żeby mieć tak przykre życie, żeby spędzić cały weekend na preparowaniu dowodów i wyszło z tego takie jedno wielkie gówno, w życiu czegoś takiego nie widziałem ahahahahaha
Gościu już byś się lepiej z syzyfem zamienił, a twoja praca miałaby więcej sensu, bo patrząc na to z twojej perspektywy to już lepiej było nic nie pisać niż udowodnić ze speed jest czyste ahahahahaha
I jeszcze sam się wkopał, że ma tyle kretów/multi w tych plemionach, trzymajcie mnie, czy tu właśnie narodził się kandydat na zdetronizowanie blacka jako najgłupszego członka FO?
>ujawnia że 3D wywaliło "speedowskiego kreta", widać że rada pod SPEED gra jak ich kretów się pozbywa
>ujawnia pw między dwoma graczami, jeden niby pro-SPEED, drugi ewidentnie się z nim zna choć TW stats mówi że nigdy nie miał drugiej wioski, wcale nie ustawka na PW
>screeny nicków zbanowanej radnej 3D które nie prowadzą nigdzie ani do SPEED ani do innego plemienia, tylko do tego że ktoś prowadził 3D z mulciaka.
Nie wiem, no nie przekonuje mnie ale blak snoł łyka jakby to był yellow snow.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Ten ładniej pisze niż black, także myślę, że może nawet iq ma plusie, ale close tam jest

'może nawet iq ma plusie'

On to napisał!
On to naprawdę napisał! XD XD XD

Jak można, jak! Jak można w jednym zdaniu szydzić z czyjejś inteligencji i jednocześnie napisać tak, że bez tłumacza nie wiadomo o co mu chodzi XD

Przyjdź z matką, to pogadamy
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
>ujawnia że 3D wywaliło "speedowskiego kreta", widać że rada pod SPEED gra jak ich kretów się pozbywa
>ujawnia pw między dwoma graczami, jeden niby pro-SPEED, drugi ewidentnie się z nim zna choć TW stats mówi że nigdy nie miał drugiej wioski, wcale nie ustawka na PW
>screeny nicków zbanowanej radnej 3D które nie prowadzą nigdzie ani do SPEED ani do innego plemienia, tylko do tego że ktoś prowadził 3D z mulciaka.
Nie wiem, no nie przekonuje mnie ale blak snoł łyka jakby to był yellow snow.
Powiem więcej, zaczek musiał mieć krety w speed skoro wiedział, że why sprzedaje informacje do speed xd i miał podejrzenie, żeby sprawdzić why, czyli musiał go znaleźć albo na zbiórce (nie wiem czy byl), albo mieć info od kogoś innego xd także zaczek myślę że po takiej wiadomości udowodnił, że nie jest multi speed, a raczej kogoś kto speed chce zaszkodzić

I teraz uwaga najlepsze, bo jeśli zaczek i Zuzii95 byli w naszym łańcuszku (a byli blisko nas, wiec jest taka szansa) to znaczy, że zostali sciagnieci przez kreta w speed. Nie wiem czy da się sprawdzić kto kogo zaprosił, ale po położeniu pewnie część osób można wykluczyć :)
Dzięki szybki oszust, teraz będzie łatwiej znaleźć krecika, jednak twoja praca na coś się przydała XD
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Powiem więcej, zaczek musiał mieć krety w speed skoro wiedział, że why sprzedaje informacje do speed xd i miał podejrzenie, żeby sprawdzić why, czyli musiał go znaleźć albo na zbiórce (nie wiem czy byl), albo mieć info od kogoś innego xd także zaczek myślę że po takiej wiadomości udowodnił, że nie jest multi speed, a raczej kogoś kto speed chce zaszkodzić

I teraz uwaga najlepsze, bo jeśli zaczek i Zuzii95 byli w naszym łańcuszku (a byli blisko nas, wiec jest taka szansa) to znaczy, że zostali sciagnieci przez kreta w speed. Nie wiem czy da się sprawdzić kto kogo zaprosił, ale po położeniu pewnie część osób można wykluczyć :)
Dzięki szybki oszust, teraz będzie łatwiej znaleźć krecika, jednak twoja praca na coś się przydała XD
Sprawa widzę jest skomplikowana jak fabuła dobrego serialu szpiegowskiego, jesteśmy blisko plot twista kto naprawdę stoi za 3D? :D
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Plakac to moge jedynie z takiego powodu, ze w spoleczenstwie Polskim sa tacy ludzie jak Ty :p
Jeszcze troche i moze na Ukraine Cie wysla, wtedy juz nie bedziesz mial czasu na wypisywanie glupot tutaj xD

Czekaj czekaj, czy to nie Ty dwa lata temu prorokowałeś nam tu, że teraz to już wszyscy idą na ćwiczenia bez względu na to jaka rezerwa? Teraz kolejne proroctwo, będziemy wysyłani na Ukrainę?
Nieźle
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.345
Czekaj czekaj, czy to nie Ty dwa lata temu prorokowałeś nam tu, że teraz to już wszyscy idą na ćwiczenia bez względu na to jaka rezerwa? Teraz kolejne proroctwo, będziemy wysyłani na Ukrainę?
Nieźle
Ty bedziesz, odpadow ludzkich beda sie pozbywac w 1 kolejnosci.
Mieso armatnie jakies musi byc przeciez

Nie ma czegos takiego o czym piszesz XD

Pobiegl teraz googlowac pewnie XD
 
Ostatnia edycja:

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
Świetny przykład
@Landoś uważał mnie za przyjaciela. Napisałem prawdę o jego darmie i już obrażony.
To moja to wina?
Niestety nie
Dlatego nie szukam sprzymierzeńców. Szukam prawdy
Chciałbym zdementować plotki. Nie jestem obrażony. Czuję się lekko urażony poprzez fakt zarzucenia mi darmiarstwa. Dzielnie czekam na rozpatrzenie sprawy na support. Cierpliwość jest cnotą.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Chciałbym zdementować plotki. Nie jestem obrażony. Czuję się lekko urażony poprzez fakt zarzucenia mi darmiarstwa. Dzielnie czekam na rozpatrzenie sprawy na support. Cierpliwość jest cnotą.
Nie rozpatrzą bo już ignorują tego psa.
Albo automatycznie zamkną albo do końca świata będzie miał otwarte xD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Nie musisz BulwyŻenady @BulwaZaglady oznaczać, bo on doskonale mnie zna i pamięta. Jestem jego sennym koszmarem. Zapowiedziałem mu, że ze mną przegra i przegrał. Zapowiedziałem, że zniszczę Pee doszczętnie i zniszczyłem. Zapowiedziałem, że Pee zostanie dojechanie i przyłączy się do tego AoS i tak się stało.
I wszystko to zapowiedziałem w momencie, gdy Pee miało podpisane porozumienia i stabilną sytuację.

Tak, zniszczyłem Pee
Wstawaj Black. Jesteś cały mokry
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.282
Muszę sobie zapisać, że 17.03.2024 A.P.K i SPEED rozpoczeło wspólną akcję obronną?
Niemalże tak jak na Ś100 i Ś150, czyżby to jakiś kolejny zbieg okoliczności, że akurat gracze z tego plemienia próbują zasiać ziarno niepewności, aby zmylić publiczność i wybielić działania oszustów z sPEED?

Proszę zauważyć, że wstawienie ludzi na adminów u wroga albo ich rekrutacja w celu wyciągnięcia stanów wojsk przeciwnika to standardowa zagrywka sPEED która ma miejsce praktycznie na każdym świecie. Tutaj nie odkryłem nic nowego, po prostu byli zbyt chciwi i w przeciwieństwie do poprzednich światów @kmic też bacznie obserwuje każdy krok tych oszustów. Na Ś150 też trzymali stany wojsk wariatów dość długo chwaląc się jakie wspaniałe akcje robią. Następnie, rozwiązali plemię w dzień akcji i winę zrzucili na wszystkich tylko nie siebie ale w kolejce stali pierwsi żeby z tego skorzystać. Po co mają już teraz rozwiązać 3D jak tam ludzie grzecznie siedzą i jeszcze wysyłają offy na siebie zamiast na sPEED? Korzystają z tego dostępu ile mogą i zrobią to później.

Panie @Doktor Hałs312, z całym szacunkiem ale jakby pan spojrzał na sprawę obiektywnie a nie przez pryzmat interesów swojego plemienia, to by pan zauważył że wspomniana rezerwacja była czysto orientacyjna aby każdy mógł sobie wejść na mapę i zweryfikować że wioska założycielki 3D była rzeczywiście w łańcuszki darm sPEED na wstępnym logowaniu bo jej wioska została skasowana i nie mogłem podać dokładnych koordynatów.

W razie dalszych wątpliwości może pan napisać do @Keymil LoveOrHate czy to są ich akademie, on ponownie skłamie i później jak kolejne plemię zostanie rozwiązane w dzień akcji sPEED to będziemy się śmiać z jego tłumaczeń. Większość graczy sPEED nawet nie jest świadoma co ich wodzu i rada robią za kulisami więc do czego mają się przyznawać jak o niczym nie wiedzą? Odpowiedzialnego za wszystkie oszustwa już od tygodnia nie widziałem na forum i wygląda na to że szybko nie wróci.

View attachment 61245
keymil nie ma pewnie potrzeby maczania sie w gowienku, ktore tutaj razem z kolegami jak bLAK prezentujesz

bronie speed, bo szkalujesz ich dobre imie, to mAG sciagnelo tu darmy, a twoje rewelacje z dzisiaj, nie mowia ze speed to oszusci tylko sprytne plemie, ktore ma sposoby i zabezpieczenia na różne możliwości

a ostatecznie kompromituje cie fakt, ze masz screeny z kont na zapleczu speed, wiesz co sie dzieje w plemionach na zapleczu speed, ciekawe czemu? czyzby jakies szlachetne plemie ktore chce "odkrywac" oszustwa speed na fo, samo wystartowalo mulciakami na ich zapleczu?
każdy co ma chociaz 20iq po dzisiejszym poscie wie, ze jestes skompromitowany i sam sie zdradziles z tym, ze jestes dokladnie taki sam jak plemie z ktorym walczysz

pytanie tylko komu tak zalezy zeby speed mialo zle imie na fo :)
 
Wynik reakcji
179
keymil nie ma pewnie potrzeby maczania sie w gowienku, ktore tutaj razem z kolegami jak bLAK prezentujesz

bronie speed, bo szkalujesz ich dobre imie, to mAG sciagnelo tu darmy, a twoje rewelacje z dzisiaj, nie mowia ze speed to oszusci tylko sprytne plemie, ktore ma sposoby i zabezpieczenia na różne możliwości

a ostatecznie kompromituje cie fakt, ze masz screeny z kont na zapleczu speed, wiesz co sie dzieje w plemionach na zapleczu speed, ciekawe czemu? czyzby jakies szlachetne plemie ktore chce "odkrywac" oszustwa speed na fo, samo wystartowalo mulciakami na ich zapleczu?
każdy co ma chociaz 20iq po dzisiejszym poscie wie, ze jestes skompromitowany i sam sie zdradziles z tym, ze jestes dokladnie taki sam jak plemie z ktorym walczysz

pytanie tylko komu tak zalezy zeby speed mialo zle imie na fo :)
Co Ty bredzisz?
Podsyłąją ludzie informacje z własnej woli bo brzydzą się SPEET

Dziwny przypadek - niedługo rozpoczynie sie pewnie wojna witam-apk i apk wyszli lizać rowa SPEET bo bez nich mogą się pakować
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.282
Co Ty bredzisz?
Podsyłąją ludzie informacje z własnej woli bo brzydzą się SPEET

Dziwny przypadek - niedługo rozpoczynie sie pewnie wojna witam-apk i apk wyszli lizać rowa SPEET bo bez nich mogą się pakować
tak tak, na pewno XDDDDD
dokładnie wiedzą czego szukać, dokładnie dają to co ktoś inny chce
ciekawe tylko czy to ktoś z witam, czy szukać was trzeba na dole mapy

przypadek jest taki, że jesteś debilem i bronisz manipulatora, pozdrawiam
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.142
1710694930791.png

Kolejny sPet nauczony pokory, klikał eko i zapomniał pewnie że trzeba jeszcze wojsko i na pewno zasłużoną rozbiórkę dostał, a przynajmniej tak będzie oficjalne info xdd
Dobrze, że już go nie ma. Wojna sPet vs sPet 1:1 (bo chyba to jako remis nie?)
 
Do góry