Darmy plemienia TI oraz TI.

Status
Zamknięty.

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.864
To zrobil jeden gosciu z magow te darmy na bocie, reszta nie ma z jego darmami nic wspolnego

+ sami zaczeliscie pozniej i wcisneliscie kreta do speed, nie martw sie nie tylko speed tak zrobilo.


Cudze chwalicie swego nie znacie
Ale tak szczerze troche broniąc speed argument o kretach jest dla mnie smieszny. To czesc rozgrywki XD krety byly zawsze i beda zawsze
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Kazde plemię ma darmy, ale u Speed mnóstwo bylo robionych z vpn ,często 5-6 przez jedna osobe.

Jak na moje jest spora roznica, gracz który przyszedł sobie poklikac ze znajomymi kilka tygodni i oddac wies, a goscie co zagęszczają obrzeza lub swoj teren z vpn na nie wiadomo ile wiosek. A potem 10 blach w profilowym.
No tak, bo jak ktoś robi nielegalną darmę na vpn to źle. A jak robi nielegalną darmę, bo kolega przypadkiem kończy grę to dobrze. 16k Ra to trochę mało jak na cztery porządne przejęcia, nie uważasz?
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
582
No tak, bo jak ktoś robi nielegalną darmę na vpn to źle. A jak robi nielegalną darmę, bo kolega przypadkiem kończy grę to dobrze. 16k Ra to trochę mało jak na cztery porządne przejęcia, nie uważasz?


1 od gracza konczacego gre, 3 wiochy normalnie zdobyte od wrogow. W momencie kiedy je zdobywałem bylem top w Ra,a pkt nie mialy tyle co teraz. Wystarczy twstats spojerzec. Bedzie pewnie jeszcze wiecej jesli cię to tak interesuje.
 
Ostatnia edycja:

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
582
Kończący grę! Na etapie jednej wioski! Cóż za przypadek!


Żaden przypadek , jak chcesz mozesz rodzicow zaprosic niech ci wiochy buduja i nikt sie do ciebie nie doczepi. Nie jestem Smuteczkiem żeby grać z rączkami, ale porownywanie zjadanie darm to biciu na botach kilkudziesieciu wiosek na vpn, tworzac z nich plemiona na obrzezach jest zalosne xd
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
Żałosne to jest wypominać robienie darm i robić je samemu :) I jeszcze kłamać w tak perfidny sposób XD

Co ciekawe, MamaMariusza to świeże konto, nie grało na żadnym innym świecie :) I zaczęło od nowa w centrum plemienia, to kończy grę czy nie kończy? Podejrzane, świeże konto wbiło poklikać, ale zdecydowało zakończyć grę na etapie jednej wioski... Za dwa tygodnie podejmie taką samą decyzję czy tym razem postanowi klikać dalej? Czy może to zależy od kogoś innego, bo właściciel mamy mariusza ma więcej niż jedno konto? :)
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
582
A czy ja coś kłamie stary xd?
Właścicielem Mamy Mariusza jest Mama mariusza,wbila sobie poklikac bo poleciłem jej gierke, gra sie jej nie spodobała i wrociłą do zajmowania sie gowniakiem.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.699
A czy ja coś kłamie stary xd?
Właścicielem Mamy Mariusza jest Mama mariusza,wbila sobie poklikac bo poleciłem jej gierke, gra sie jej nie spodobała i wrociłą do zajmowania sie gowniakiem.
Chyba wróciła do rozwijania wioski :)
No kłamiesz:

Żaden przypadek , jak chcesz mozesz rodzicow zaprosic niech ci wiochy buduja i nikt sie do ciebie nie doczepi. Nie jestem Smuteczkiem żeby grać z rączkami, ale porownywanie zjadanie darm to biciu na botach kilkudziesieciu wiosek na vpn, tworzac z nich plemiona na obrzezach jest zalosne xd
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.449
@gabrysr1997

Tworzyliście już Ticket do Supportu? Zastanawia mnie czy brakuje im moderatorów gry przez nadmiar zgłoszeń - czy po prostu ignorują już daremki. (Jeżeli ticket został stworzony? To już w końcu 20 dni pracy serwera.

Brak RA i RO z obu stron przy przejęciu, wioska od startu w członie darm i przejęta przez gracza z TOP’ki. Support banował za mniej obvious rzeczy, stąd pytanie.
 

gabrysr1997

Chłop
Wynik reakcji
2
@gabrysr1997

Tworzyliście już Ticket do Supportu? Zastanawia mnie czy brakuje im moderatorów gry przez nadmiar zgłoszeń - czy po prostu ignorują już daremki. (Jeżeli ticket został stworzony? To już w końcu 20 dni pracy serwera.

Brak RA i RO z obu stron przy przejęciu, wioska od startu w członie darm i przejęta przez gracza z TOP’ki. Support banował za mniej obvious rzeczy, stąd pytanie.
Zgłosiłem w dniu wstawiania tego postu. Oby ich pobanowali solidnie.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
@gabrysr1997

Tworzyliście już Ticket do Supportu? Zastanawia mnie czy brakuje im moderatorów gry przez nadmiar zgłoszeń - czy po prostu ignorują już daremki. (Jeżeli ticket został stworzony? To już w końcu 20 dni pracy serwera.

Brak RA i RO z obu stron przy przejęciu, wioska od startu w członie darm i przejęta przez gracza z TOP’ki. Support banował za mniej obvious rzeczy, stąd pytanie.
Moje zgłoszenia na obvious darmiarzy wiszą nieprzeczytane od 13.03, tickety nowych skryptów złożone później niż te raporty są już rozstrzygnięte. Odpowiedź nasuwa się sama xd
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.449
Moje zgłoszenia na obvious darmiarzy wiszą nieprzeczytane od 13.03, tickety nowych skryptów złożone później niż te raporty są już rozstrzygnięte. Odpowiedź nasuwa się sama xd

Nie chcą złączyć serwerów bo byłoby za dużo ludzi w supporcie/moderacji przypadających na zbyt niską ilość serwerów. Ale do zamknięcia mordy (np: Husce) jak łamie regulamin w każdej wypowiedzi, czy zbanowania darmiarzy to nie ma nikogo.

Niezły paradoks co.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.461
TI również ładuje kretów do rady plemion na obrzeżach. U mnie w plemieniu był jeden, ale juz uciekł.

Ciekawa ta gra na obrzeżach i współczuje troche nowym graczom, bo niesamowite kretowiska xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry