Darmy - kiedy złamanie regulaminu?

Status
Zamknięty.

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.198
@kmic
@Lateralis
@Oski

Czy jest jakaś szansa na wytłumaczenie kiedy i na jakiej podstawie reagujecie na to, że ktoś oszukuje?
Bo pewnie nie tylko ja a wiele osób by chciało zrozumieć.
Gdybyście jakoś z sensem wytłumaczyli to, być może by była to korzyść również dla was, bo mielibyście mniej zgłoszeń.

Dajmy na przykład gracza @Landoś ze świata 200.
Zaczął grę i od razu zwinął darmę:

1000015891.png

Nawet by można uznać to za normalne przejęcie, gdyby nie sprawdzenie poprzedniego świata, gdzie byli kolegami z plemienia i miała miejsce identyczna sytuacja

1000015892.png

No bardziej zuchwałego i bezczelnego kantu jeszcze nie widziałem. Chwilę później na ś200 łyknął kolejną darmę a teraz następną i następną.

Jak normalny gracz ma wygrać z kimś, kto przekrętami na starcie zyskuje dwukrotną przewagę? Jak?

I co decyduje o tym, że reakcji nie ma?
Fajnie by było usłyszeć chociaż kilka zdań w kwestii wyjaśnienia i nie chodzi o ten jeden przypadek a o całokształt tego co dozwolone, a co nie
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.856
Prosiłbym o porównanie ile tych samych Stefanów wylądowało obok mnie na 194 jak i 200 świecie :)
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.856
Jestem czyściutki jak łza, wciąż oczekuje na obiecane przeprosiny. Termin już dawno minął a ty wciąż niesłowny :/
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.856
Piszą również o Tobie
Dobrze, czekam na dowody. Może się kiedyś doczekam. Tak samo jak mojego bana, tak samo jak 1000 powodów o APK, bla bla bla

jesteś mało wiarygodny ostatnimi czasy a teraz manipulujesz jeszcze faktami. Kiedyś byłeś równy gość, teraz zwykła pipa.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Czy jest jakaś szansa na wytłumaczenie kiedy i na jakiej podstawie reagujecie na to, że ktoś oszukuje?

Nie. Bo byłoby to jednocześnie idealną instrukcją "jak oszukiwać by nie ponieść konsekwencji".

A ponieważ o banach i naruszeniach regulaminu na forum nie dyskutujemy, to temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry