DAMINUS vs. WIOSKA BARBARZYŃSKA

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137285
  • Data rozpoczęcia

JAKI BĘDZIE WYNIK STARCIA?


  • W sumie głosujących
    117
Status
Zamknięty.

DeletedUser137285

Guest
4726292139.jpg
 

DeletedUser167001

Guest
:p

Wioska go zniszczy :D

A w najgorszym przypadku remiś wbije ;D
 

DeletedUser

Guest
Dzieki ojciec za zapowiedz ;*

Wiedzialem, ze moge na Cb liczyc :)
 

DeletedUser147062

Guest
Ja liczę na zwyciestwo Damianusa , bo w żadnym wypadku wioska nie przewyższa go umiejętnościami ,łatwo się domyślić kiedy meff wysyła lk na lk z jednym ck , więc nie ma w jego grze nic nadzwyczajnego.
 

DeletedUser154708

Guest
...

Stawiam na damianusa bo mialem przyjemnosc z nim grac i wiem ze umiejetnosci ma duze.. Wioska tez ma umiejetnosci ale jednak glos na damianusa...

ps. mam tylko nadzieje ze nikt teraz sie nie wtraci..
 

DeletedUser153359

Guest
Zapowiada sie cieawy pojedynek :> Na prawde mnie Damian zaskoczyles bardziej obstawialem Polaka niz Wioske a tu takie cos no coz trza czekac az mi napiszesz kiedy bedzie rozegrany :D
 

DeletedUser144973

Guest
Wioska
^^''

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 15 characters.
 

DeletedUser

Guest
No Damian wkoncu :D czekalem na to.. :) widze ze wszystko albo nic - "Pojedynek Gwiazd" zawsze was uwazalem za Najlepszych graczy na sp.. za technike i umiejetnosci :) Porownalbym was do Mesiego (Meffa) i Ronaldo (Damianusa) - Zawsze chcesz byc najlepszy :D Powodzenia :)
 

DeletedUser159420

Guest
Dla mnie to troche pod publike ta zapowiedź. Przecież pojedynek 1 na 1 raz wygrałby damian raz barba. To zależy od tego jak przewidzimy ruch przeciwnika a nigdy nie da się w 100% go przewidzieć. Mimo tego co napisałem stawiam na damianusa chodz to i tak gra losowosci
 

Deleted User - 7388697

Guest
Nim meff postawi eko na full to juz dawno mozna miec 4 grube i zagrode 30, wiec damian spokojnie win :)
 

DeletedUser158391

Guest
dla mnei ?
2 grajace noby z pomoca innych topki zdobywali

ani ten a ni ten
 

DeletedUser119239

Guest
jeśli wioska nie zaśnie przed kompem to powinien wygrać :D
 

DeletedUser157137

Guest
a bedzie pojedynek w telewizji ? Pojedynek bedzie rownie ciekawy jak stepa i Damiana :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry