Czy to żart?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser159420
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180884

Guest
dla mmie to wersja beta juz Kurier V1 byl lepszy ale to. nowy projekt trzeba dac szanse.....
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
W tej redakcji byłem trzykrotnie, piastując różne stanowiska - od dziennikarskich do kadry zarządzającej. Krytyka wobec moich kolegów i koleżanek nieuzasadniona (chyba, że to hejt, dla hejtu). Znam Łukasza i Olę, wiem jak pracowici są to ludzi i jaki ogrom pracy wkładają, by Kurier działał. Szkoda, że Polacy mają taką mentalność nastawianą na krytykę, która zwyczajnie boli drugiego człowieka. Weźcie to pod uwagę i doceńcie - Kurier tworzony jest dla WAS. Jeśli jednak dalej jesteście na nie, to zgłoście się i twórzcie ten portal.
 

DeletedUser184352

Guest
yyy Już z miesiąc nie ma żadnego artykułu. ZERO
 

bartek8787.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
164
Spokojnie Kangur wszystko będzie ładnie grało jak w zegarku szwajcarskim. Dajmy tylko troszeczkę czasu na ogarnięcie spraw Kurierowi :)
 

DeletedUser152013

Guest
Tyle co nie tak dawno temu kurier ruszył.
Napisanie dobrego artykułu to nie chwila, każdy chce się rozgrzać :p

Sam chcę coś machnąć, ale wena spada po każdym udanym weekendzie :D
 

DeletedUser180001

Guest
Jest,jest ale co do kuriera to mało osób się angażuje ale mam nadzieje, że jutro coś skrobnę tam i zadzwonię do Pirotechnica by się wziął za pisanie jak inni xd
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Dobra, to może pora na oficjalną zapowiedź całkiem pokaźnych zmian :)

Dokładnie w zeszłym tygodniu zostały doszlifowane szczegóły naszej (jako wykonawcy) współpracy z nowym grafikiem, który w ciągu najbliższych kilku tygodni złoży nowy layout graficzny biorąc pod uwagę Wasze sugestie.
Nowa grafika portalu będzie dość podobna do tej znanej z III edycji (właściwie to obie opierać się będą na tym samym rdzeniu), zatem miłośnicy poprzedniej edycji będą zadowoleni.
Z nowych rzeczy - wprowadzamy automatyczną mobilną wersję portalu (RWD), a równocześnie z otwarciem nowego layoutu włączymy możliwość rejestracji użytkowników, komentowania oraz oceniania artykułów. Później dojdą też nowe rzeczy, jak blogi, profile osobiste, platforma dla kartografów i planer ataków.

Dokładnego terminu podawać nie będziemy, żeby niepotrzebnie nie podsycać emocji i pozostawić margines czasowy w razie konieczności. Zmiany będą się pojawiać "na żywca" na działającej wersji, bez przerw w jej działaniu ;)

Pozdrawiamy,
Ekipa techniczna Kuriera :)
 

DeletedUser182378

Guest
Brzmi super, osobiście czekam i trzymam kciuki :)
I przy okazji, Łukaszu bardzo proszę, podepnijcie dobry link na forum, bo obecnie kieruje do jakiejś niewykupionej domeny
 
Do góry