Czy te wszystkie udziwnienia, konkursy są w tej grze potrzebne?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28034
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28034

Guest
Wprowadzono kolejny głupawy konkurs z godłami, jedynie niepotrzebnie obciążający i tak już źle funkcjonującą grę.
Od 19:45 ponownie gra się zawiesiła.
Jak tak dalej w tym kierunku gra się będzie rozwijała to niebawem większość dnia prace konserwacyjne będą trwały. Zamiast poprawić motorykę gry, wprowadza się dziwactwa, które psują chęć do zabawy.
Może lepiej by było tę grę prowadzić jedynie przez 12 godzin a pozostałe 12 przeznaczyć na konserwację?
Za ostatnio prowadzone kilka godzin prace konserwacyjne nawet support nie raczył graczy przeprosić.
Teraz ponownie wszystko się zawiesiło i pewno ponownie support jedynie regulaminem się zasłoni, że za błędy nie odpowiada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser127562

Guest
totalna żenada. niech mi zwrócą czas za cały dzień wysyłania ataków i teraz nagle prace konserwacyjne. czysta kpina nie wiem za co ja płace
 

DeletedUser162798

Guest
I jak tu bronić konta jak nie można się zalogować.
 

DeletedUser

Guest
Gra pada coraz częściej obracając w pył rozgrywkę gdzie są przecież planowane jakieś akcje które w rezultacie puszczane są w połowie.

Brawo administracja za postawienie sobie znowu nieodpowiednich priorytetów, bawcie się w mini gierki wprowadzane do gry dla dzieciarni, które sprawiają że rozgrywka staje się jeszcze bardziej nie zbalansowana.

I jak tu bronić konta jak nie można się zalogować.

Jak dograć offy przed już idące grubasy? :D
 

DeletedUser

Guest
Najwiekszą głupotą jest to że ten cały event nie jest sprawiedliwy.

Wróg ma do nas po 15 minut wrogi, co z tego że zbierzemy godła od innych jak w ciągu 2 godzin nam wszystkie zabierze, jak dla mnie to kpina.
 

DeletedUser28034

Guest
Cały dzień coś się planuje dogrywa a potem nagle serwer pada i wszystko diabli biorą.
Odechciewa się gry.
Dzieciaki jakieś głupie pomysły z konkursami proponują, support się na to łapie i wprowadza idiotyzmy, które dodatkowo obciążają grę.
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
pierwsza taka dłuższa konserwacja jak to nazwali:p

chyba zapomnieliście ze zatwierdziliście regulamin w którym jest napisane, ze konto nie jest wasze i w każdej chwili jak zechcą mogą was wywalić, no i oni za nic nie odpowiadają ;)
 

DeletedUser28034

Guest
Bo nikt ich jeszcze do sądu nie podał za ten regulamin. Te punkty są niezgodne z prawem handlowym obowiązującym w UE, na terenie której gra działa.
 

DeletedUser162798

Guest
światy udostępnione ale i tak nie wszystko gra. budynki się nie budują -czas stoi w miejscu wojo-prawie gotowe.
 

DeletedUser180884

Guest
cóż... plemiona chca byc jak. inne gry nie chca byc nudne chodz robia to w zly sposób pomysły czasem sa fajne chodz źle wykonane
 

DeletedUser28034

Guest
ten konkurs z godłami byłby ciekawy, gdyby się nie sumowały bonusy i nie dawało się zdobyć ich wszystkich.
to powinno być w ten sposób zrobione, że na kolejny okres uzyskujemy max 25% i nie wszystkiego, ale np mamy do wyboru, który bonus chcemy: atak, obrona, surowce...
wtedy to by miało sens. bonusy sumujące się to idiotyzm.
mam np coś takiego, a niektórzy jeszcze więcej dostali:
+25% produkcji drewno
+25% produkcji glina
+25% produkcji żelazo
+100% pojemność łupu
-5% czas budowy
+15% Prędkość rekrutacji
Pika: +60% siła obrony
Pika: +60% siła napadu
Katapulta: +25% uszkadzanie budynków
Katapulta: +25% siła napadu
Miecz: +20% siła obrony
Miecz: +20% siła napadu
Topór: +20% siła obrony
Topór: +20% siła napadu
LK: +30% siła obrony
LK: +30% siła napadu
CK: +30% siła obrony
CK: +30% siła napadu
ŁNK: +30% siła obrony
ŁNK: +30% siła napadu
 

DeletedUser

Guest
To co pokazałeś up to nic w porównaniu z tym co mają niektórzy gracze bądź "gracze" po 100% do offa po 200% do katapult ataki deffem na sterydach itp chore historie, czy Np przy takich pracach konserwacyjnych nie bylo by mozliwe po prostu zatrzymanie swiata ? Tzn zatrzymanie wszystkiego na czas wylaczenia dostępu dla graczy do serwera tj. Budowy, naplywu sury idących ataków , czy jest mozliwe takie wstrzymanie wszelkiej akcji ?
 

DeletedUser28034

Guest
Dzisiaj znowu od godziny gra wisi
Zgłoszenie: opóźnienione komendy
Szekler 2015-03-15 18:09:59
Znowu wystąpiły błędy :/
Proszę o informację po kiego diabła wprowadzacie bzdurne konkursy, jak serwery nie dają rady uciągnąć gry. Muli się wszystko coraz bardziej, zawiesza. Sami zniechęcacie graczy do gry tymi głupimi udziwnieniami w grze. Od kilku dni nie daje się normalnie grać. Wczoraj akurat w momencie kiedy miałem ataki posłać wszystko się zawiesiło. Na szczęście ja jako pierwszy miałem puszczać i szło to odkręcić, ale u innych graczy ponad godzinę trwała nerwówka.
Dzisiaj znowu muli się gra
Pozdrawiam
 

DeletedUser162798

Guest
To staje się nudne znowu brak możliwości logowania.
 

DeletedUser28034

Guest
jeszcze 5 rund wytrzymać :/
Już niedobrze mi się robi jak te godła widzę.
Support powinien zrozumieć, że nadmiar szkodzi.
Jeden konkurs można było znieść, od 9 głowa boli i gra staje się uciążliwa. Nie dla konkursów tutaj gramy, a jak konkurs jest tak głupio zrobiony jak ten z godłami to ma się ochotę ciepnąć to raz na zawsze :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry