Czy można namieszać w topce zaczynając 30 dni po starcie świata?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser187144
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser187144

Guest
Witam.

Mam pytanie jak w temacie. Czy zaczynając grać na świecie, który trwa już 30 dni jesteśmy odrazu skazani na porażkę, czy jest jakaś szansa aby rywalizować na późniejszym etapie z aktualnie najlepszymi?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Witam.

Mam pytanie jak w temacie. Czy zaczynając grać na świecie, który trwa już 30 dni jesteśmy odrazu skazani na porażkę, czy jest jakaś szansa aby rywalizować na późniejszym etapie z aktualnie najlepszymi?

jezeli potrafisz grac, to zawsze jest taka szansa :)) 30 dni straty, to mysle ze etap 500k-1mln i juz mozesz o topke walczyc ;P
 

DeletedUser159480

Guest
Czy można? Powiedziałbym nawet, że TRZEBA :) A tak na poważnie. Pewnie, że można.. trochę wysiłku i szybko nadgonisz konkurencję, liczy się aktywność i podejmowanie odpowiednich decyzji. Na obrzeżach gra jest nieco spokojniejsza, w centrum jest istna 'naparzanka'.
 

DeletedUser179391

Guest
Witam.

Mam pytanie jak w temacie. Czy zaczynając grać na świecie, który trwa już 30 dni jesteśmy odrazu skazani na porażkę, czy jest jakaś szansa aby rywalizować na późniejszym etapie z aktualnie najlepszymi?

Startując 18 dni po starcie dzis mam straty ok- 500k-1kk po 7 miesiącach gry. Niby nie dużo ale zawsze te 100 ofa więcej :)
Da sie- jak najbardziej ^^
 

DeletedUser

Guest
Autentyczny przykład, s51. Pogodna została przejęta po miesiącu gry ale się uwzięła, zaczęła od nowa i w ciągu pół roku doszła do top2 wojując no praktycznie z każdym (właściwie bez darmówek). Jak najbardziej się da.
 
Wynik reakcji
510
Oczywiście że tak.

Przykład z 70, może gracz nie startował 30 dni po starcie, ale kiedy ja będąc TOP2, miałem 100k, on miał 3k i przejmował 2 wioskę. W tej chwili TOP1 świata.
 

DeletedUser

Guest
ja osobiście wystartowałem w 10 miesięcy po starcie świata i doszedłem do TOP 3 ;)
 

DeletedUser110177

Guest
Da sie nawet po 7 miesiacach
Przy swiecie Z farmieniem

Mi po akcji wracalo nawet w poznej fazie 400-600mln surki ale na pewno wiecej bo nie sprawdzalem.
Srednio 10-12 grubych wiecej tygodniowo przy nie przebieraniu gliny przez spichlez
I pniesz sie w gore aaa najwazniejsze rowne przejmowanie wiosek
Zawsze 20-40 grubasow maks po 22 miesiacach wyprzedza sie tych ktorzy nie trzymali tempa.
Topki nie wbilem bo tracilem duzo wojska przez ostatnie 2 lata gry.a osoby przedemna mialy spokoj .
 
Status
Zamknięty.
Do góry